Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

ciplakyazar ciplakyazar şuan çevrimiçidir.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[ciplakyazar] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Duvar

Ziyaretçi Mesajları 1 : 0 Toplam: 2
  1. kemalunlu70
    11 Temmuz 2020 18:16 - link
    kemalunlu70
    Her gün sitenizi ziyaret etmeden duramaz oldum niyeyse, yeni alışkanlığım için teşekkürler
  2. ciplakyazar
    02 Ekim 2018 22:37 - link
    ciplakyazar
    Merhaba,

Çıplak Yazar adıyla yazmakta olduğum blogumu 2016 yılında açtım. Genel olarak toplumsal sorunlar, deneme, öykü, blog yazarlığı, araştırma, sinema ve eleştiri kategorilerinde yazılar yazıyorum. Bunun yanı sıra hikaye yazarlarına destek vermek ve yazmaya istekli insanları, hikaye yazmaya teşvik etmek amacıyla ”kendi hikayeni gönder” projesini yürütmekte ve okuyuculardan gelen hikayeleri yayınlamaktayım.

Ayrıca bir şekilde bu sayfayı ziyaret etme ve bu yazıyı içine bulunduğunuz bu satıra kadar okuma fırsatınız olduysa, wmaracında blogum için açmış olduğum şu konuya genel olarak düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Kaynak : https://ciplakyazar.com/destek/

Hakkımda

• ciplakyazar Hakkında
    Hakkımda
    8 yıldır blog yazıyorum.
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Meslek
    Satın Alma
  • İmza
    Ciplakyazar.com | Kişisel Blog ve Öyküler

İstatistik

Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: Bugün 10:11
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 9 Toplam: 9

Beğendiği Mesajlar

559 Beğeni
  1. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: zrfblc Açık konu : 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tasarımları
  2. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: NurKeskin Açık konu : Seslendirme / Video Kurgu ve Montaj Hizmeti Vermekteyim
  3. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: AhmetKarabulut Açık konu : Ücretli yardım edecek ?
  4. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: mertozcan Açık konu : 1 yaşına yaklaşan kişisel blog sitem
  5. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: enerjiveguc Açık konu : Kurumsal maile Cpanelden değil de gmailden girmek istiyorum
    Masaüstü gmail uygulaması var mı hatırlamıyorum. Varsa mobildeki uygulama gibi aynı mantıkla eklenebilir.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Ekim 2020, 10:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 14 Ekim 2020, 10:05
  6. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: enerjiveguc Açık konu : Kurumsal maile Cpanelden değil de gmailden girmek istiyorum
    mümkün, gmail hesabınıza (mobil cihazlarda uygulamaya) exchange hesabı ile hesap oluşturmalısınız.
    Ne Zaman Beğendi: 14 Ekim 2020, 10:00
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Ekim 2020, 22:53
  7. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: HBlog Açık konu : Ücretsiz Backlink Kazan !!! Gezi & Seyahat Blogları İçeri !!!
  8. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: Tabiya Açık konu : 5 Yılık Kişisel Blog | Reklam Alanı Satışı | ALEXA GLOBAL:400 K - TR:6 K
    Fiyatlar nedir?
    Ne Zaman Beğendi: 12 Ekim 2020, 12:51
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Ekim 2020, 11:03
  9. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Litespeed Cache image webp Sorunu
  10. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: tolhur Açık konu : Litespeed Cache image webp Sorunu
  11. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: enerjiveguc Açık konu : Litespeed Cache image webp Sorunu
  12. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: enerjiveguc Açık konu : Litespeed Cache image webp Sorunu
  13. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: cagdaskalak Açık konu : Merhabalar!
    Üyeliğim onaylandı teşekkür ediyorum. O zaman klasik "FORUMDA YENİYİM" SELAMÜNALEYKÜM 💯
    Ne Zaman Beğendi: 30 Eylül 2020, 10:22
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 02 Kasım 2019, 22:56
  14. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: athirsizi Açık konu : Yeni format: Misafir Anılar
    Bu yıl benim için iyi geçmedi ancak inşallah inanıyorum ki bu kötü günleri aşıp iyi günlere merhaba diyeceğiz
    Ne Zaman Beğendi: 28 Eylül 2020, 20:42
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 28 Eylül 2020, 20:10
  15. ciplakyazar
    ciplakyazar beğendi mesaj :: AlpErTr Açık konu : Ne Güzel Bir Kelimedir Merhaba
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 10:45.