wmaraci reklam

İş Fikirleri Sitesi 🔥 Aylık Gelirli, %100 Özgün, Jenerik 5 Karakter Domain, DA 10, PA 19

3 Mesajlar 925 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Selam arkadaşlar, herkese bol kazançlar diliyorum. İlgilenen arkadaşların konuyu sonuna kadar okulamarını rica ediyorum. Sitemiz iş fikirleri kategorisinde 2018 yılından beri aktif olarak hizmet veriyor. Siteye herhangi bir backlink çalışması, seo paketi gibi işlemler yapılmadı. Tamamen içerik gücüyle, sürekli güncel tutularak yükselmiş full organik bir sitedir. Bir çok arama hacmi yüksek kelimede birinci sırada, firmalardan zaman zaman teklifler alan bir site konumunda. Kalitesiz ve niteliksiz çok sayıda içerik yerine, az öz ilerleyerek kaliteli içerikler üretilmiştir. Makalelerin büyük çoğunlunu ben yazdım, spin kopya kesinlikle söz konusu değil. Her kelimesi özgün. Makalelerin en düşüğü 600 kelime olup, 1500 kelimeye kadar içerik bulunuyor. Site alanında belirli bir otoriteye sahip ve yazdığınız makaleler çok iyi sıralama alıyor.

Site Adresi: Satışa konu tutarın mobil uygulama üzerinden ekran görüntüsünü atan kişiler ile paylaşılacaktır.
[COLOR=#B8312F]PM olarak site adresi vermeyeceğim[/COLOR], ekran görüntüsü atan kişilere telefon numaramı göndereceğim.

tek kelime, tam jenerik, 5 karakterli bir domaindir.

Sitenin Aylık Getirisi: Adsense 150 / Zaman zaman sabit reklam çalışması için firmalardan teklif geliyor.
Ocak ve şubat ayında alınan adsense dışı reklam ödemeleri dekont olarak iletilir. (500-600 TL civarı)
(Sabit reklamlar sadece banner şeklinde değildir, siteyi alan kişi ile yöntem paylaşılacaktır.)

Site Açılış Tarihi: 2018 Ekim (AdSense reklamları 2019 Mayıs ayında eklenmiştir.)
Domain yaşı site açılış tarihi ile aynıdır.

Kategori / Sitenin İçeriği Nedir?
İş Fikirleri / Bayilik Veren Firmalar

Günlük Hit: 600
Ziyaretçi Kaynağı: Sadece Google, sosyal medya hesapları dahi yok.
Ocak Raporu
Şubat Raporu

Alexa TR: 18K, Domain Authority: 10, Page Authority: 19

Site için istenen fiyat: 9.000 TL
Rica ediyorum ölü fiyat teklif edecek, fiyatın çok altına pazarlık yapacak kişiler yazmasın.
Site için istediğim fiyat budur, satılmazsa sorun yok acelesi yok tamamen keyfekeder satıyorum. Bu söylediklerim ölücülere,
tabiki pazarlık sünnettir ve makul tüm teklifleriniz değerlendirilir.
Çok ufak aksiyonlar ile gelirini arttırabilirsiniz. Farklı kategorilerde 6 sitem olduğu için artık yetişemiyorum.

Site Tüm İçeriği ile Birlikte Mi Satılık?
Site tüm içeriği ile birlikte satılık. WordPress tabanlı, lisanslı tema mevcut.
Themeforest hesabımda birden çok tema bulunduğu için hesabımı devir edemeyeceğim.
Hosting Dahil Midir? İsteyen olursa süresi bitene kadar güle güle kullanabilir. (2 ay civarında olmalı)
AdSense hesabı dahil değildir.

Banlı olduğu sponsor, arama motoru var mı?
Sınırlama, politika ihlali gibi hiçbir durum söz konusu değildir.
Şimdiye kadar Google ve Adsense dahil kimseden uyarı vs. almamıştır.
Satış aşamasında tüm kontrollerin bir kez de alıcı tarafından yapılmasını rica ediyorum.

Site yazılımı / yazılım bitiş süresi:
Site WordPress tabanlı, premium teması mevcut. Kesinlikle ***** tema kullanımı yapılmamıştır.
Yine aynı şekilde isteyen kişiye ThemeForest hesabından ekran görüntüsü atılır.
Birden çok temam olduğu için tema lisansını devir edemiyorum.

Site satışında herhangi bir hukuki problem var mı? Yok

Antalya'da ikamet etmekteyim. Elden teslim almak isteyen, yüz yüze detaylı görüşmek isteyen olursa hiç çekinmeden buluşma ayarlayabiliriz.
Haricinde işlerimin yoğunluğundan yakın çevre bile olsa gitme imkanım yok. Gelene kapımız açık, havalarımız da bu ara çok güzel.:)

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
reklam

recepbey recepbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek polis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
0555 173 43 13 WhatsApp tan yazar mısınız detaylar için

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

recepbey adlı üyeden alıntı

0555 173 43 13 WhatsApp tan yazar mısınız detaylar için

dönüş yapıldı.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al