wmaraci reklam

Webmaster Ticaret Portalı Projesi Satılık

5 Mesajlar 1.261 Okunma
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Site Adresi: webimaster.com /.net /.org
İstenilen Fiyat: 1.000 TL
Sitenin Kategorisi: Webmaster Ticaret Portalı
Satışa Hosting Dahilmi?: Evet
Banlı Olduğu Sponsor: yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet xenforo ve diğer eklentilerinin bulunduğu xenforo.com hesabı verilecektir. Ayrıca xenword eklentisinin bulunduğu hesap verilecektir.

Merhaba arkadaşlar,
Üzerinde mükemmel bir fizibilite yapmış olduğum ve kapalı beta olarak yürütmeye başlamak için hosting üzerine lisanslı xenforo kurarak kategorileri girmeye başladığım Webimaster.com projemi satma kararı aldım. Öncelikle bilmenizi isterim ki şehir değiştirdim ve ilgili donanımlarım yanımda olmadığı için sene sonuna kadar bu proje ile ilgilenemem. Dolayısıyla buradaki ihtiyaçlarımı karşılamak için satıyorum.

Com 3 yıl, net ve org birer yıl olmak üzere turhost hesabımdadır. Kapalı beta olarak yürütmek istediğim için, yine turhost cpanel kurumsal 1 isimli hosting üzerinde barınmakta ve 130 günü vardır. Alacak olan kişiye firma içi anında transfer edilebilir.

Forum olarak xenforo lisansı ve media gallery ile resource manager eklentilerinin lisansı vardır. Projenin portal kısmında WordPress kullanmayı düşündüğüm için xenword eklentisini de lisanslı bir şekilde satın aldım fakat henüz onu kurmadım.

Özellikle belirtmek istiyorum ki xenforo Türkçe dil dosyası tarafımca sıfırdan çevrilmiştir ve İngilizce hiç bir satır yoktur. Aynı zamanda resource manager eklentisi de sıfırdan tarafımca çevrilmiştir ve İngilizce hiç bir satır yoktur. Media gallery eklentisinin çevirisine başlamıştım fakat şehir değiştirince yarım kaldı. Bu projenin haricinde kusursuz bir Türkçe dil dosyası sahibi olmak isteyenlere de ücreti mukabilinde satabilirim.
Alan adları, hosting, xenforo lisans hesabı ve xenword lisans hesabı tamamen verilecektir.

Projeyi alacak olan kişiye, sektörde yer edinebilmesi adına tüm detayları vereceğim ve asla desteğimi esirgemeyeceğim.

Proje anlattığım gibidir, ekran görüntüsü gönderecek bir durumu yoktur. Niyeti ciddi olan arkadaşlar, detaylar için özel mesaj olarak cep telefonu numaralarını gönderirler ise memnun olurum. Proje haricinde sadece dil dosyasını satın almak isteyen ve proje için cep telefonu numarasını gönderen arkadaşların özel mesajları dikkate alınacaktır. Haricinde gönderilen mesajlara cevap vermeyeceğim.

İyi forumlar.
+ -----------------------------
SerkanERGUN Phantaso

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

WpOmerFaruk WpOmerFaruk blogkurdu.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Wordpress Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 1177
  • Beğeniler 181 / 603
  • Ticaret 53, (%100)
Uzunca bir süredir bu proje üzerine yapılan düşünme seanslarını, verilen emekleri, biriktirilen kaynakları, akıl almaz hesap kitapları biliyordum ve takip ediyordum. Dorebar 'ın bu projeyi satıyor olması beni çok üzdü ve çok şaşırttı. Ama eminim kesinlikle zorunda olduğu için böyle bir karar almıştır.

Ben projenin "proje" kısmını gerçekten çok sağlam olarak görüyorum. Alıp hayata geçirebilecek kişiler eğer @Dorebar kadar üzerine düşüp kıymet verebilirse Türk forum dünyasını alt üst edebilir. O kadar iddialı görüyorum bu projeyi. Uzun zamandır internetle içli dışlıyım fakat bu kadar ince elenip sık dokunulmuş bir projeyle karşılaşmadım. Günlerin, ayların bu proje için kafa patlatmakla geçtiğini biliyorum. Ağlaya ağlaya, küfrede küfrede, dişini sıka sıka bıkmadan yılmadan yatırım yapıldığını biliyorum.

