wmaraci reklam

Satılık Örgü Sitesi

15 Mesajlar 1.595 Okunma
wmaraci reklam

Nimuze Nimuze WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Herkese Merhaba,

Örgü üzerine yayın yapan sitemi satıyorum. günlük ortalama 1.2 k ziyaretçi, gtmetrix değeri 98 80 pagespeed mobil 66 masaüstü 93 Detaylı bilgiler ciddi alıcılarla paylaşılacaktır. En yüksek teklifi verene satılacaktır. Ortalama 1000 kelimelik 175 yazı var, domain yaşı 1 seneden fazla, anahtar kelime arama hacmi yüksek, içerik sayısı arttıkça uçacak bir site, hosting+domain yenileme ücreti ocak 2020 tarihine kadar ödendi

Site adresi: orgugaleri.com
En yüksek teklifi verene satılacaktır o yüzden benden fiyat istemeyiniz. Lütfen siz vereceğiniz fiyatı bildiriniz. Herkese hayırlı işler

son 3 aylık Analytics verileri;

http://i63.tinypic.com/m915x5.jpg
http://i68.tinypic.com/34y2npx.jpg
http://i63.tinypic.com/120nj1y.jpg
dalidali

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba açıklama kısmında yazmıştım. Siz teklifinizi yapın en yüksek teklifi verene satış yapılacaktır...

sdtyvz sdtyvz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 13 / 93
  • Ticaret 17, (%88)
Pm alabilirmiyim

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
sitenin herhangi bir geliri var mı? Adsense sıkıntı sı vs. bu şekilde bir deneme mümkün mü ? detaylı pm verirseniz teklif yapabiiriz.

site alımı yapılır.
wmaraci

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
keşke başlangıç fiyatı yazılsa idi ona göre fiyat verilebilir.

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

fersev adlı üyeden alıntı

sitenin herhangi bir geliri var mı? Adsense sıkıntı sı vs. bu şekilde bir deneme mümkün mü ? detaylı pm verirseniz teklif yapabiiriz.

Adsense geliri var. Herhangi bir reklam platformundan ban falan yok. Google kriterlerine uygun bir site...

Fiyat isteyen arkadaşlara, kafamda düşündüğüm bir fiyat var. Şimdi onu yazsam çok diyen olacak. Kafamdaki rakamlara yakın teklif verene satacağım... 300- 500 tl lik tekliflere kapalıyım. Site kesinlikle çöp site değldidir. Analytics verilerini paylaştım.
Site ismini de yazdım. Seo skorlarına, hız terslerine, banlı mı değil mi bütün kontrolleri yapabilirsiniz. https://www.orgugaleri.com

Önce siteye bir girin. İçerikleri inceleyin. Galerileri görün. Bu site sizin olsa ne kadar fiyata satardınız? buna göre fiyat verin lütfen.
Galerideki resimlerin hepsi title alt taglı içeriklerin ortalaması 10000 kelime, her sayfanın anahtar kelimesi ile Google'da aratma yapın genellikle ilk sayfada yer alıyor.

Konu hala günceldir.
dalidali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

Adsense geliri var. Herhangi bir reklam platformundan ban falan yok. Google kriterlerine uygun bir site...

Fiyat isteyen arkadaşlara, kafamda düşündüğüm bir fiyat var. Şimdi onu yazsam çok diyen olacak. Kafamdaki rakamlara yakın teklif verene satacağım... 300- 500 tl lik tekliflere kapalıyım. Site kesinlikle çöp site değldidir. Analytics verilerini paylaştım.
Site ismini de yazdım. Seo skorlarına, hız terslerine, banlı mı değil mi bütün kontrolleri yapabilirsiniz. https://www.orgugaleri.com

Önce siteye bir girin. İçerikleri inceleyin. Galerileri görün. Bu site sizin olsa ne kadar fiyata satardınız? buna göre fiyat verin lütfen.
Galerideki resimlerin hepsi title alt taglı içeriklerin ortalaması 10000 kelime, her sayfanın anahtar kelimesi ile Google'da aratma yapın genellikle ilk sayfada yer alıyor.

Konu hala günceldir.
dalidali

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)

officialseo adlı üyeden alıntı

keşke başlangıç fiyatı yazılsa idi ona göre fiyat verilebilir.

Konu hala günceldir.

dalidali dalidali WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 239
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 25, (%100)
500 tl teklif ediyorum.
Bakalım kim ne verecek? Nimuze arkadaşım siz de en yüksek teklifi verene vereceksiniz siteyi. Keza aşağıda öyle belirtiyorsunuz.
Yok teklifi beğenmedim, yok teklif yetersiz falan deyip vazgeçmezsiniz umarım.
Herkese İyi ticaretler

• Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Resepsiyonist
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim....
Sanırım yanlış anlaşıldım. İllaki en fazla ücreti verene satacağım demedim. Kafamda bir rakam var o rakamlara yakın teklif verenlere vereceğim demek istedim...

Zaten sitenin ölüsü Adsens'ten günlük 6-7 Tl bırakıyor. Şöyle kabaca bir hesap yaparsak sizin yaptığınız teklifi zaten ben 2-3 ayda kazanacağım. Bu fiyata altın yumurtlayan tavuğu neden keseyim? Affiliate ve diğer kazanç yollarını saymıyorum bile...

Şöyle bir ilanlara bakayım dedim, adam 500-600 günlük ziyaretçili site için 3.500 tl fiyat çekmiş, dedim o siteye bu fiyatı çektiyse benim site acaba ne kadara gider diye düşündüm...

Diyeceksiniz ki e o zaman neden satıyorsun?
Onu da şöyle açıklayayım, örgü işi zahmetli, içerikler için fazla uğraşman gerekiyor. Galerili sayfaları hazırlamak bazen 2-3 günümü alıyor. Resimleri indir title alt tag gir optimize et falan uğraştırıyor. Dedim örgü konusunu bırakayım başka bir şey üzerine odaklanayım...

Teklifiniz için teşekkür ederim ama eğer ben bu siteyi 500.00 TL ye satarsam verdiğim onca emeklere yazık etmiş olurum. Teşekkür ederim...
Hayırlı İşler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al