Karşılama Mesajı

İsmail Bahadır Atakan Öz Kimdir? 1997 Manisa doğumluyum. İlkokul ortaöğretim ve lise öğrenimi Manisa’nın Soma ilçesinde tamamladım. Sonrasında ise üniversite olarak Ege Üniversitesi Basım ve Yayın Teknolojileri Bölümünü bitirdim. 1 Yıllık ajans tecrübesi ile grafik tasarım konusunda izmirde güzel işlere imza attım. Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Yeni Medya Bölümünde okumaya devam etmekteyim. Gelişim odaklı birisi olduğum için dijital medya sektöründe hızlı bir şekilde ilerlemekteyim. Üniversiteye devam ederken aynı zamanda kendi reklam ajansım olan Telgraf Reklam Ajansında aktif olarak grafik tasarım ve sosyal medya alanında güzel bir ekip ile beraber çalışmaktayım. İsmail Bahadır Atakan Öz olarak kendi isim markam ile sektörel olarak insanlara yardımcı olmak ve bilgi verici ve eğitici içerikler oluşturmayı ön planda tutarak kendi internet sitem olan ‘ismailbahadiratakanoz.com.tr’ kurdum. Dijital medya olarak blog ve sosyal medya içerikleri ile en hızlı şekilde ilerlemeye devam ediyorum.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad İ.. Ö..
  • Üyelik 29.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26/E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Manisa
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 3/0
  • Ticaret 1, %100
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri