Giriş Yap / Kayıt Ol
ytmatikvip

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

MustafaZahit MustafaZahit şuan çevrimdışıdır.

WM Aracı

Ticaret Puanı

Genel Durum Son Durum
Ticaret Puanı:
Ticaret Yüzdesi:
0
0%
Olumlu bildirim yapan üyeler:
Olumsuz bildirim yapan üyeler:
0
0
Toplam olumlu geribildirim: 0
[MustafaZahit] Aldığı Bütün Geribildirimleri İzle
  Son
30 Gün
Son
6 Ay
Son
12 Ay
 Olumlu 0 0 0
 Tarafsız 0 0 0
 Olumsuz 0 0 0

Hakkımda

• MustafaZahit Hakkında
    Hakkımda
    Wordpress'le ilgileniyorum. Kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Meslek
    Öğrenci

İstatistik

• Son Aktivitesi: 06 Temmuz 2020 13:49
  • Tavsiye Puanı: 0

Beğendiği Mesajlar

15 Beğeni
  1. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: Ozi Açık konu : Mükemmel HTML tasarımı var mı? ( Ücretli veya Ücretsiz )
  2. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: wpuzman Açık konu : Wordpress içeriği bölerek gösterme nasıl yapılır?
    https://wordpress.org/plugins/show-more-toggle-button/ Bu eklentiyi deneyebilirsiniz.
    Ne Zaman Beğendi: 01 Nisan 2020, 17:37
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 01 Nisan 2020, 17:36
  3. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: HayvanSever Açık konu : Sitemin tasarımı ve konsepti nasıl olmuş ?
    Farklı olmuş. Hızlı, sade, abartısız. Film ve fragman izleme değil de, film tanıtım gibi.
    Ne Zaman Beğendi: 06 Mart 2019, 19:13
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 06 Mart 2019, 08:28
  4. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: Kitleservers Açık konu : Temaya Özel Alandan Video Ekleme
  5. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: tahakuzgun Açık konu : Grafik Tasarım Arşivi 2 - TahaKuzgun
  6. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: WPZON Açık konu : Ücretsiz Wordpress Bilgi, Blog Teması
  7. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: kelebek Açık konu : Her Satırdaki Bağlantının Son 6 Hanesi Haricini Nasıl Silebilirim
    Regex kullanarak yapabilirsin; .{6}$ Eğer yapamazsan bana dosyayı gönderirsen sana çıktıyı verebilirim.
    Ne Zaman Beğendi: 25 Ekim 2018, 22:14
    Mesaj Ne Zaman Yazıldı: 24 Ekim 2018, 07:06
  8. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: Pawn Açık konu : İnternetten İlk 100 Liranızı Nasıl Kaybettiniz?
  9. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: stroncow Açık konu : 2 Milyon TL Sermaye
  10. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: AliTasc1 Açık konu : Dropshipping Hakında ve Şu eğitim hakkında Bilgisi olan var mı?
  11. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: AliTasc1 Açık konu : Dropshipping Hakında ve Şu eğitim hakkında Bilgisi olan var mı?
  12. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: yb79 Açık konu : 2 aylık site ile adsense'den günlük 650 - 700 tl arası kazanmak İyimi sizce yoksa sonra bir sıkıntı çıkarmı
  13. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: kemalbagi Açık konu : 28 Ülke Gezdim - Sınırsız Hizmet
  14. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: noktapanel Açık konu : Instagram hakkında sorunlarınıza cevaplar veriyorum[dev instagram konusu]
  15. MustafaZahit
    MustafaZahit beğendi mesaj :: worldww Açık konu : Ücretsiz Wordpress Magazin Teması Jet-Mag Lite

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 21:54.