wmaraci reklam

Açık arttırmalar ve - ticaret puanı

4 Mesajlar 501 Okunma
wmaraci reklam

dataaaa dataaaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 216 / 85
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar merhaba bu konuda bir soru sormak istiyorum. Wmaracı üzerinde normalde ticaret yaptığımızda bizlere - veya + geri dönüşler oluyor. Bazı kişiler belki sistemi farklı kullanıyor olabilir o tarafı pek konuşmam doğru olmaz. Ancak benim anlamadığım konu açık arttırma olaylarında ki "geri çekilirseniz - rep veririm" durumu.

Evet doğru hepimiz bir şeyler yapıyoruz ticaret vs ama sizce bu yol doğru mu ? Sonuçta o ana kadar bir şey satın almadım ve seninle sadece bir konuda konuştuk. Bence bu doğru değil. En azından raporlanarak ilerlensin ancak forum sicillerini etkilemesin diye düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında ?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

indirmesitesi indirmesitesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gıda Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Kesin alıcıların teklif vermesi açısından şartlandırıcı biı durum, bence olması gereken şeydir.

Sebep ise, almayacağınız domaine neden teklif veriyor sunuzdur. Domain sizin teklifinize kalıyorsa neden almaktan vazgeçiyorsunuzdur.

Hem ticaret akışının sağlıklı devam etmesi hemde kesin alıcıların önünü kesmemek için verdiğiniz teklife kalıyorsa kesin alınması gereken bir durumdur. Satıcı size vazgeçmeniz durumunda başka hiçbir yaptırım uygulayamaz, - trader vermek dışında.

Bence sorulması gereken soru, açık arttırma neden teklif veren kişiye kalınca kişi almaktan vazgeçiyor ki ?
Ürün yada hizmetin fiyatınıda manipüle etmiş olur hemde.
Yani benim teklifime kalmayacaksa bol keseden teklif veririm sonrada almam yoksa
JoshgunPRO

kişi bu mesajı beğendi.

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Bence bu doğru değil. En azından raporlanarak ilerlensin ancak forum sicillerini etkilemesin diye düşünüyorum Forum sicillerine işlenmeyecekse raporun ne anlamı var ? Almayacağı bir domaine teklif veren insan sahtekardır. Bunu onla iş yapacak başka kişilerinde bilmesi gerekiyor. Eğer sahtekarlık değilse neden teklif veriyor ?
ASY117

kişi bu mesajı beğendi.

cuneyty cuneyty WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 19.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Ticaret yapacak kişi bütçesini belirleyip, kararını verip sonrasında teklifte bulunmalıdır. Fikrini değiştiriyor ise de - raporlamaya razı olmalıdır.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al