Karşılama Mesajı

Ramazan Kafdal

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad R.. K..
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33/E
  • Meslek Satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 10/11
  • Ticaret 0, %0

Son Ziyaretler 1979

Attığım Mesajlar

• Youtube projesi

Merhaba arkadaşlar kalıcı ve istikrarlı büyüme sağlayacağını düşündüğüm youtube projesi için sosyal medyaya hakim, donanımlı ve bilgi birikimi yüksek ...

28.02.2024, Ortak Arıyorum
  • Motivasyon videoları

Merhaba arkadaşlar https://www.youtube.com/ @Sinan.Dereli/videos  düşünce gücü adlı kanal alanında uzman yabancı kişilerin konuşmalarını türkçe yayınl...

09.12.2023, Youtube
  • Youtube mikrofon

Merhaba arkadaşlar tiktok ve youtubede  yüzümü göstermeden bilgi içerikleri üreteceğim bunun için hangi mikrofonu almalıyım yaka mı yoksa usb mi?  Bir...

19.08.2023, Donanım
  • Youtube röportaj kanalı

Merhaba arkadaşlar youtubede röportaj kanalı açmayı düşünüyorum,  sokak röportajı değil bazen yüzyüze  bazen de online olacak şekilde;  burda önemli o...

23.07.2023, Youtube
  • Google chrome

Merhaba arkadaşlar ben kendi mail hesabımla chrome girince arama yaptığımda aşağıda sayfa sayıları gösteriyordu şimdi aşağı indikçe aşağı kayıyor ve d...

22.07.2023, Webmaster Genel
  • Youtube projem için ortak

Merhaba arkadaşlar kalıcı ve istikrarlı büyüme sağlayacağını düşündüğüm youtube projesi için  sosyal medyaya hakim, donanımlı ve bilgi birikimi yüksek...

21.06.2023, Ortak Arıyorum
  • Youtube içerik fikri

Ülkeleri tanıtan videolar

13.06.2023, Youtube
  • Youtube içerik fikri

Merhaba arkadaşlar yeni açacağım youtube kanalı için içerik konusunda kararsızlık yaşıyorum hızlı büyüyeceğini düşündüğüm iki konsept kişisel gelişim ...

12.06.2023, Youtube
  • Whatsapp yedeklemesiz mesaj ve dosyaları geri getirme

Merhaba arkadaşlar ben  whatsabı silip yeniden yükledim fakat gruplarımdaki mesajlarım ve fotoğraflarım gitti, mesaj ve dosyalarımı silmedim sadece wh...

06.06.2023, Android
  • Tiktok hesap büyütme

Merhaba arkadaşlar belirli bir süredir tiktokta kişisel gelişim üzerine içerikler üretiyorum,  fakat beklediğim büyümeyi ve etkileşimi yakalayamadım. ...

26.05.2023, Tiktok
  • Girişim ve startup içerikleri

Merhaba arkadaşlar ben webrazzi ve egirişim gibi tamamiyle aynı değil fakat benzeri bir site kurup içerik üretmek istiyorum,  bu siteler haberleri, iç...

20.04.2023, Beyin Fırtınası
  • En iyi smm panel hizmetleri

Merhaba ben takipçi almak istiyorum, hem fiyatları ucuz  hem sorunsuz destek veren hem de kaliteli smm panel firmaları hangileridir, hangilerini tavsi...

30.03.2023, Sosyal Medya Hizmetleri
  • Chrome bağlantı kopyalama hatası

Merhaba arkadaşlar tiktoktan sağ tarafta bağlantıyı kopyala butonu varya daha önce o butonu kullanıp videoları filigransız indiriyordum yalnız son gün...

30.03.2023, Bilgi Arşivi
  • Chrome link kopyalama hatası

Merhaba arkadaşlar tiktoktan sağ tarafta bağlantıyı kopyala butonu varya daha önce o butonu kullanıp videoları filigransız indiriyordum yalnız son gün...

28.03.2023, Google
  • Tiktok para kazanmak

Merhaba tiktok ta nasıl hızlı büyüme sağlanır ve nasıl keşfete düşeriz?

22.03.2023, Tiktok
  • Logosuz youtube video indirme

Merhaba youtube videoları için pek çok yere baktım filigransız indiremedim,   filigransız veya logosuz indirebilir mi bildiğiniz siteler var mı

14.03.2023, Youtube
  • Instagram flört sayfası

Teşekkür ederim peki hesabım neden kapatılır

07.03.2023, Instagram
  • Instagram flört sayfası

Merhaba arkadaşlar ınstagramda flört sayfası açmayı düşünüyorum diğer flört uygulamalarından farklı olarak insanları yüzyüze buluşmayı teşvik edecek b...

07.03.2023, Instagram
  • Röportaj kanalı

Merhaba arkadaşlar youtube de karşılıklı konuşup insanların hikayelerini anlatacağı bir röportaj kanalı açmayı düşünüyorum nasıl bir kamera alsam aksi...

05.03.2023, Youtube
  • Tiktok içerik

Merhaba arkadaşlar tiktok'a başlamayı düşünüyorum da içerik türüm motivasyon Türkçe mi içerik yapsam yoksa yabancı mı karar veremedim.

15.02.2023, Tiktok
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al