wmaraci reklam

File Zilla Dosya Aktarım Yaptım Ama Hata Veriyor

10 Mesajlar 1.243 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Cometr Cometr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar file zilla dosyalarımı aktardım yalnız şuan urlde bir site hata veriyor ben yanlışıkla file zillada ki aktarmadan önce /public_html dosyasını sildim siteye girerken hata veriyor şimdi uploand klasöründe ki dosyaları /public_html klasörü açıp onun içine mi atmam lazım tam olarak dizini nasıl olmalı. site adresim şu bi bakabilir misiniz?
foromix.me

wmaraci
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
dosyaların aşağıdaki resimde olduğu gibi elinizde olduğunu varsayarak

2 yolu var Public_html adını "forum" olarak değiştirip upload içerisindeki dosyaları atabilirsiniz . bu durumda ziyaretçiler foromix.me/forum ile vbulletine e ulaşacak

ya da public_html aynen kalır upload içerisindeki dosyaları public_html içerisine atarsınız foromix.me yazdıklarında direkt siteye ulaşacaklar

Dosya Public_html içerisine atılınca aşağıdaki gibi görünecek

Cometr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

forces adlı üyeden alıntı

dosyaların aşağıdaki resimde olduğu gibi elinizde olduğunu varsayarak

2 yolu var Public_html adını "forum" olarak değiştirip upload içerisindeki dosyaları atabilirsiniz . bu durumda ziyaretçiler foromix.me/forum ile vbulletine e ulaşacak

ya da public_html aynen kalır upload içerisindeki dosyaları public_html içerisine atarsınız foromix.me yazdıklarında direkt siteye ulaşacaklar

Dosya Public_html içerisine atılınca aşağıdaki gibi görünecek

Hocam ben bütün sunucuda ki dosyaları sildim yanlışıkla ben direk Public_html klaösrü oluştursam onun içine uploand solarını atsam olur mu

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
yedeği yokmuydu publichtml nin , eğer bu şekilde yüklerseniz sıfırdan kurulum yapmış olacaksınız yani herşey gidecek .O yüzden hosting firmasına yedekten geri dönmelerini isteseniz daha sağlıklı olur .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

[img]https://i.hizliresim.com/yeY48A.png" />

[/IMG]

[img]https://i.hizliresim.com/AvVsY7.png" />

[/IMG]

• Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
yedeği yoktu maalesef daha yeni açtım zaten o sorun değil bu şekilde yapsam olur mu şuan yüklüyorum

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
evet olur yükleyin
Cometr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

yedeği yokmuydu publichtml nin , eğer bu şekilde yüklerseniz sıfırdan kurulum yapmış olacaksınız yani herşey gidecek .O yüzden hosting firmasına yedekten geri dönmelerini isteseniz daha sağlıklı olur .

http://foromix.me/install/install.php

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vB_Input_Cleaner has a deprecated constructor in /home/foromix/public_html/includes/class_core.php on line 1510

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vB_Registry has a deprecated constructor in /home/foromix/public_html/includes/class_core.php on line 2346

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vB_Session has a deprecated constructor in /home/foromix/public_html/includes/class_core.php on line 2647

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vB_Shutdown has a deprecated constructor in /home/foromix/public_html/includes/class_core.php on line 3171

Warning: Use of undefined constant MYSQL_NUM - assumed 'MYSQL_NUM' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/foromix/public_html/install/init.php on line 108

Warning: Use of undefined constant MYSQL_ASSOC - assumed 'MYSQL_ASSOC' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/foromix/public_html/install/init.php on line 108

Warning: Use of undefined constant MYSQL_BOTH - assumed 'MYSQL_BOTH' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/foromix/public_html/install/init.php on line 108

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vBulletinHook has a deprecated constructor in /home/foromix/public_html/includes/class_hook.php on line 27

Warning: Use of undefined constant PREV_VERSION - assumed 'PREV_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/foromix/public_html/install/install_language_en.php on line 171

• Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
htaccess.txt dosyasını .htaccess olarak adlandırdınız mı ?

sanki vB3 ten vB5 e geçmeye çalışıyorsanı VB3 dosyalarını sunucuya atmayın sunucu da varsa da silmelisiniz
Cometr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 23 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

htaccess.txt dosyasını .htaccess olarak adlandırdınız mı ?

sanki vB3 ten vB5 e geçmeye çalışıyorsanı VB3 dosyalarını sunucuya atmayın sunucu da varsa da silmelisiniz

ben 3 kuruyorum zaten kardeşim htaccess.txt dosyasını adlandırdın mı derken nasıl yani biraz açar mısın

confing dosyasını diyorsan onu adlandırdım evet.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al