Merhaba arkadaşlar,

Forumdan birçok arkadaşın ( benimle ticaret yapanlar ) bildiği firma rehberi sitemi satmaya karar verdim.

Daha evvelde konusu açılmış, bayağı bir arkadaşla görüşme sağlanmış fakat satış gerçekleştirilememişti.

Şimdi hem acil nakit ihtiyacı hemde yine forumdan bir arkadaşımız ile ortak bir projeye başlayacağım için satışını yeniden başlatıyorum.

Site Genel İstatistikleri :

www.isyerlerim.com - 11 Ekim 2016 Tarihli Site Analiz Raporu:

[COLOR=DarkRed]Arama Motoru Analizi[/COLOR]

Google Index: 18.800
Google Görsel Index: 6.710
Google Backlink: 0
Yandex Index: 37.856
Yandex Görsel Index: 4.000
Yandex Backlink: 30.111
Bing Index: 2
Bing Backlink: 0
Yahoo Index: 2.220
Yahoo Backlink: 0

[COLOR=DarkRed]MozCOM Analizi[/COLOR]

MozRank Alan Adı: 3
MozRank Alt Alan Adı: 0
Alan Adı Otoritesi: 24
Sayfa Otoritesi: 34

[COLOR=DarkRed]Alexa Analizi[/COLOR]

Alexa Dünya Sırası: 602.929
Alexa Ülke Sırası: 11.107
Alexa Çıkma Oranı: 46.40%
Alexa Backlink:83

[COLOR=DarkRed]Dizin Analizi[/COLOR]

DMOZ: var

[COLOR=DarkRed]Güvenlik Analizi[/COLOR]

Google: Güvenli
Norton: Güvenli
McAfee Site Advisor: Güvenli
Spamhaus: Güvenli

[COLOR=DarkRed]Sayfa Analizi[/COLOR]

Sayfa Hızı: 3.11 sn
Sayfa Boyutu: 395.37 KB
İç Link Sayısı: 919
Dış Link Sayısı: 32

Kazançları :

* Site firma rehberi olduğundan, öncelikli kazancı firmalardan. Reklam alanları çoktur ve esnek bir paneli var.

* Site SEO değerleri iyi olduğu için; forumdan ve dışardan birçok kişi ile özellikle tanıtım yazısı alanında ticaret yapılmıştır.

* Footer link satışı da oldukça iyidir. Şuan minimumu 2 ay kalan 5 link daha durmaktadır.

Şuan için bana hiçyoktan ( uğraşılmamış haliyle ) 200-300 TL arası bırakmaktadır. Akşam saat 8'den sonra ilgilenebildiğim için, gün içerisinde aktif olarak siteyle ilgileniyorum buda kazançları etkiliyor haliyle. Bir ara adsense denenmiş, 40 gün kadar sürede 400+ üzeri kazancı olmuştur.
Siteyle ilgilenilirse; rahatlıkla ayda 1K bırakabilecek bir sitedir. İncelerseniz zaten bu kapasitesi olduğunu anlayacaksınız.
Site Sabış Sebebi :

Konunun başında da belirttiğim üzere; hem nakit ihtiyacım var hemde forumdan bir arkadaş ile ortak bir projeye başlayacağım için artık ilgilenemeyeceğim siteyle.

Almadan Evvel Mutlaka Okuyun!

* Ekibiniz ile bir proje arıyorsanız, tam size göre bir site.
* Tek başınıza yönetimini yapacaksanız; zamanınızın kısıtlı olmaması ve pazarlama konusunda kıyrak bir zekaya sahip olmanız gerekebilir.
* Google Analytic verileri bir önceki konuda paylaşıldı, siteninde ayrıca istatistik sayfası vardır. Ortalama olarak aynıdır hitler. Şuan 700-1200 arası değişiyor. ( Site deki istatistik sayfasında çoğul hitler sayılmakta genelde. )
* Site için yazılım desteği veremem, çünkü bilmiyorum. Ama yazlımcısı ile görüşüldü, desteği kendisi vermeye devam edecektir.

Site , 8 aydır Dmoz kayıtlıdır ( Silinme tehlikesi yoktur, çünkü kategori editörü benim :) )
Wilcard SSL ile subdomainlere kadar https:// protokolünü görebilirsiniz. ( 3 ay kadar bir süresi kaldı. )
Aylık 65 TL'lik VPS'de barınmaktadır.

FİYAT: PAZARLIKSIZ 3,500 TL

Siteyi alan arkadaşa; E-Bülten Sistemi + 15 TL'lik Windows Vps ( Organik Hit Programları ile beraber ) verilecektir.

Not : İlgilenen arkadaşlar p.m atabilir, yalnız meraktan p.m atanlara dönüş yapılmayacaktır.

Ek Olarak: İlan aktiftir.