Gerçekten çok üzgünüm bu kararı almak zorunda kaldığın için. Umarım sıkıntılarından en kısa zamanda kurtulursun ve bu satışı yapmak zorunda kalmazsın. Çünkü 1000 lira gibi bir fiyat bu projenin dişinin kovuğunu doldurmaya yetmez ki bedavaya gidecek resmen.

Diliyorum satmaya gerek kalmaz, ancak satılacaksa da projeyi alan arkadaşın @Dorebar kadar sağlam düşünmesi ve mutlaka onun koçluğunu alması gerekiyor.

Umarım senin için güzel olur dostum.

ferhatcevik ferhatcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 381
  • Beğeniler 79 / 100
  • Ticaret 13, (%100)
Eğer bir yerde proje varsa orada Dorebar vardır. Üzerine düşecek kişinin kazancı bu satış fiyatını ilerde çok komik bırakabilir :)

grsy grsy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1256
  • Beğeniler 148 / 399
  • Ticaret 22, (%95)
O kadar akıl verdiğimiz proje bu değildir umarım :)

hesap satış
wmaraci

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

WpÖmerFaruk adlı üyeden alıntı

Uzunca bir süredir bu proje üzerine yapılan düşünme seanslarını, verilen emekleri, biriktirilen kaynakları, akıl almaz hesap kitapları biliyordum ve takip ediyordum. Dorebar 'ın bu projeyi satıyor olması beni çok üzdü ve çok şaşırttı. Ama eminim kesinlikle zorunda olduğu için böyle bir karar almıştır.

Ben projenin "proje" kısmını gerçekten çok sağlam olarak görüyorum. Alıp hayata geçirebilecek kişiler eğer @Dorebar kadar üzerine düşüp kıymet verebilirse Türk forum dünyasını alt üst edebilir. O kadar iddialı görüyorum bu projeyi. Uzun zamandır internetle içli dışlıyım fakat bu kadar ince elenip sık dokunulmuş bir projeyle karşılaşmadım. Günlerin, ayların bu proje için kafa patlatmakla geçtiğini biliyorum. Ağlaya ağlaya, küfrede küfrede, dişini sıka sıka bıkmadan yılmadan yatırım yapıldığını biliyorum.

Gerçekten çok üzgünüm bu kararı almak zorunda kaldığın için. Umarım sıkıntılarından en kısa zamanda kurtulursun ve bu satışı yapmak zorunda kalmazsın. Çünkü 1000 lira gibi bir fiyat bu projenin dişinin kovuğunu doldurmaya yetmez ki bedavaya gidecek resmen.

Diliyorum satmaya gerek kalmaz, ancak satılacaksa da projeyi alan arkadaşın @Dorebar kadar sağlam düşünmesi ve mutlaka onun koçluğunu alması gerekiyor.

Umarım senin için güzel olur dostum.

Hayatımın bir çok alanında bana destek olduğun için sana çok teşekkür ederim dostum. Projelerim üzerinde kademeli olarak ilerlerken sorduğum sorulara verdiğin yanıtlarla, işin içinden çıkamadığım durumlarda önerdiğin çözümlerle ve her durumda yanımda oluşunu göstermenle ne kadar iyi bir arkadaş olduğunu her durumda gösteriyorsun, iyi ki varsın.

ferhatcevik adlı üyeden alıntı

Eğer bir yerde proje varsa orada Dorebar vardır. Üzerine düşecek kişinin kazancı bu satış fiyatını ilerde çok komik bırakabilir :)

Teşekkür ederim Ferhat abi. Sıkıntılarımı atlatmak üzereyim, dolayısıyla bu projemi satmıyorum ve söylediğin gibi yapıyorum.

grsy adlı üyeden alıntı

O kadar akıl verdiğimiz proje bu değildir umarım :)

Hayır hocam, ilgili proje tam hız devam ediyor, karışıklık olmasın :)
ferhatcevik

kişi bu mesajı beğendi.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al