Karşılama Mesajı

Özel sektör çalışanı ve internet bagimlisi

Kullanıcı Hakkında

• Ad Soyad K.. P..
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43/E
  • Meslek İşçi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 3/25
  • Ticaret 0, %0

Attığım Mesajlar

• Siteye 1 kişi girmez mi?

Çoğu sıra bulucuyu denedim bulamdım. İlginç olan google aramalarda bile çok az index alan sayfa görünüyo, diğer sayfalar yok

08.01.2022, WordPress

Kullandığım tema yerine ücretsiz bir tema kullansam daha mı iyi olur sizce

08.01.2022, WordPress

Tema aslında ücretli bir tema. Başka tasarımı var mı bilmiyorum. Bakıp değiştirmeye çalışıcam. Birazda görsel ağırlıklı olsun istedim, kötü diyorsunuz...

08.01.2022, WordPress

3 yıldır vakit buldukça elimden geleni yapıyorum. ama sonuç yine nafile. görselliğe önem vermek istedim. site şiir üzerine olduğu için seo kelime seçi...

06.01.2022, WordPress

Merhaba Arkadaşlar Sitem üç yıllık bir site. içerinde özgün içerik olmasına rağmen google de sıralamada yokum. Siteye benden başka girin de yok. nerd...

06.01.2022, WordPress
  • önemli istekleri onceden yükleyin

Arkadaşlar, Sitem çok yavaş, özellikle mobil hızı yerlerde surunuyo. Ne yaptımsa hzilandiramadim. Pspeed ölçümünde, önemli istekleri önceden yükleyin ...

27.01.2021, WordPress
  • Site hızı

Lazy load kullandım, bazı resimler kayboldu. sildim tekrar. Cache olarak litespead yüklü

15.01.2021, WordPress
  • Site hızı

Font derken yazı fontlarini mi kastettiniz..ayrıca site kit kullanıyorum. Hıza etkisi olur mu

15.01.2021, WordPress
  • Site hızı

Arkadaşlar, Ne yaptıysam site hızımı yukseltemedim..özellikle mobil hızı 15 puan seviyelerinde. Resimleri de sıkıştırıp yüklüyorum ama çözüm bulamadı...

14.01.2021, WordPress
  • Header bölümü reklamı..

Temizledim ama bazen gorunuyo bazen görünmüyor. Mesela mobilden girince görünüyor reklam

11.01.2021, Adsense

Hemen deniyorum üstadım

11.01.2021, Adsense

Ustatlar. Otomatik yerlesimle tema header alanına reklam gelmiş. Otomatik yerleşimi kapattım ama orasını kaldiramadim. Bu reklam fazla rahatsızlık ver...

11.01.2021, Adsense
  • Adsense onayı

çok bir beklentim yok zaten. Bu gün başvurumu yaptım artık hayırlısı.. okuduğum kadarıyla, emek veriliyor ama karşılığı alınamıyor. İlk amacım para ka...

08.01.2021, Adsense
  • Adsense onayı

Yalnız sitenin trafiği çok az. Engel teşkil eder mi onay icin

08.01.2021, Adsense
  • Adsense onayı

Teşekkürler analizler için. Ekliyorum siteye

08.01.2021, Adsense
  • Adsense onayı

Arkadaşlar merhaba Sitem onay için hazır mi sizce. Başvurumu yapsam onay alır mıyım.. https://birsiir.com/

08.01.2021, Adsense
  • altın fiyatları

arkadaşlar merhaba, altın, gümüş, borsa gibi bilgilerin ve grafiklerin anlık akış fiyatları lazım. bununla ilgili bir eklenti bulamadım. apı yada fee...

07.01.2021, WordPress
  • wordpress site sağlığı

merhaba, yeni başlayan biri olarak alttaki hatayı alıyorum. Yardımcı olabilecek bir arkadaşım varsa anlayabileceğim şekilde yardım edebilir mi.. Etk...

22.10.2020, WordPress
  • Adsense başvuru hazırlığı

şiirler bana ait..

27.04.2020, Adsense
  • Adsense başvuru hazırlığı

Merhaba, Adsense için başvuru yapmayı düşünüyorum. Şimdilik günlük 100 civarı sayfa görüntülenme var. Bu yetereli mi sizce. Bir de sitemde eksik yada...

27.04.2020, Adsense
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al