Giriş Yap / Kayıt Ol
sosyal.market

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

justorcun justorcun şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
1
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
1
0
Toplam olumlu geribildirim: 1
[justorcun] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 1
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• justorcun Hakkında
    Hakkımda
    Reklamcılık alanında grafikerlik
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Avrupa
    Meslek
    Vektorel Grafik

İstatistik

• Son Aktivitesi: Dün 13:24
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 3 Toplam: 3

Beğendiği Mesajlar

55 Beğeni
  1. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: İhsanKESKİN Açık konu : WooCommerce SHOPİER Eklentisi [ ÜCRETSİZ ]
  2. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: esmer38 Açık konu : [Udemy] Instagram Pazarlama | Instagram ile Hedef Kitlenizi Büyütün 2018
    Kisa süre icin ücretsizmis!!! Instagram Marketing | Grow Your Audience With Instagram 2018...
    Ne Zaman Beğendi: 13 Şubat 2019, 10:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 11 Şubat 2019, 20:59
  3. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: VoltajKA Açık konu : Udemy Python Kursu Ücretsiz Kuponu (400TL lik)
  4. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 2.3.x Çoklu Dil Ücretsiz Kargo Etiketi Yapımda
  5. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Wordpress sitelerin hız performansını yükseltmek artık çok kolay
    https://wtdizayn.com/wtdizayn-performance-tanitim.jpg
    Ne Zaman Beğendi: 14 Aralık 2018, 13:09
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 12 Aralık 2018, 23:48
  6. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: golbasiburak Açık konu : Ücretsiz ThemeForest Premium WordPress Temaları (Aralık 2018)
  7. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: ibrahim Cevruk Açık konu : Ücretsiz Php Eğitim Seti (85 Ders, HD Kalitesinde,13 Saat, 1.10 Gb)
  8. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 2.x Unlimited Top Menu Ocmod Setup
  9. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Canım Sıkılınca Ben #5 Opencart Header Yeni Sitil #1
    bİTTİ ...
    Ne Zaman Beğendi: 14 Kasım 2018, 09:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 13 Kasım 2018, 12:42
  10. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: yilmaz70 Açık konu : Opencart Nasıl Hızlandırırım?
  11. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 2.1.x Ürün Lightbox Resim Görüntüleyici Kurulumu
  12. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Opencart 3.x Beni Hatırla Modulu
  13. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: WPdestek Açık konu : Themeforest WordPress Ücretsiz Temaları - Her Ay Güncel
  14. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: WPdestek Açık konu : Themeforest WordPress Ücretsiz Temaları - Her Ay Güncel
    Kasım Ayı güncellenmiştir.
    Ne Zaman Beğendi: 11 Kasım 2018, 10:55
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 03 Kasım 2018, 08:57
  15. justorcun
    justorcun beğendi mesaj :: Kiroglumarket Açık konu : Canım Sıkılınca Ben #5 Opencart Header Yeni Sitil #1

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 22:17.