Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

yetkilibiri yetkilibiri şuan çevrimdışıdır.

Yazılım Uzmanı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[yetkilibiri] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 02:19
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Beğendiği Mesajlar

29 Beğeni
  1. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: FPAjans Açık konu : İnstagram Video & Resim İndirme Scripti (Ücretsiz)
  2. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: sworks Açık konu : Hosting Şirketi açacağım FAKAT
  3. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: dikmenofficial Açık konu : C# | Asp.Net | MVC | SQL Server | MySQL | JavaScript | Yazılım Uzmanı
    Merhaba hocam, Skype'den mesaj gönderdim yanıt verebilir misin?
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2019, 20:47
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Şubat 2019, 20:35
  4. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: GokhanKara Açık konu : Netflix hesap paylaşım scripti
    Bu hoş olmayan ve illegal bir yöntemdir :) 1 öğün yemek yemeyin hesap satın alın.
    Ne Zaman Beğendi: 28 Şubat 2019, 16:45
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Şubat 2019, 15:43
  5. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: SamedSEZGİN Açık konu : C# | Asp.Net | MVC | SQL Server | MySQL | JavaScript | Yazılım Uzmanı
    pm gönderildi.
    Ne Zaman Beğendi: 10 Şubat 2019, 18:59
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 10 Şubat 2019, 18:39
  6. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: Sinan Açık konu : Bir ara ASP.NET'ciler vardı ne oldu?
  7. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: fbyazilim Açık konu : Bir ara ASP.NET'ciler vardı ne oldu?
  8. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: nigne2011 Açık konu : Cloudflare, 8.03$'a domain satışına başladı
  9. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: Mrtcn Açık konu : Cloudflare, 8.03$'a domain satışına başladı
  10. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: Doruk Açık konu : Cloudflare, 8.03$'a domain satışına başladı
  11. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: emirhantopcu Açık konu : Her girdiğim sitede sertifika hatası alıyorum
    Dediğinizi denedim olmadı ve bilgisayara yeni format attım. Skypetan ekledim
    Ne Zaman Beğendi: 26 Eylül 2018, 00:23
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 25 Eylül 2018, 23:31
  12. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: fruzgar Açık konu : Biz Gerçekten SEO Mu Yapıyoruz? ~ SEO Analiz ve Tartışma
  13. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: johntitor37 Açık konu : Bu Yazı Fontunun İsmini Bilen Var Mı?
    https://www.myfonts.com/WhatTheFont/ Resimi buraya yükleyerek hangi yazı fontu olduğunu öğrenebilirsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 25 Eylül 2018, 01:11
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Eylül 2018, 19:53
  14. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: compost0x Açık konu : PHP ve MSSQL Türkçe Karakter Sorunu
  15. yetkilibiri
    yetkilibiri beğendi mesaj :: murattkilinc Açık konu : mysql ile çoklu arama sorunu
    yetkilibiri sorun çözüldü teşekkürler
    Ne Zaman Beğendi: 23 Eylül 2018, 23:08
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 23 Eylül 2018, 22:32
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 14:14.