wmaraci reklam

Hitli Yılların Eskitemediği Blogger Sitesi Satılık

2 Mesajlar 658 Okunma
wmaraci reklam

kankirmizi kankirmizi çay içerken aklıma geldi Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek çay ocağı işletmecisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 217 / 150
  • Ticaret 1, (%100)
Site Adresi : PM yolu ile sadece ciddi alıcı olarak gördüğüm kişilere gönderilecek.
Alan Adı: blogspot uzantılıdır.
İstenilen Fiyat: 200TL Fiyatta pazarlık mevcut.
Sitenin Aylık Getirisi: 0.37 kr (açıklamayı okuyunuz)
Sitenin Kategorisi: Oyun Hile İndir & APK İndir & Güvenlik Toolsları
Günlük Tekil Hit Sayısı: 20-70
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Sitenin Açılış Tarihi : 2015
Şimdiye kadarki toplam sayfa görüntüleme sayısı: 110K
En iyi yazısı kaç hit aldı? : 16k küsür

not: zamanında (2015) en bilindik oyun ve hile indirme sitelerinden biriydi (genel blog yazıları içerikleri de var). yaklaşık 3 senedir ilgilenmiyordum, blog 4 senelik zaten zamanında adsense nedir bilmiyordum link kısaltma siteleri kullanıyordum en son hesabıma girdiğimde 20tl vardı ki zaten linktl gibi bir sistem scam bir sistem eski linklerden gelen tıklamaları kabul etmiyor yoksa 200tl olurdu hesapta... geçen ay girip birkaç hitli yazıyı kaldırıp veya taslak haline getirip adsense onayı almak için birkaç içerik girdim. onay aldı. günlük kazanç 0.02. uğraşılırsa çok çok iyi yerlere gelebilir. alan arkadaşa çok sağlam tavsiyeler verip,yönlendirmeler yapacağım. free bir tema bulunuyor alan kişiye ilk hangi temayı kurması gerektiğini söyleyip yardımcı olacağım sektöre yeni başlayan arkadaşlar alırsa kendi açısından iyi olur. zamanında bulunduğu sektörde bazı kelimelerde ilk sıralardaydı ve çoğu siteye kafa tutuyordu. adsense hesabıyla beraber verilmeyecek çünkü kişisel mailime kayıtlı. 4 sene sonra 2-3 tane alıntı yazıyla çok kolay adsense onayı aldıysam birkaç özgün ve alakalı içerikle kesinlikle yeni başlayan arkadaş bile alır. alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum, iyi forumlar.

Bilen söylemez, söyleyen bilmez.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

izzet90 izzet90 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ulaşırmısın +905539454573

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al