wmaraci reklam

Orjinal Domainli Yemek Tarifi Sitesi Satışta

3 Mesajlar 575 Okunma
wmaraci reklam

vanpark vanpark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
Domain : https://www.tarifdergisi.com
Site için istenen fiyat: Teklif usulü. siteyle ilgilenmediğimden dolayı 500 tl üzeri verilecek en yüksek teklifle satılacaktır.
Sitenin aylık getirisi: N/A
Sitenin açılış tarihi: 2017-01-14
Bitiş Tarihi : 2019-01-14
Kategori, sitenin içeriği nedir: Yemek tarifleri
Günlük hit sayısı: (hiç ilgilenilip içerik girilmiyor)
Ziyaretçi kaynağı: (%80 google, %20 direkt)
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: her şey dahil, sınırlama yok.
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: yok
Banlı olduğu arama motoru var mı: yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

Premium Alan Adı
tarifdergisi.com kullanılabilir
5.271,48 TL +64,99 TL/yıl

Sitemizde 47 Kategoriye 28984 Tarif Eklenmiştir, 87576 adet yorum bulunmaktadır. (hostingle alakalı bazı sorunlar yaşayınca yorumlar ve tarifler silindi yeniden eklendi)

yaklaşık 1 yıldır siteyle ilgilenmediğimden dolayı büyük bir düşüş yaşadı ama ilgilenirse alacak arkadaş iyi bir sıralama elde edecektir

önceki bilgileri :
Son Güncelleme - 20-11-2017
Google Indexi - 83.200
Google Görsel Indexi - 12.400
Alexa Dünya Sırası - 2.374.351
Alexa Ülke Sırası - 40.885
Alexa Backlink - 16
Yandex link : 195.569

önceki satış paylaşımı için tıklayınız
https://wmaraci.com/forum/web-site-satisi/indirimde-29k-icerikli-tarif-sitesi-461919.html

en son db yi kendim indirip komple optimizasyon yaparak içindeki tüm gereksiz bilgiler ve yamalar silindi temizlendi - daha rahat açılması açısından temada değişiklik yapıldı. sunucumda sürekli suspend yemesinden sıkıldığımdan dolayı ilgilenmekten vazgeçtim. sağlam bir hostingi olan arkadaş rahatlıkla faydasını alacaktır bu sitenin.

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

etedavi etedavi Ra Dijital Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 678
  • Beğeniler 142 / 146
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam beni yanlış anlama ama tariflerin hepsi botla çekilmiş içi dışı spam kaynıyor. Yorumlar da botla çekilmiş. Bazı tariflerini inceledim içinde bir sürü spam link var. Yazı altı bağlantıların spam reklamla dolu sanırım lisanssız tema kullanıyorsun. Domain çok güzel o istediğin fiyat bile eder ama bu paylaşımlarla o da ban yer. Sana nacizane tavsiyem sadece domaini satılığa çıkar.

Sürçü lisan ettiysem affola. Hayırlı satışlar.
vanpark pruva

kişi bu mesajı beğendi.

Ra Dijital

vanpark vanpark WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 39 / 22
  • Ticaret 3, (%100)
etedavi böyle yorumlarda yanlış anlaşılma olmaz dostum her fikir bir tecrübe kazandırır. almış olduğum bot youtube - facebook - ve diğer sitelerdeki tarifleri otomatik çekip yayınlıyor içindeki yorumları. yazıları içerikleri felan etiketleri ben ayarlıyorum. dediğim gibi zamanında çok iyi yerlerdeydi ama ben artık ilgilenmiyorum geçen yıl bıraktığımda çok iyi paralar getirdi ve sıralamada baya iyiydi. lisanssız tema olayında ise colormag teması ücretsiz tema zaten içindeki verileri bulundurduğumun hosting sunucusu kaldırmıyor ondan dolayı bu temnaya ekleyip bıraktım. shafia teması kullanıyordum. paylaşımların hepsinde spin atılarak eklendi 20 bin tarif felan 8 bin tarifi youtube ve faceden den otomatik içeriği ile çektiği için öyle görünüyor. etiketleri felan optimizasyopna aldım db yi 1 ay uğraşarak temizliğini yaptım boştaki etiket yazı içeriklerin hepsini temizledim sunucum iyi olsaydı bu sorunlar olmayacaktı. 3 ay vds kullandım hiç bir sorun yoktu artık uğraşamadığımdan satış yapıcam. yinede teşekkürler güzel yorumların için
etedavi

kişi bu mesajı beğendi.

https://filmgezgini.com 350 Bin Yüklü Film 1 m+ Oyuncu Bilgisinden Oluşan Sağlam Film Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al