wmaraci reklam

Aylık MİN 2000 TL Net karlı Parfüm satış İnstagram Sayfası

3 Mesajlar 562 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BurakTURKK BurakTURKK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Sosyal Medya & PTC Expert
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 8, (%100)
Site adresi :Kesinlikle alabileceğini kanıtlayan kişilere telefonda instagram sayfasını vereceğim
Site için istenen fiyat :17 Bin TL
Sitenin aylık getirisi:2000 TL net getirisi var. Detaylar açıklamada
Sitenin açılış tarihi:Şubat 2018
Kategori, sitenin içeriği nedir: Tester Parfüm Satış
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: İnstagram hesabı komple devredilecektir. Yanında resim çekiminde kullandığımız kendimiz hazırladığımı arka plan ve aksesurları ile.

Açıklamalar;
1-) Sayfamız özel yaptırılmış profil resmi ve o resim üzerine baskı kağıdına çıkarılmış kalın karton ve aksesuarlarıyla fotoğrafları çekişmiştir. Elimizdeki foto durumuna göre başka şekilde takviye de yapıyoruz.
2-)Tüm fotoğraflarımızın altında ürün açıklamaları bulunmakta olup müşteriler için çok kolaylık sağlamaktadır.
3-) Kendimiz ek iş olarak yapıyoruz eşim çalışacağı için artık eskisi kadar zaman ayıramayacağından satıcaz. Bizim kadar ilgili olursanız bu kazancınız daha da artar tabiki reklam da önemli
4-) Gelelim reklam kısmına, sadece bizim samimiyetimizle çalışan bize güvenen (normal işimizden dolayı) 2-3 sağlam instagram sayfası bize hayli hayli yetiyor. ki İDDİA ediyorum biz bu sayfalara ort. 100 lira maliyetle reklam veriyoruz hiçbir parfüm sayfası reklam veremez ve hadi verdi diyelim 750 TL den başlar reklam ücreti. Bu bi kere yanınızda çok büyük bir kar.
5-) Bu sayfalara reklam verdiğimiz zaman o günkü işiniz sadece sayfanızla ilgilenmek olsun çünkü sayfamız hem içerik bakımından hemde ismindn dolayı kadınların dikkatini çekiyor ki müşterilerimizin %95 i kadındır.
6-)Sponsor reklam hiç denemedim denemek isteyenlere yardımcı olurum.
7-) Kendine ek iş arayan memur kesimi için kaçırılmıcak bir ek gelir.
8-) İşi öğrenene kadar teknik destek sağlarım instagram oto beğeni paketleri kullanılıyor, ilk zamanlar yorumda kullanıyotduk ama artan müşterilerimize cevap vermekten normal yorumlar bize yeter oldu :)
9-) 100 Liraya sattığınız üründe kar marjı 44 TL gibi bir rakamdır. Fakat toptan alırım ben kargolarım derseniz bu kar marjı %55 lere kadar çıkar , bilir demiyorum çıkar bu şekilde çalışanlar da var .
10-)Tedarikçimde ürün çeşitliliği çok zaten dropshopping mantığıyla çalışıyruz. Biz siparişi alıyor whatsapp tan ona iletiyoruz.
11-) Günde 10 tane ürün çıktığımda oluyor. Ama ben hiç çıkmadığını da var sayarak net olarak günde 2 üründen kar olarak 88*30=2640 TL net kar olur ben bundan yapacağınız reklamları ve iade olan (kargocunun adres bulamadığı ) ürünlerin maliyetini de çıkararak elinizde ham 2 bin TL kalır olarak değer biçtim.
12-)ayrıca hangi instagram sayfalarıyla ne zaman çalışmanız gerekiyorsa bilgisini vericez alıcaz arkadaşa.
13-) Tüm satışlar excel de kayıtlı 170 kalem ürün çıkışım var ortalama. Sistemi ilk açtığımız günden bu yana sipariş gelmeyen sadece 1 gün oldu. Çok şükür her günümüz dolu.
12-) İstesem bi hazır e ticaret sitesi alır 22-13 binde çekerdim. Dilerim ki kıymetini bilecek birileri talip olur görüşürüz. Sayfa ismini vermeme hakkımı saklı tutuyorum sadece telefonda alabileceğini kanıtlayan arkadaşlara verilecektir.
13-) yazmayı unutmuşum sayfada 100k takipçi mevcut bot çekilende var. Sayfayı 5 ay bu düzeyde tutmaya çalışsanız harcayacağınız parayı siz düşünün.
Tel:0507 343 56 22

wmaraci
reklam

• Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 8, (%100)
Konu güncel olup memur kısmı için ideal bir ek kazanç kapısıdır.

• Üyelik 14.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 21 / 16
  • Ticaret 8, (%100)
Konu multi aktiftir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al