wmaraci reklam

30-50 site barındıracak en hızlı reseller

10 Mesajlar 1.100 Okunma
wmaraci reklam

dogubaklaci dogubaklaci Kodlarla Anlatma Sanatı Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** B**
  • Mesajlar 721
  • Beğeniler 250 / 240
  • Ticaret 3, (%67)
30-50 site barındıracak en hızlı reseller hangi firmadadır? Ayrıca fiyat da önemli bir belirleyici

Ayrıca sürekli sorun yaşatmayan bir hosting istiyorum hız ve hata konusunda

Mesela cloudflare varken sürekli çeşitli hatalar yüzünden durmasın siteler

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Odeaweb öneririm.

Sunucuları iyi ve destek harika. Kime tavsiye ettiysem geri dönüşleri iyi oldu.

Cloudflare farklı bir konudur, hosting firmasından ziyade kendisinden kaynaklı kesintiler yaşarsınız.
dogubaklaci

kişi bu mesajı beğendi.

Gurer69 Gurer69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)
Natro öneririm hız olarak oldukça iyiler ve sorunsuz diyebilirim. 30-50 arası site barındıracağınız için farklı alternatifler ararsanız da yine natro gibi güvenilir büyük firmaları tercih edin derim hocam.
Gok94

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Gürer69 adlı üyeden alıntı

Natro öneririm hız olarak oldukça iyiler ve sorunsuz diyebilirim. 30-50 arası site barındıracağınız için farklı alternatifler ararsanız da yine natro gibi güvenilir büyük firmaları tercih edin derim hocam.

https://www.google.com.tr/search?source=hp&ei=2NnHXu7rB-mErwTR8qyICA&q=natro+pi%C5%9Fmanl%C4%B1kt%C4%B1r&oq=natro+pi%C5%9Fmanl%C4%B1kt%C4%B1r&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzoOCAAQ6gIQtAIQmgEQ5QI6AggAOgUIABCDAToICAAQFhAKEB46BAgAEA06BggAEA0QHjoICAAQDRAFEB46CAgAEAgQDRAeOgcIIRAKEKABOgUIIRCgAVCiB1jdbWDFb2gMcAB4AIABkAGIAa8YkgEENS4yMpgBAKABAaoBB2d3cy13aXqwAQY&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjut6jez8fpAhVpwosKHVE5C4EQ4dUDCAc&uact=5 az araştırın isterseniz.
mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

• Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)

Her firmanın deneyimledikten sonra memnun kalmadığı müşterisi vardır. Örneğin taraftarı olduğunuz odeaweb'in hiç mi şikayeti yok ? Herkes mi mutlu ? Natronun en eski ve yerli şirket anlamında en çok müşteriye sahip hosting firması olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Herkes memnun değilse 1999 yılından beri neden faaliyette bu firma ?

Açıkçası ben memnunum ve hiç bir sorunda yaşamadım firmayla. Kendi görüşünüzün haricinde ki bir firmayı baltalamaya çalışmak sizin gibi bir forum kullanıcısına yakışmıyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz hatırlatırım. İyi forumlar.
lucifer93 Gok94

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Her firmanın deneyimledikten sonra memnun kalmadığı müşterisi vardır. Örneğin taraftarı olduğunuz odeaweb'in hiç mi şikayeti yok ? Herkes mi mutlu ? Natronun en eski ve yerli şirket anlamında en çok müşteriye sahip hosting firması olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Herkes memnun değilse 1999 yılından beri neden faaliyette bu firma ?

Açıkçası ben memnunum ve hiç bir sorunda yaşamadım firmayla. Kendi görüşünüzün haricinde ki bir firmayı baltalamaya çalışmak sizin gibi bir forum kullanıcısına yakışmıyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz hatırlatırım. İyi forumlar.

Bahsi geçen firmayı en iyi bilenlerden biriyim, eskiden müşterisi idim. Bir kaç konuda ismi geçince yaşadıklarımı da izah etmiştim.

Asla karalama değil; yaşadıklarım nedeni ile bilinmesini istediğim bir firmadır.

Düşüncelerimizi dile getiremeyeceksek ne işimiz var bu dünyada?

Zevk renk meselesi değil bu ayrıca. Hizmetten bahsediyoruz.

Hadi bir konu açın pişmanlıklarını yaşayanlar yazsın siz de okuyun o zaman. Sizin başınıza gelmemiş olması maalesef firmayı haklı çıkarmıyor.

Net söylüyorum; ''gece kim alışveriş yapar ki zaten siteden'' diyebilecek kadar düşüncesiz bir yapıdalar. Yahu site geceleri çalışmıyor; savunmasını da bu şekilde yapıyor :)

Daha ne dememi bekliyorsunuz ki? Ayrıca telefonda tartıştık diye müşteri paneline girişimi engellediler. Bunu hangi firma yapar?

Ama sağolsunlar; onların sayesinde Veridyen ile tanıştım mesela. Dedim ki bunda var bir hayır..

