wmaraci reklam

2 site 2 domain toplu satış. (Web tasarım, bilgi, kredi, sanat)

2 Mesajlar 696 Okunma
wmaraci reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

Merhaba arkadaşlar,

2 farklı sitem ve 2 farklı domainimi satıyorum. Açık konuşmak gerekirse şimdiye kadar çok fazla sayıda site kurdum, kapattım ya da sattım. Benden size tavsiye: Tek bir işe odaklanın. Sayısız site açıp da ne kendi zamanınızı heba edin ne de etrafınıza ümit verin. Açın en iyi bildiğiniz alanda bir site, devam edin. İçeriğini de SEO'sunu da, tanıtımını da kendiniz halledin ama üstüne düşerek, evladınız gibi sayarak yapın bunları. Başarı zaten böyle devam ederseniz size gelecektir. Ben hiçbir zaman bunu başaramadım. Sürekli farklı alanlarda sitelerim ve domainlerim oldu. Onları da istikrarla devam ettiremediğim için bir halta yaramadı. İşte bunun için elimde olan ve kafamı kurcalayan bütün sitelerimle domainlerimi satıyorum. Kişisel blogum ve Youtube kanalımla ilgilenmek istiyorum. Bütün odağımı buraya çevireceğim.

Çok açık biçimde belirteyim. İlle de maddi bir karşılık beklemiyorum. Dilerseniz takas tekliflerinizi de iletebilirsiniz. Özellikle elektronik ürün takaslarına da sıcak baktığımı ifade etmeliyim.

Tümüne ne kadar istiyorum? Pazarlıksız ve net olarak 250 TL'ye hepsini verebilirim. Eğer tek tek almak isterseniz hepsinin fiyatları yanlarında yazmaktadır. Yok takas teklifiniz varsa da yine iletebilirsiniz.

Aşağıda sırasıyla sitelerim ve domainlerim mevcut.

Site adresi: sitelazim(.) com
Site için istenen fiyat: 150 TL
Sitenin aylık getirisi: Yapılan işlere göre değişir. Kendi çevrenizi kullanırsanız ilk etapta iş yaparsınız.
Sitenin açılış tarihi: 28 Ağustos 2015
Kategori, sitenin içeriği nedir: Web işleri
Günlük hit sayısı:Ölçülmedi
Ziyaretçi kaynağı: Ölçülmedi
Domainin yaşı: 1 yıl 9 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:
Her şey dahil.
Hosting dahil midir: 1 hafta idare edebilirim.
Banlı olduğu sponsor var mı:Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:Dahil
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:Yok
Özel Notlar: Web işleri yapanlar için son derece akılda kalıcı bir domaini vardır. Daha önce yapılan işlerden bazıları site üzerinden görülebilir. Yalnız bu işler tamamen kişisel çevre aracılığıyla yapılmıştır. Yani siteden bir talep gelmedi.
Forum dışı iletişim: cagri.m.alkan@gmail.com

Site adresi: biliyormusunuz nokta net.
Site için istenen fiyat: 150 TL
Sitenin aylık getirisi: Adsense geliri yok denecek kadar azdır. Öte yandan tanıtım yazısı ya da banner, link satışı hiç yapılmamıştır. Bu noktada sizin politikanıza göre gelir elde edilebilmesi mümkündür.
Sitenin açılış tarihi: 8 Eylül 2015
Kategori, sitenin içeriği nedir: Genel bilgi portalı
Günlük hit sayısı: 55-80
Ziyaretçi kaynağı: ( örn: %90 Google - %10 Diğer )
Domainin yaşı: 1 yıl 9 ay
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içerik (91 yazı vardır ve tamamı özgündür. Tarafımdan yazılmış ya da forumdan satın alınmıştır.)
Hosting dahil midir: 1 hafta idare edebilirim.
Banlı olduğu sponsor var mı: Yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: Yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Sitede bulunan WPT Prolife isimli tema forumdan 40 TL karşılığında alınmıştır ve fiyata dahildir.
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Yok
Notlar:

• Eğer yaz döneminde yazı yazacak vaktiniz ya da yazdıracak maddi gücünüz varsa kısa zamanda sürekli gelir elde edebileceğiniz bir platforma dönüştürebilirsiniz.

• Site, domaini itibariyle zaten son derece göz doldurucudur.

• Sadece isme bile bu fiyatın verilebileceğini düşünüyorum.

• Ayrıca hepsi özgün 91 adet yazı vardır.

• Domainin Eylül 2018'e kadar süresi vardır. Yani uzun süreli kayıt edilmiştir.

Forum dışı iletişim: cagri.m.alkan@gmail.com

Domain Adı : sadecetiyatro (uzantısı com)
Bitiş Tarihi : 01/10/2017
Kayıt Firması : Netinternet
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
Fiyat : 10 TL
Özel Notlar : Akılda kalıcılık açısından kayda değer bir domaindir. Projelendirilirse iyi yerlere geleceğinden kuşkum yok. Alacak olan kişiye hit için önerilerim olacak.

Domain Adı : krediuzman (uzantısı net)
Bitiş Tarihi : 25/02/2018
Kayıt Firması : Turhost
Transfer Ücreti : Firma içi ücretsiz
Fiyat : 20 TL
Özel Notlar : Kredi alanında adam akıllı bir domain bulmak bir hayli zor. Alan kişiye tema ve iç-dış SEO konusunda ufak da olsa bir yardımım olacaktır.

Arkadaşlar tümünü almak isteyen olursa 250 TL'ye bırakacağım. Eğer "Arkadaş benim param yok ama takas edecek ürünüm var diyorsanız o da olur. Şu sıralar benim bir laptopa ihtiyacım var mesela ya da tablet, aksiyon kamerası, fotoğraf makinesi, telefon gibi elektronik cihazlarla takasa sıcak bakabilirim. Ayrıca takas etmek istediğiniz her ne olursa olsun, bir yazın bakalım. Belki ihtiyacım olan bir şeydir. Dilerseniz de İstanbul'da direkt olarak yüzyüze alışveriş gerçekleştirebiliriz.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
İlandaki fiyat düşürülmüştür.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al