Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

emreyavsan emreyavsan şuan çevrimiçidir.

Emre Yavşan

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
16
100,0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
16
0
Toplam olumlu geribildirim: 16
[emreyavsan] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 2 14 16
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• emreyavsan Hakkında
    Hakkımda
    İlk olarak Konya'da devletin verdiği kurslarla HTML-CSS sertifikalarını aldım. Daha sonra Udemy'de Emrah Yüksel hocamın kursları ile PHP-JAVA SCRİPT-JQUERY-BOOTSTRAP 4 öğrendim. Daha sonra Meshaber.com adlı habersitesi açtım tek başıma. Haber sitesi tek bir alana yönelik değildi. Günde sürekli farklı konulardan haber giriyordum. Tabiki de batırdım. Meshaber benim için bir tecrübe oldu. Ne demişler en büyük başarılık başarısızlıktır :) Ardından eskihayatlar.com'da 3 ay kadar adminlik ve içerik editörlüğü yaptım. Para konusunda anlaşamayınca oradan ayrıldım. Şimdi ise filminizburada.com ile piyasaya dönmeye karar verdim. Benim işim genelde başka şirketlere web tasarımı yapmak. Buraya çeşitli konular hakkında bilgi edinip ek iş imkanı bulmak için başvuruyorum.
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Meslek
    Öğrenci
  • İmza

İstatistik

• Son Aktivitesi: Bugün 00:09
  • Tavsiye Puanı: 0

Arkadaşlar

Arkadaşlar: 1 : 2 Toplam: 2

İletişim Bilgileri

Sohbet
emreyavsan Adlı Üye ile Anlık Mesajlaşma:
Web Sitesi:
https://youtubedestek.com
Sayfa Adresi:
https://wmaraci.com/forum/uyeler/88589-emreyavsan

Beğenilen Mesajları

217 Beğeni
  1. jedies
    jedies beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Youtube kanalıma 6k video ekledim. AMSTERDAM
  2. tayfunuz
    tayfunuz beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Google'da sitemin ismini yazdığımda çıkmıyor
    site:yemeksohbeti.com şeklinde arama yaparak index almış içeriklerinizi görebilirsiniz
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 17:05
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: Dün, 17:01
  3. TurkeyDesign
    TurkeyDesign beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Today Müzik - Mp3 İndirme Uygulaması İçin Yeni Tanıtım Görselleri
    Bana hep comic sans tarzı fontlar daha çekici gelmiştir.
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 13:35
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: Dün, 13:34
  4. TurkeyDesign
    TurkeyDesign beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Today Müzik - Mp3 İndirme Uygulaması İçin Yeni Tanıtım Görselleri
    Resimler iyi, fontları değiştirmelisiniz
    Ne Zaman Beğendi: Dün, 13:30
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: Dün, 13:23
  5. teknobilimadami
    teknobilimadami beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Oyun Siteme Editör Arıyorum
  6. darknov4
    darknov4 beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Dava açmak istiyorum
  7. rangers07
    rangers07 beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Dava açmak istiyorum
  8. DevletCan
    DevletCan beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Mobil Uygulama Yaptırılacaktır... [Dolgun Ödeme]
    https://codecanyon.net/item/beauty-camera-collage-photo-editor-selfie-camera/25249703
    Ne Zaman Beğendi: 27 Ocak 2020, 15:48
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 27 Ocak 2020, 14:42
  9. Psilocybin23
    Psilocybin23 beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Kurduğum Temanın Bazı Kısımları Türkçe Olmuyor.
  10. Saffet
    Saffet beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Tıkladığında Sayfanın Aşağıya İnmesi
  11. Erdemakale
    Erdemakale beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Tıkladığında Sayfanın Aşağıya İnmesi
  12. awoken
    awoken beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : Tıkladığında Sayfanın Aşağıya İnmesi
  13. YakupYLDZ
    YakupYLDZ beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : DBTekno Teması Elinde Olan var mı?
    gaometri bir blogger temasına göre aşırı iyi
    Ne Zaman Beğendi: 26 Ocak 2020, 04:54
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ocak 2020, 01:48
  14. gaometri
    gaometri beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : DBTekno Teması Elinde Olan var mı?
    gaometri bir blogger temasına göre aşırı iyi
    Ne Zaman Beğendi: 26 Ocak 2020, 01:50
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 26 Ocak 2020, 01:48
  15. yazarbey34
    yazarbey34 beğendi mesaj :: emreyavsan Açık konu : +22 K Aboneli Organik Youtube Kanalı Fiyatı Ne Kadar Olur ?
Öne Çıkan Ticaret İlanlarım

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 00:12.