www.takipciniz.net

FİYAT 350 ₺

Lütfen Tüm Detayları Okuyunuz

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : TAKİPCİLERİ ALDIGIMIZ SİTE PANELI DEVIR EDILMEYECEKTIR. ONUN YERINE SİTEYİ SATIN ALAN ARKADASIN SATIS SITESINDEKI BAKIYE API SI SİTEYE EKLENICEKTIR.

Önemli Detay : SİTEYİ AKTIF HALE GETIRELI 3 HAFTA OLDU VE 150 ₺ GELIR ELDE ETTIM. ANCAK SİTE İLE İŞLERIMDEN DOLAYI ILGILENMEDIGIM ICIN VE BOŞA GITMESIN DİYE DOMAİN + HOSTİNG İLE BİRLİKTE DEVİR EDİYORUM.

Site Adresi: Takipciniz.NET
İstenilen Fiyat: 350 ₺
Sitenin Aylık Getirisi: siteyi aktif olarak 3 haftadır kullanıyorum ve 150 ₺ falan gelır elde ettım.
Sitenin Kategorisi: Takipçi satışı , sosyal medya hizmetleri
Günlük Tekil Hit Sayısı: hit sayısını bılmıyorum ancak, site kurulalı 3 hafta oldu 5-6 kişiye satıs yapıldı.
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet dahil ve alıcıya devredilecektir.
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: EVET

[B]Önemli Detaylar ve Tüm Açıklamalar: Sistem otomatik sipariş apilidir. Kısaca aylık veya yıllık ücret ödemeden tüm dosyalara erişiminiz olacak şekilde süresiz bir otomatik siparişli smm siteniz olacak. Domain ve hosting guzel.net sitesinde barınmaktadır ve alıcıya tüm hepsi anında devir edilecektir. Fiyat gayet uygun tutulmuştur dediğim gibi kesinlikle aylık , yıllık gibi ücret sorunu olmayıp sınırsız dosya erişimi ile birlikte teslim edilecektir. Tüm detaylar ek olarak ciddi alıcılara WhatsApp üzerinden gönderilecektir(API çekilen site , sormak istediğiniz detaylar vb.)

İletişim: Whatsapp 553 473 38 36 [/B]

Api Çekilen Siteden API İle Çekildiğine Dair Görüntü