wmaraci reklam

Firma Rehberi Satılıktır

4 Mesajlar 1.188 Okunma
wmaraci reklam

isyerlerimcom isyerlerimcom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 214 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Daha önce satışa koyduğum ve sonradan kaldırdığım firma rehberi sitemi tekrardan özel ihtiyaçlarımdan ötürü satışa koyma kararı aldım.

Site adresi imzamda yer almaktadır.

Site hakkında kısaca bahsetmek isterim :

Alexa : 14 K TR - 600 K Dünya
Google İndex : 24 K
Toplam Backlink : 25.178
Domain Rank : 48
Url Rank : 25
Site Yaşı : 1 Yıl 8 Ay
Dmoz Kaydı : Var
Ortalama Günlük Hit :1800-2200 Arası
Geliri : Aylık değişken ( Açıklamada )
Yazılım : Tualyazilim V1 Firma Rehberi

Site Özellikleri :

* 1 yıldır Dmoz Kayıtlı
* 8 Aylık İYAD ( İnternet Yayıncıları Derneği ) üyesi.
* 1,8 Yıllık Domain , 2018'e kadar regli.
* Comodo Wilcard SSL Sertifikalı ( 3 Aylık Süresi Kalmıştır. )
* GoShopier Mağaza sahibidir, online kredi kartı ödemesi yapılabilinir. ( %5 Kesintili Mağazaya sahiptir. )
* Facebook, Google Plus+ , Pinterest sosyal medya hesaplarına sahiptir.

Site ile Gelecek Extralar :

* Site 4 gb ram - 70 gb hdd Linux VPs'de barınmaktadır. ( Aylık 65 TL sabit ödemeli. )

* Site ile beraber, aylık 15 TL ödemeli 512 mb Windows Vps devredilecektir. ( 3 Aylık ödemesi peşin yapılmıştır. )

* Windows VPs içerisinde, Myzifir 6 hit programı , E-Bülten gönderim ve mail düzenleme programları da devredilecektir.

* Sitenin barındığı VPs üzerinde, aktif olarak kullanılan Nulled Versiyon İnterspire Email Marketer ( Sadece opt-in kayıtlı kullanıcılar için bülten gönderimi yapılmaktadır. )yazılımı da devredilecektir.

Alıcıya Tavsiye :

* Siteyi almayı düşünen arkadaş/arkadaşlar ; ekip olarak çalıştığı sürece sitenin gelirleri katlanarak büyüyecektir.

* Site şuanki ilgisiz hali ile ayda 150-200 TL arası geliri olmaktadır.

* Ekibe sahip olunarak yapılacak tanıtım ve pazarlama ile, site sadece üyelik tipi satışlarından dahi tatmin edici gelir elde edebilir.

( Sitedeki üyelip tipleri satışına nerdeyse en başından beri ilgi gösterilmedi, ona rağmen üyelik satışı geliri aşağıdaki gibidir. 1 yıl 8 aylık sadece üyelik satışı geliridir. )

* Üyelik satışı yanı sıra, sitenin altında bazı hizmetlerinde bağlantılar vardır. Özellikle reklam alanları kiralamasından da ciddi kazançlar elde edilebilinir.

* Tüm satıştaki hizmet ve reklamlar GoShopier ödeme kanalına dahildir. Anında tahsilat yapabilirsiniz. ( GoShopier %5 kesinti ile, ayda 1 defa ödeme yapar. )

* Site tanıtım yazısı satışlarında da forumda hatrı sayılır ticareti olan bir sitedir. Blog kısmından referans olarak tanıtım yazısı kayıtlarına bakabilirsiniz.

* Footer link satışından dahi, son birkaç ay hariç - ayda 100 TL civarı kazancı yakalamıştır.

* Tanıtım yazısı satış platformlarından ciddi kazançlar elde etmiştir.

Sitenin İstatistikleri :

Kayıtlı Firma : 537
Kayıtlı Üye : 1565
Toplam Ürün : 413
Toplam İlan : 376
Toplam Firma Haberi : 46
Toplam Site Haberi : 340
Toplam Blog İçeriği : 94
Toplam Etkinlik : 42
Toplam Backlink : 60.498 Adet
Ayda ortalama 66.000 tekil ziyaretçi tarafından ziyaret edilmekteyiz. ( Şubat 2017 )

Fiyat ve Satış :

Nakit satış için : 2.500 TL
Kredi Kartına Taksit : 2.750 TL ( 458 TL * 6 Taksit )

Not : Pazarlık yapmaya niyetim yok arkadaşlar, zaten değerinin altında satışta site. Sadece SEO 'su için harcanan para, satış istenen para kadardır. Takas düşünmüyorum. Lütfen sadece ciddi düşünen arkadaşlar iletişime geçsinler.
seomarkam

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
merhaba fiyat konusunda pazarlık düşünmediğinizi belirtmişsiniz zaten de indirim yapmayı düşünüyorsanız geri donus sağlarsanız ilgilenebilirim. Websitenizi çok sevdiğinizi biliyordum satıs konunuza şaşırdım biraz :)
isyerlerimcom

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 214 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
ceqyat selamlar hocam, evet aynen dediğiniz gibi :) Siz aklınızdaki rakamı gönderirseniz ona göre dönüş yapabilirim. Bence öncelikle sizin aklınızdaki fiyatı öğrenmek daha önemli :)

• Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 214 / 253
  • Ticaret 27, (%100)

Bulduk adlı üyeden alıntı

merhaba fiyat konusunda pazarlık düşünmediğinizi belirtmişsiniz zaten de indirim yapmayı düşünüyorsanız geri donus sağlarsanız ilgilenebilirim. Websitenizi çok sevdiğinizi biliyordum satıs konunuza şaşırdım biraz :)

Özel mesaj gönderilmiştir.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al