wmaraci reklam

Satılık Söz Sitesi // 3000-4000 Hitli // Adsense Uyumlu

9 Mesajlar 1.688 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 9 Yıl :) Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1900
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
SİTE FORUMDAN @katilcenin NİCKLİ ARKADAŞA SATILMIŞTIR.

Site Adresi: Sadece Skype'tan veriyorum. Skype adresimi PM isteyin.
İstenilen Fiyat: 2000 TL
Sitenin Aylık Getirisi: Reklam yeni eklendi.
Sitenin Kategorisi: Şarkı Sözleri
Günlük Tekil Hit Sayısı: http://prntscr.com/g11l5v
Site Analiz Bilgileri: Skype ile.
Satışa Hosting Dahilmi?: Blogger. Hosting ödeme derdi yok.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok.
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok.
Özel Notlar:

Öncelikle şunu belirteyim. Daha önce bu site için konu açıp 950 TL bir rakama koymuştum. İlgisini çeken varsa, alsın diye belirtmiştim. Vaktim yoktu ve siteyle ilgilenemiyordum. Bu sebepten ötürü de satma düşüncesine kalkıştım. Daha sonra bir arkadaşla anlaştık. Ama o esnada hit arttı ve satmaktan vazgeçtim.

O konu bu. Üstünden çok zaman geçmedi. SEO yapısı sağlam olduğu için fırladı site: https://wmaraci.com/forum/web-site-satisi/satilik-soz-sitesi-1k-hit-442834.html

Şimdi siteyi 2000 TL bir rakama koyuyorum. Dilerseniz Adsense eklersiniz, dilerseniz başka reklam alternatiflerini ekler, ekmeğinize bakarsınız. Ama bu siteye içerik eklediğiniz sürece hiti artar. Alan kişiye bir adet de bot vereceğim. Zahmetsiz içerik ekleyebilir böylece. Ekleyebileceğiniz 100bin kadar içerik vardır herhalde. Hali hazırda. Ben sırf çalışmaya vakit bulamıyorum, üşeniyorum. Zaten Eylül'de okul açılacak. Bu yüzden satıyorum siteyi. İngilizce okumaya karar verdim. Paraya ihtiyacım var. Yoksa buraya 20k hitli siteler de koymuşluğum var. Çalışılırsa bu site de o hale gelir. SEO yapısı oturdu.

Site için eklemem gerekenler şunlar;

Bu forumda uzun bir süredir site satışlarım oldu. Sitelerimi alan insanlardan pişman olanını görmedim daha. Bu site de diğerleri gibi SEO çalışmaları titizlikle yapılmış, otoriter hale getirilmeye çalışılmıştır.

DA değeri 13'tür. Ama bu yakın zamanda 20'yi görür. Sizin çalışmanıza da bağlı tabii. Ama DA değeri birçok içerikte ilk sıralara çıkmanız için yeterli şu an için.

PA değeri DA değerinden daha yüksektir. 23'tür. Buradan da anlaşılacağı üzere ana domainden çok alt sayfalara odaklanılmış ve titizlikle temiz bir SEO çalışması yapılmıştır. Bu yüzden site otoriter bir sitedir. Daha da otoriter olmaya devam etmektedir.

Siteyi alacak kişi şunu bilmeli öncelikle. Lütfen bu siteyi aldığınız diğer sitelerle karıştırmayın. Bu değerlere sahip site çok az bulunur. Aldığınızda içerik attıkça hitlendiğini göreceksiniz zaten. İçeriği ilk siz atarsanız site ilk sıralarda oturur kalır. Böyle de sağlam bir site. Dediğim gibi, diğer sitelerle karşılaştırmayın bile. Yıllardır bu piyasadayım. Bu işi biliyorum. Ona göre yapıyorum.

Adsense ekledim bugün. Ekledikten sonra 2 tl gelir bırakmış bile. Daha yeni ekledim. Ona rağmen iyi bıraktı. Zaten Adsense'den 1000 tekil ziyaretçiye 1 TL 1,5 TL bir şey alıyorsunuz.

Bunun dışında popup şirketleri ve admatic gibi alternatif reklam şirketleri mevcut. Bc.vc ile link kısaltma gibi alternatifleri de kullanabilirsiniz. Artık nasıl esnetirseniz o şekilde paranızı kazanırsınız.

Ticaret şeklim:
ÖNCE ÖDEME ALIR, SONRA DEVREDERİM. AKSİ HALDE TİCARET YAPMIYORUM. TİCARET GEÇMİŞİM ORTADA. DİLEYENLERE DE BU FORUMDAN ONLARCA KEFİL BULABİLİRİM. YILLARDIR BU PİYASADAYIM.

pc332

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
Hayırlı satışlar olsun kadim dostum alan kişeyede hayırlı olsun bir çok emek verdiğine şahidim
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

MuscleTower MuscleTower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 346
  • Beğeniler 73 / 72
  • Ticaret 18, (%100)
İyi satışlar kaan bu siteyle uzun zamandır ne kadar uğraştığını ben biliyorum umarım karşılığını alırsın.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1900
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

MuscleTower adlı üyeden alıntı

İyi satışlar kaan bu siteyle uzun zamandır ne kadar uğraştığını ben biliyorum umarım karşılığını alırsın.

dursunkoca adlı üyeden alıntı

Hayırlı satışlar olsun kadim dostum alan kişeyede hayırlı olsun bir çok emek verdiğine şahidim

Adamsınız beyler. Kim alırsa hayrını görsün ne diyelim. Gönül isterdi ki daha geniş bir vakit bulup, 20k hitle açayım bu konuyu. Ama olmadı. Kısmet artık.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Son derece başarılı biri kendisi, yaptığı birkaç projeye bakma fırsatım da oldu. O yüzden alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

bhsrc bhsrc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Skype adresinizi pm atar mısınız ?
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Hitler hangi kelimelerden gelmekte? Bir konu üzerinden mi gelmekte yoksa karışık olarak mı gelmekte? Hitler ne kadar süredir bu seviyede?
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1900
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Gerekli bulduğum arkadaşlara dönüş sağlanmıştır.

Asphocam Asphocam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam internet sitesi alımları yapıyorum. Sitenizle ilgileniyorum. WM Aracında çok fazla aktivitem yok ancak diğer webmaster forumunda ticaret aktifliğim var.

SKYPE adresinizi iletirseniz görüşelim.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al