Merhaba arkadaşlar, geçtiğimiz günlerde aldığım çok güzel ismi olan Ders Anlatımları üzerine olan domaini satın aldım. Aklımda çok güzel şeyler vardı. Siteye özel nettema'dan alınmış lisansli eğitim teması kurulmuştur. Domaini öğrendiğinizde geleceği açık bir site kurulacağını anlarsınız. Uzun süredir onay bekleyen projem onay aldığı için siteyle ilgilenemeceğim. Bu güzel sitenin boş boş duracağına değer kazansın dürüst bir arkadaşımız büyütmesi adına satılığa çıkartmak istedim.

SİTE SATILDI ARKADAŞLAR. TEŞEKKÜRLER

Site Adresi: PM veya Whatsapp yoluyla verilecektir.
Domain Oluşturulma Tarihi : 04.03.2012
Domain Bitiş Tarihi : 04.03.2018 - Kalan 412 gün
Açık Arttırma Başlangıç: 120 TL
Açık Arttırma Min Artış: 2 TL
Hemen Al Fiyatı: 200 TL (teklif edebilirsiniz.)
Açık Arttırma Bitiş Tarihi: Son tekliften 48 saat sonra.
Sitenin Aylık Getirisi: Yok
Sitenin Kategorisi: Ders Anlatımları Üzerine (Domainde anahtar kelime geçiyor.)
Günlük Tekil Hit Sayısı: 0-25 Arası ( hemen çıkma oranı için çalışma yaptım alan arkadaşa yardımcı olurum 1 ay daha çalışmaya devam ederim günlük ortalama 100-150 arası TR hit gelir siteye. Herhangi bir zararı kesinlikle yoktur.)
Site Analiz Bilgileri: ANALİZ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN
Satışa Hosting Dahilmi?: Hayır ( 1-2 Ay idare edebilirim. )
Banlı Olduğu Sponsor: Yok
Banlı Olduğu Arama Motoru: Yok
Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: Evet. ( ücretli nettema sınırsız lisans )
Özel Notlar: Domain 5 Yıllık bir domaindir. Geleceği açık. Siteyi komple vereceğim. Wordpress Sitedir. Alan arkadaş isterse anahtar kelime çalışmasına ve sayfa hemen çıkma oranı için çalışmayı devam ettirebilirim. Hemen çıkma oranı şuan 2 dakika 29 saniye ve %0,88 'dir.

İletişim :

PM
Whatsapp : 0537 668 12 95
Aramak için : 0539 734 40 54

Ödeme Yolları :

Ziraat Bankası, İş Bankası, Halk Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Enpara (Finansbank)