Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

MediaApps MediaApps şuan çevrimdışıdır.

Üyeliği Durdurulmuş

Uzaklaştırma Sebebi
Uzaklaştırma zamanı: 18 Nisan 2018
Cezanın biteceği zaman: Hiçbir zaman. (Süresiz uzaklaştırma)
Uzaklaştırma sebebi: Çoklu üyelik: VokalNET, Emreolcer, emrecan2211, ByEkas

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
8
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
8
0
Toplam olumlu geribildirim: 8
[MediaApps] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• MediaApps Hakkında
    Hakkımda
    Faaliyet Alanımızda Bilgi Teknolojilerindeki gelişmelerin yakın takipçisi olarak güvenilir, hızlı, istikrarlı ürün ve hizmet sunumuzla müşterilerimiz tarafından, sözüne bağlılığımız ve Sorumluluk anlayışımızla tedarikçilerimiz tarafından, Aranılan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır… Seçkin, güvenilir ve katma değeri yüksek çözümler üreten uzman ekibimizi müşteri ihtiyaç ve beklentilerine odaklayarak Müşteri Coşkusu (sadık, memnun Müşteriler) yaratmak için planlı, akılcı kararlar alarak ve kaynaklarımızı etkin biçimde kullanarak, Kalite sistemimizi sürekli geliştirmektir.
    Yaşadığı Yer
    İstanbul Anadolu
    Meslek
    Blogger

İstatistik

• Son Aktivitesi: 23 Mayıs 2019 00:52
  • Tavsiye Puanı: 0

İletişim Bilgileri

Beğenilen Mesajları

19 Beğeni
  1. bilgimarketnet
    bilgimarketnet beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Wordpress Oynatma Listesi
  2. Guard
    Guard beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : 49.99 TL'den Başlayan Fiyatlar ↑↑ Anahtar Teslim Blog Sahibi Olma Fırsatı ↑↑ Kısa Süreliğine ↑↑
    Guard güzel yorumunuz için teşekkürler. Memnun kalmanıza sevindim. Tekrar Çalışmak dileğiyle. İş Alımı Açık.
    Ne Zaman Beğendi: 18 Nisan 2018, 02:36
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 18 Nisan 2018, 02:28
  3. icedie
    icedie beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Wordpress ile Bayi Paneli oluyormu
  4. cagatay169
    cagatay169 beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Üyelere içerik girdirmek?
  5. mexnet
    mexnet beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : 16.04.2018 Boşta olan domainler
  6. Fearles1453
    Fearles1453 beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Sanal pos almak istiyorum ?
    Fearles1453 www.shopier.com burayı inceleyebilirsiniz hocam, iyi forumlar.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Nisan 2018, 01:21
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Nisan 2018, 01:18
  7. MTTB
    MTTB beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : 49.99 TL'den Başlayan Fiyatlar ↑↑ Anahtar Teslim Blog Sahibi Olma Fırsatı ↑↑ Kısa Süreliğine ↑↑
    MTTB beni tercih ettiğiniz için teşekkürler salih hocam, ne zaman isterseniz yardımcı olmak isterim.
    Ne Zaman Beğendi: 17 Nisan 2018, 01:12
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 17 Nisan 2018, 01:11
  8. websitetr
    websitetr beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Site gücünü yeni siteye taşımak istiyorum, ÖNERİLERİNİZ?
  9. websitetr
    websitetr beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Site gücünü yeni siteye taşımak istiyorum, ÖNERİLERİNİZ?
  10. websitetr
  11. hyppia
    hyppia beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : link te çıkan tarihi nasıl kaldırabilirim ?
    Wp Admin Panelinden Başlangıç -> Ayarlar -> Kalıcı Bağlantılar bölümünden istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz hocam
    Ne Zaman Beğendi: 16 Nisan 2018, 23:33
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Nisan 2018, 23:32
  12. Serenad
    Serenad beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : link te çıkan tarihi nasıl kaldırabilirim ?
    Wp Admin Panelinden Başlangıç -> Ayarlar -> Kalıcı Bağlantılar bölümünden istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz hocam
    Ne Zaman Beğendi: 16 Nisan 2018, 23:32
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Nisan 2018, 23:32
  13. Avkarogullari
    Avkarogullari beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : Dergi İsmi Arıyoruz
    İzmir içeriyor ama isterseniz bi bakın hocam ''İzmiRitüel''
    Ne Zaman Beğendi: 16 Nisan 2018, 22:19
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 16 Nisan 2018, 22:16
  14. youngwolf
    youngwolf beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : script satan siteler
  15. kapteyanteknoloji
    kapteyanteknoloji beğendi mesaj :: MediaApps Açık konu : BÜYÜK İNDİRİM! E5 İşlemcili Özel ULTRA SSD Diskli VDS Paketleri - 20 TL'den Başlayan Fiyatlarla
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 18:17.