wmaraci reklam

Satılık Örgü Sitesi

15 Mesajlar 1.612 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

dalidali adlı üyeden alıntı

500 tl teklif ediyorum.
Bakalım kim ne verecek? Nimuze arkadaşım siz de en yüksek teklifi verene vereceksiniz siteyi. Keza aşağıda öyle belirtiyorsunuz.
Yok teklifi beğenmedim, yok teklif yetersiz falan deyip vazgeçmezsiniz umarım.
Herkese İyi ticaretler

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim....
Sanırım yanlış anlaşıldım. İllaki en fazla ücreti verene satacağım demedim. Kafamda bir rakam var o rakamlara yakın teklif verenlere vereceğim demek istedim...

Zaten sitenin ölüsü Adsens'ten günlük 6-7 Tl bırakıyor. Şöyle kabaca bir hesap yaparsak sizin yaptığınız teklifi zaten ben 2-3 ayda kazanacağım. Bu fiyata altın yumurtlayan tavuğu neden keseyim? Affiliate ve diğer kazanç yollarını saymıyorum bile...

Şöyle bir ilanlara bakayım dedim, adam 500-600 günlük ziyaretçili site için 3.500 tl fiyat çekmiş, dedim o siteye bu fiyatı çektiyse benim site acaba ne kadara gider diye düşündüm...

Diyeceksiniz ki e o zaman neden satıyorsun?
Onu da şöyle açıklayayım, örgü işi zahmetli, içerikler için fazla uğraşman gerekiyor. Galerili sayfaları hazırlamak bazen 2-3 günümü alıyor. Resimleri indir title alt tag gir optimize et falan uğraştırıyor. Dedim örgü konusunu bırakayım başka bir şey üzerine odaklanayım...

Teklifiniz için teşekkür ederim ama eğer ben bu siteyi 500.00 TL ye satarsam verdiğim onca emeklere yazık etmiş olurum. Teşekkür ederim...
Hayırlı İşler
dalidali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dalidali dalidali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 25, (%100)

Nimuze adlı üyeden alıntı

Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim....
Sanırım yanlış anlaşıldım. İllaki en fazla ücreti verene satacağım demedim. Kafamda bir rakam var o rakamlara yakın teklif verenlere vereceğim demek istedim...

Zaten sitenin ölüsü Adsens'ten günlük 6-7 Tl bırakıyor. Şöyle kabaca bir hesap yaparsak sizin yaptığınız teklifi zaten ben 2-3 ayda kazanacağım. Bu fiyata altın yumurtlayan tavuğu neden keseyim? Affiliate ve diğer kazanç yollarını saymıyorum bile...

Şöyle bir ilanlara bakayım dedim, adam 500-600 günlük ziyaretçili site için 3.500 tl fiyat çekmiş, dedim o siteye bu fiyatı çektiyse benim site acaba ne kadara gider diye düşündüm...

Diyeceksiniz ki e o zaman neden satıyorsun?
Onu da şöyle açıklayayım, örgü işi zahmetli, içerikler için fazla uğraşman gerekiyor. Galerili sayfaları hazırlamak bazen 2-3 günümü alıyor. Resimleri indir title alt tag gir optimize et falan uğraştırıyor. Dedim örgü konusunu bırakayım başka bir şey üzerine odaklanayım...

Teklifiniz için teşekkür ederim ama eğer ben bu siteyi 500.00 TL ye satarsam verdiğim onca emeklere yazık etmiş olurum. Teşekkür ederim...
Hayırlı İşler

Haklısınız. Ben artırmalar başlasın diye 500 tl dedim. Yoksa emeğiniz çok fazla. Siteniz benim gözümde çok değerli. Bir yazıya 200-300 resmi ekleyen sizden başkasını görmedim. Param olsa 5000 tl veririm.
Yerinizde olsam satmam. Bir yazıya 20 resim falana ekleyerek devam ederim.
Saygılar benden.

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

dalidali adlı üyeden alıntı

Haklısınız. Ben artırmalar başlasın diye 500 tl dedim. Yoksa emeğiniz çok fazla. Siteniz benim gözümde çok değerli. Bir yazıya 200-300 resmi ekleyen sizden başkasını görmedim. Param olsa 5000 tl veririm.
Yerinizde olsam satmam. Bir yazıya 20 resim falana ekleyerek devam ederim.
Saygılar benden.

Bu güzel yorum için teşekkür ederim...

Aslında ben de satmak istemiyorum fakat tam zamanlı özel sektörde çalışıyorum. İçerikleri işteyken giriyorum. Çalışırken yüzlerce resmi bilgisayara indir, içerik üret, sürekli site ile ilgilen derken doğal olarak göze batıyorum.

5.000 TL kafamdaki rakam hocam, bu rakamı verecek kimse bulamazsam dediğiniz gibi devam etmeyi düşünüyorum. İlginize tekrar teşekkür ederim
Hayırlı İşler
dalidali

kişi bu mesajı beğendi.

dalidali dalidali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 25, (%100)
Site Tarafınca Alınmıştır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Site dalidali hocama satılmıştır. Hayırlı olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al