Karşılama Mesajı

Yaklaşık 8 yıldır sektörün içerisindeyim. İlk olarak bu işe lisede okuyor olduğum dönemde ek işler alarak yönetim panelli PHP&MySQL web siteleri yaparak başladım.Sonrasında temel mentalite olarak yazılımsal anlamda sektörlerin eksiklerini bulup, bu eksiklere çözümler oluşturmayı aldım.Bu bağlamda bir ticaret firmasında o ticaret firmasının pazarlama aşamasını daha iyi yönetmesini sağlayacak bir sistem kodladım. Bu süreçte işe ek olarak kendime sürekli gelişme hedefi koydum ve bu hedefim için ilk olarak kendime sıralama belirledim.Bu sıralama gereği ilk olarak Web Geliştirme, ikinci hedefimde ise makine öğrenmesi vardı. Öncelikle PHP bildiğim için ASP.Net ve JSP dillerini de kolaylıkla kavradım.Sonrasında PHP ile geliştirdiğim projeleri bu dillerde tekrar deneyerek kendimi sınadım.Daha sonra sürekli gündemi takip ederek yeni programlama trendlerine kendimi adapte ettim.Java ile OpenCV ile görüntü işleme alanında çalışmalar yaptım.Daha sonra kendi firmamı kurarak bu firmada yöneticilik yaptım. Son olarak bulunduğum firmada Symfony Framework ile bir insan kaynakları platformu geliştirdim.

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad U.. Ç..
  • Üyelik 11.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28/E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0/0
  • Ticaret 0, %0
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri