Giriş Yap / Kayıt Ol
cmamedya

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Sifirnokta Sifirnokta şuan çevrimdışıdır.

https://www.stilbul.com/

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
14
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
14
0
Toplam olumlu geribildirim: 15
[Sifirnokta] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• Sifirnokta Hakkında
    Hakkımda
    Webmaster işleri ile ugrasiyorum
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Meslek
    Webnesil master

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 06:43
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

192 Beğeni
  1. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: tolhur Açık konu : TheWP Temalarında Bulunan Exploit
    Sifirnokta sorunlu demek az kalıyor hocam size içinde zararlı kodlar olan bir ürünü satıyorlar bu ciddi bir suç
    Ne Zaman Beğendi: 02 Mart 2020, 09:16
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Mart 2020, 09:11
  2. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: ihaveadream Açık konu : Bugün Düşecek Domainler, Domain Havuzu Gururla Sunar :) 06.02.2020
    .com ve .net domainler bu akşam saat 21:00 - 22:45 arası düşecek hocam :)
    Ne Zaman Beğendi: 07 Şubat 2020, 00:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Şubat 2020, 20:14
  3. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: Backlinkcigeldi Açık konu : +160 Milyondan fazla görüntülenme 200k+ takipçi. Yeni hedef 400k takipçi :) Soruları cevaplıyorum
  4. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: Undercover Açık konu : Adsense Onay Hizmeti Sunucuya Yönlendirmeden Tamamen Organik Premium Tema + Politika Sayfaları
  5. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: Bhs Açık konu : Film Sitesi Açmak İstiyorum Yardım Edermisiniz
  6. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: metapak Açık konu : Film Sitesi Açmak İstiyorum Yardım Edermisiniz
  7. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: ProDesigner Açık konu : Parayla aldığım tema nasıl?
  8. Sifirnokta
    Sifirnokta Orasını ben de biliyorum hocam ama şimdiden hazırlık yapmak lazım... :D :)
    Ne Zaman Beğendi: 06 Nisan 2019, 23:54
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Nisan 2019, 23:54
  9. Sifirnokta
  10. Sifirnokta
  11. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: olesore Açık konu : Wordpress Yardım Sitesi
  12. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: burakurs Açık konu : Wordpress Rezervasyon Eklentisi
  13. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: bukadarnet Açık konu : Sizdede oluyormu adsense reklamları çıkmıyor Kayboldular
    1 hafta önce bende de aynı sorun oldu ama 2 gündür herhangi bir sıkıntı yok reklamlarda
    Ne Zaman Beğendi: 31 Ocak 2019, 10:42
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 31 Ocak 2019, 10:16
  14. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: Hattushil Açık konu : Sizdede oluyormu adsense reklamları çıkmıyor Kayboldular
  15. Sifirnokta
    Sifirnokta beğendi mesaj :: erencanbursali Açık konu : Sizdede oluyormu adsense reklamları çıkmıyor Kayboldular

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 17:53.