wmaraci reklam

İhale ile Ek İş ve Kredi Sitesi

3 Mesajlar 518 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

scelebi scelebi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek kamu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 153 / 74
  • Ticaret 93, (%98)
Site Adresi: https://webkredi.net/ (teklif Sahibi yada almayı kafasına koyan varsa isterse linki kaldırabilirim özelden pm atması yeterlidir)
İstenilen Hemel Al Fiyat: 1750:tl
Açık Arttırma Başlangıç .100 :tl
Arttırma Tutarı: 10 :tl
Teklifin kalma Süresi: 24 Saat içinde teklif gelmez ise site son teklif verene kalır, Online olduktan 12 saat içinde siteyi almaz ise teklif düşer... İtreder hakkımı kullanırım.
Sitenin Aylık Getirisi: 0
Sitenin Kategorisi: bankacılık- evde ek iş
Günlük Tekil Hit Sayısı: 10-15
Site Analiz Bilgileri:
Satışa Hosting Dahilmi?: hayır 1 ay idare
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: wordpress
Özel Notlar: sitede tam 102 adet makale vardır.

Arkadaşlar siteye yaklaşık 1K para harcanmıştır link çalışması vs ciddi bir planlama ve çalışma yapıldığını hatırlatalım ve ayrıntılar.....

KONU MULTİDİR *** KONUSU
Arkadaşlar Pm atmadan önce lüffen tamamını okuyunuz... Ayrıca hiti yukarı yazdım 10-15 google den geliyor... yok sayaç gönder gelir kanıtı gönder :) gelir yok gerçi istemeyin... (1 ayda 30 TL gelmiş şimdi baktım ama yok saydım onu tbm 0,60 ortalaması varmış .... her şet ortada ..... bebek site temiz bir başlangıç isteyen her şeyi hazır site.....

Makaleler %80 oranında güncelliğini kaybetmeyen içeriklerdir. ve %99 özgündür hepsi özenle hazırlanmıştır. Su an artık blog tarzı daha doğrusu adsense odaklı dan ziyade e-ticaret üzerine projem var ve ona yoğunlaşacağım

Siteye yapılan çalışmalar altta izah ettim hepsi ciddi şekilde planlanmış ve 5 yıllık tecrübem ile alınmış linklerdir oyle körü körüne alınmış iş olsun diye rastgele kasılmış işler linkler değildir. Siteyi alna arkadaş haftalık 3-5 adet düzenli içerik girmesi halinde mutlak kazandıracak ve ekmek yedirecek sitedir.

Yine altta bulunan görselle kelime aranmalarını ve sıralama hakkında fikriniz olması açısından koydum, site daha bebek döneminde olduğu için zamanla o kelimelerde yukarı bir çıkış zaten devam etmekte olduğu ve olmakla birlikte hite evrilecektir.

Dediğim gibi site daha oldukça yeni ve sektör de göz onune alındığında biraz daha zaman ihtiyacı vardır. burada size her şeyi ile hazır bir site sunuyorum verilen emek fikri emek ve alınan linklerin düzeni planlaması kısa sürede fayda sağlayacaktır. Özetle size her şeyi hazır saç baş yolduran bebek site dertlerinden kurtulma noktasına gelmiş bir site vereceğim. Tek yapmanız gereken haftada 3-5 içerik girmeniz.. başka bir işlem yoktur.. iç seo ayar hepsi tamam dış seo noktasında site hedefleri ve linkleme hususuda eksiksiz tamamlanmış diyebilirim..

Tabi aşşağıda bulunan linkler sizi korkutabilir. malum foter link vs siz bakmayın millete foter link tehlikeli backlinkler öldü vs... bunu diyenlerin hepsi aynen deli gibi link kasarlar... (tabi linki dozajını ayarlamak şart) neyse site alan kişiye ayrıca 2 ay destek verebilirim canını çıkartmamak şartı ile......

Siteye Yapılan Çalışmalar

Siteye: 31/03/2018 tarihi itibarı ile

sosyal medya paylaşımları yapıldı (facebook, Google+) Site index aldı sorunsuz, Wm tools ta günlük 80 gösterim almaktadır ortalama sıralama 65 görünüyor (28/03/2018)

Aynı Sektör otoriter bir sitemizden Foter Link Alındı kelimesine

02/04/2018

Viral reklam yapıldı 5k hit geldi refferral..

4 adet blogger foter link alındı kelimesine

02/04/2018
Kelimesinde 154. Sırada ..... :cool: ilk 100 kelime var ama tali kelimeler asıl hedef bu..

09/04/2018
kelimesinde 40. sıra ve ara ara 18. sırada.. ancak kararlı değil dalga

sektör dışı bir adet footer link alındı.

10/04/2018
5 yıllık güncel bir genel forumdan kelimesine 3 aylık footer alındı.

hedef kelimemiz 45. sırada

11/04/2018

bir adet sektöre yakın siteden footer link alındı

bir adet kredi sitesinden footer link alındı

sözlük çalışması alındı.

Backlink çalışması yapıldı 80-100 TL olanlardan

12/04/2018

hedef kelime 15. sıraya geldi ama kararlı değil... :)

13/04/2018

2 adet wordpresss blogtan foter
2 adet wordpress blogtan tanıtım yazısı

18/04/2018

hedef kelime 9. sırada görünmeye başladı kararsız şekilde

13. sırada kısmı kararlı gibi

22/04/2018

Kelimesinde 66. sıraya geriledi..

23/04/2018

45. sıraya geldi..

27/04/2017

41. sırada kelimemiz

Buraya Dikkat: Aslında bu dalgalanmalar oldukça normal, kelime şimdi ağır ağır yukarı gelecektir link gücü ile sıçrama yapan kelimemiz artık yerine oturacaktır bu süreç tahminin 10-15 gün sürecektir ve kaldığı yer kalıcı olacaktır başka yöntemler ile kelime proveke edilmez ise

Bir kelimeye yüklenme yapıldığında link vs şeklinde domain yeni ise ilk etapda ciddi şekilde yukarı çıkar sonra oradan kaybolur. 3-5 gün kelime kaybolabilir ve sonra bir yerden gerilerden genelde giriş yapar ve adım adım yukarı doğru çıkar. Eğer domainimiz eski sitemiz eski olsaydı o kelimede 2-3 sayfadan girer (rekabete göre değişkendir) ve 5-10 arası sıra atlar ve orada kalır. yeni domainlerde kelime sağlam proveke edilirse ilk sayfa bile geçicide olsa mümkün.. bizim bu sitede hedef kelime çok rekabetli bir kelime olduğu için şu an 40-45 de dalgalanması olagan ve hatta iyi diyebilirim. yani bu dalgalanma gayet olağan.

site için hedeflediğim ana kelime seyri bu şekilde ama başka tali kelimelerde ikinci sayfada olan kelimleri vardır.

wmaraci
reklam

alperenyld alperenyld Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1302
  • Beğeniler 331 / 227
  • Ticaret 34, (%97)
260 ₺
scelebi

kişi bu mesajı beğendi.

scelebi scelebi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek kamu
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 153 / 74
  • Ticaret 93, (%98)
alperenyld teklifiniz için teşekkür ederim. multi konudan 280 ile devam ediliyor....

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al