WM Aracı

WM Aracı (https://wmaraci.com/forum/)
-   Web Site Alışverişi (https://wmaraci.com/forum/web-site-alisverisi.html)
-   -   Satılık Harika Evlatlık Finans Sitesi (ACİL) (https://wmaraci.com/forum/web-site-alisverisi/satilik-harika-evlatlik-finans-sitesi-acil-598520.html)

vuraul 12 Ekim 2019 20:55

Satılık Harika Evlatlık Finans Sitesi (ACİL)

Kendi üzerinde çok uğraştığım ve maddi sıkıntı yüzünden satmak zorunda olduğum finans sitesi 22/03/2019 tarihinde açılmıştır.
Bu sitenin üzerinde 260 adet makale vardır. Makaleleri kendim yazıyorum ve özgündür.
Site google sıralamalarında ve Adsense onayı olan bir sitedir.
Ciddi alıcılar varsa iletişime geçebiliriz. ÖLÜCÜLER Yazmasın lütfen.
Finans sitesinin Adsense geliri yeni oturuyor.
1 Eylül 30 Eylül arası 121 TL
1 Ağustos 31 Ağustos 142,5 TL
1 Temmuz 31 Temmuz 71 TL

Başvuru Haziran Sonunda Yapıldı ve Onaylandı. Son 3 aydır para kazanıyor. Sitenin günlük ortalama hit 50 ile 150 arası değişiyor. Güzel bir çalışma ile daha yüksek yerlere gelebilir. Sitedeki tüm makaleler özenle yazılmış ve SEO uyumludur. Teklifi siz verin. Ben düşüneyim.

smuldur 12 Ekim 2019 22:05

Merhaba Site adresini ve aklınızda bir fiyat varsa pm olarak alabilir miyim ?

SerkanERGÜN 12 Ekim 2019 22:37

Alıntı:

Teklifi siz verin, ben düşüneyim.
Aklınızda illa ki bir rakam oluşmuştur. O fazla teklif verir, o az verir, ölücüler yazmasın gibi yazımlardan kaçın derim. Bu sektörde olmanız, makaleleri dahi kendiniz yazmanız amatör olduğunuzu göstermez. Gelirin x10 katı gibi teklifler de bana göre saçma, aklınızda bir rakam aralığı muhakkak vardır konuyu da şablona göre ayarlar yayınlarsanız satış potansiyeliniz artar.

Özellikle yazım değil de görselli kanıtlarla birlikte tüm bilgileri yazmanız durumunda illa ki alıcılar çıkacaktır. Herkesin ticaret ahlakı ve biçimi farklıdır, ben bir site satarken kendimi alıcı olarak görüyor ona göre makul bir fiyat biçiyorum.

Siz yada bir başkası konuya xx.xxx rakam isterse kimse ilgilenmez. Benim aklımdaki fiyat 1.xxx ile 2.xxx arasında derseniz dahi olumlu yöne doğru hareket eder. Yanlış anlamayın beni kimseye burada ticaret adabı öğretmiyorum sadece yaşadığım tecrübelerden ötürü fikrimi paylaşıyorum. Hayırlı satışlar dilerim.

Dilerseniz ve zaman ayırırsanız site adresini tarafıma da ulaştırır mısınız. İncelemek isterim, alıcı olarak değil çünkü az çok tahmin ediyorum isteyeceğiniz rakamı ve o kadar da bütçem maalesef yok.

Mertcan 13 Ekim 2019 00:59

Detaylı PM alabilir miyim?

zx6r 13 Ekim 2019 07:40

detayları pm alabilir miyim ?

varsa adsense analytics search console raporları

sertacs 13 Ekim 2019 07:49

detayları pm olarak atar mısın?

cicimoda 13 Ekim 2019 17:25

Çok acil pm, mümkünse iletişim numarasında yazınız

muhendisbahadir 13 Ekim 2019 22:44

pm lütfen

cicimoda 14 Ekim 2019 01:33

Pm hala gelmedi

vuraul 14 Ekim 2019 15:22

Alıntı:

SerkanERGÜN Adlı Üyeden Alıntı (Mesaj 3381403)
Aklınızda illa ki bir rakam oluşmuştur. O fazla teklif verir, o az verir, ölücüler yazmasın gibi yazımlardan kaçın derim. Bu sektörde olmanız, makaleleri dahi kendiniz yazmanız amatör olduğunuzu göstermez. Gelirin x10 katı gibi teklifler de bana göre saçma, aklınızda bir rakam aralığı muhakkak vardır konuyu da şablona göre ayarlar yayınlarsanız satış potansiyeliniz artar.

Özellikle yazım değil de görselli kanıtlarla birlikte tüm bilgileri yazmanız durumunda illa ki alıcılar çıkacaktır. Herkesin ticaret ahlakı ve biçimi farklıdır, ben bir site satarken kendimi alıcı olarak görüyor ona göre makul bir fiyat biçiyorum.

Siz yada bir başkası konuya xx.xxx rakam isterse kimse ilgilenmez. Benim aklımdaki fiyat 1.xxx ile 2.xxx arasında derseniz dahi olumlu yöne doğru hareket eder. Yanlış anlamayın beni kimseye burada ticaret adabı öğretmiyorum sadece yaşadığım tecrübelerden ötürü fikrimi paylaşıyorum. Hayırlı satışlar dilerim.

Dilerseniz ve zaman ayırırsanız site adresini tarafıma da ulaştırır mısınız. İncelemek isterim, alıcı olarak değil çünkü az çok tahmin ediyorum isteyeceğiniz rakamı ve o kadar da bütçem maalesef yok.

Güzel yürekli kardeşim. Evet söylediklerinde haklısın ama bazı insanlar var 100 lira vereyim diyor ya hani.. O yüzden böyle yazma gereği duydum.. Makale fiyatına vereceğim siteyi. Bu işi bilen ve hakkını vermek isteyenler zaten hakkını verir..

emrhyldrk 15 Ekim 2019 00:10

PM alayım fiyat ile birlikte.

sertacs 15 Ekim 2019 03:18

pm göndermiyorsun ki fiyat biçelim

jumo43 15 Ekim 2019 14:40

site adresi ve detayları alabilir miyim

bayteknotdm 15 Ekim 2019 17:20

site bilgisi adsense görselleri ve istediğin rakamı yazarmısın

tumkampuscom 15 Ekim 2019 20:09

pm alabilir miyim ?

ylmz1 16 Ekim 2019 16:36

pm lütfen

mehmetycl 18 Ekim 2019 23:54

PM alabilirmiyim

officialseo 20 Ekim 2019 21:09

gelir görüntüsü aylık bazda pm alabilir miyim teklifimi ileteyim

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şu anki Zaman: 08:35.