Ne zaman gerçekten düzeldiklerine inanırım, o zaman düşüncelerim değişir ama iç umudum yok bu konuda.

Ücretsiz ssl bile vermiyorlar mesela. Neden acaba? Her şey para üzerine mi kurulu diye bir algı oluşuyor sonra.

Neden hala ayakta olduklarına gelince; reklam yönetimleri son derece iyi. Esas nedeni ile maalesef bilinçsiz müşteridir.
melankolia mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 8 / 80
  • Ticaret 0, (%0)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Bahsi geçen firmayı en iyi bilenlerden biriyim, eskiden müşterisi idim. Bir kaç konuda ismi geçince yaşadıklarımı da izah etmiştim.

Asla karalama değil; yaşadıklarım nedeni ile bilinmesini istediğim bir firmadır.

Düşüncelerimizi dile getiremeyeceksek ne işimiz var bu dünyada?

Zevk renk meselesi değil bu ayrıca. Hizmetten bahsediyoruz.

Hadi bir konu açın pişmanlıklarını yaşayanlar yazsın siz de okuyun o zaman. Sizin başınıza gelmemiş olması maalesef firmayı haklı çıkarmıyor.

Net söylüyorum; ''gece kim alışveriş yapar ki zaten siteden'' diyebilecek kadar düşüncesiz bir yapıdalar. Yahu site geceleri çalışmıyor; savunmasını da bu şekilde yapıyor :)

Daha ne dememi bekliyorsunuz ki? Ayrıca telefonda tartıştık diye müşteri paneline girişimi engellediler. Bunu hangi firma yapar?

Ama sağolsunlar; onların sayesinde Veridyen ile tanıştım mesela. Dedim ki bunda var bir hayır..

Ne zaman gerçekten düzeldiklerine inanırım, o zaman düşüncelerim değişir ama iç umudum yok bu konuda.

Ücretsiz ssl bile vermiyorlar mesela. Neden acaba? Her şey para üzerine mi kurulu diye bir algı oluşuyor sonra.

Neden hala ayakta olduklarına gelince; reklam yönetimleri son derece iyi. Esas nedeni ile maalesef bilinçsiz müşteridir.

Eskiden sorun yaşadığınızı anlayabiliyorum haklı olabilirsiniz fakat ben şahsi önerimi yaptıktan sonra bizzat konuya geri dönüp beni alıntılayarak şikayet konularını göstermeniz kusura bakmayın ama art niyet göstergesi.

Zevk meselesinden kastettiğimi hizmet ve memnun kalmak anlamında söylediğimi anladığınızı düşünmüştüm.

Belki de siz yaşadığınız olumsuz deneyimden sonra kendilerini değiştirdiler ve geliştirdiler ve ben o dönemde tanıştım kendileriyle :) Unutmayın ki hayattaki düşüncelerinizin değişmesi için her zaman her konuda bir şans daha vermek gerekir aksi takdirde ön yargılı biri olursunuz.

Ayrıca hatırı sayılır sayıda müşteri kitlesine ve memnun olanlara karşı "bilinçsiz" yakıştırması hoş bir kelime değil.
lucifer93 Gok94

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Eskiden sorun yaşadığınızı anlayabiliyorum haklı olabilirsiniz fakat ben şahsi önerimi yaptıktan sonra bizzat konuya geri dönüp beni alıntılayarak şikayet konularını göstermeniz kusura bakmayın ama art niyet göstergesi.

Zevk meselesinden kastettiğimi hizmet ve memnun kalmak anlamında söylediğimi anladığınızı düşünmüştüm.

Belki de siz yaşadığınız olumsuz deneyimden sonra kendilerini değiştirdiler ve geliştirdiler ve ben o dönemde tanıştım kendileriyle :) Unutmayın ki hayattaki düşüncelerinizin değişmesi için her zaman her konuda bir şans daha vermek gerekir aksi takdirde ön yargılı biri olursunuz.

Ayrıca hatırı sayılır sayıda müşteri kitlesine ve memnun olanlara karşı "bilinçsiz" yakıştırması hoş bir kelime değil.

Açılan konunun amacından sapmaması için uzatmıyorum.

Ancak kim neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor, ona eminim.

Ayrıca; asla ön yargılı değilimdir beni tanısanız bilirdiniz.

İyi forumlar diliyorum.
melankolia webloggi mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Veridyen, odeaweb, gofast ya da fiyat önemli değil diyorsanız google cloud tavsiye edebilirim.

Natro, güzel host, hostlab gibi firmalarda çok fazla site barındırma konusunda tecrübelerime dayanarak memnun kalmadım.
dogubaklaci mertcanyildirim

kişi bu mesajı beğendi.

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Akarweb tavsiye ederim deli gibi ticket açıyorum deli gibi dönüş var, gece gündüz memnunum.. Performans ve fiyatta güzel.
dogubaklaci

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al