wmaraci reklam

Adhood firması hakkındaki düşüncelerim 2!!

12 Mesajlar 1.585 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)

[SIZE="3"]BU ilk görüşlerimdi aşağıdaki yazdıklarım konu kaybolmasın hemde yeni firma arayışında olanlar için bir uyarı olsun
Bugun eylülün 2 si yani nerdeyse bi1 ay geçti aşağıdaki yazıyı yazdıgım günden beri her ay başı talep otomatik alınıyor diyorlar ya hala talep alınmadı vede bu bir ay boyunca yazdıgım destek taleplerine ALLAH ÇARPSIN 1 kere cevap vermediler

Kıymetli Forum arkadaşlarım ne olur uyarın bunu okumayanlarıda inanki iyi biliyorum her gün 1 lira bile kazandıgını görüp mutlu olmak güzel duygu fakat düşünsenize siz reklam yayınlamaya devam ediyorsunuz ay geçiyor aylar geçiyor kazanç artıyor ama ortada bişe yok bu çok acı bir durum
Benim amacım kesinlikle firmaya karşı zarar olsun değil bizim gibi yayıncıların hakkı yeniyor emek hırsızlığı yapılıyor resmen bu yuzdende herkes bilsin ben yazmaya devam edecegim [SIZE="4"]HAK EDENE HADDİNİ BİLDİRMEK FAKİRİ DOYURMAK KADAR SEVAPTIR
[/SIZE][/SIZE]

Merhaba arkadaşlar bu yazımda size reklam firması arayışı içerisinde olan yada para kazanmak isteyenlerin bu firmayı tercih etmemesi gerektiğini anlatacağım

Bundan yaklaşık 2 ay önce güzel bir başlangıç yapmak için adhood firmasını seçtim ve reklamlarımı yerleştirdim günde ortalama 30-50 olarak kazanıyordum ilk başta 1 ay geçmeden param alamayacagımı biliyordum neyseki otomatik talep alacaklarını yazdıkları için fazlada üstüne düşmedim 1 ay geçti biriken para bin tl ye yakın oldu hala bir talep oluşmadı zaman geçtikçe her hafta ödeme talebi almaları için destek yazdım ama 1 tanesine bile cevap gelmedi ve şuan 2. ayın içerisindeyim içeride biriken para 1200 tl oldu turkticaret bunların şirketiymiş telefonla aradım hiçbir destek göremedim

yani işin özü ben bu işte birçok siteye ve farklı reklam firmalarıyla çalıştığım halde bile çok sıkıldım ve sizin için se bu bir işkence olur

düşünsenize yeni bir siten var ve güzel başlangıç yapmışsınız hergün heycanla kazancınıza bakıyorsunuz 2 ay boyunca sonucu olmayan bir iş için bekliyorsunuz bu çok hayal kırıcı ve sahtekarca bir iş bu firmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum

benim gibi 2 diğer arkadaşımda ocak ayından yana yani 8 aydır hiçbir para alamadıklarını söylüyorlar buraya yazacaklarından eminim yorum olarak

adamlar sisteemi kurmuş siz sıkılana yeter artık diyene kadar kazanıyorlar ama kazandırmıyorlar

wmaraci
reklam

sospas sospas www.mustafasevinc.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sales and Technical Manager
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1292
  • Beğeniler 356 / 550
  • Ticaret 37, (%100)
Merhaba, mağduriyetiniz için üzgünüm. Bu tarz firmaları kullanmamaya özen gösterelim. Kullanmayalım!! Uyarılarınız için teşekkürler, keşke fontları biraz küçük yazsaydınız. Forum kuralları gereği hepsini büyük yazmak yasak diye biliyorum.

Geçmiş olsun
onur712

kişi bu mesajı beğendi.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 257 / 261
  • Ticaret 150, (%100)
sizin adınıza üzüldüm en azından fikir sahibi oldum ellerinize sağlık kardeşim yani birileri yaşadığı sıkıntıyı anlatacak ki birlerde asla bu tip yerlerle çalışmak yerine boş dönsün ama bu firma ile çalışmam diyebilelim yeniden aydınlatma için teşekkürler...bazen forumdan arkadaşlar öfkelenselerde adsense bu konuda çok iyi
onur712

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

• Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)

sospas adlı üyeden alıntı

Merhaba, mağduriyetiniz için üzgünüm. Bu tarz firmaları kullanmamaya özen gösterelim. Kullanmayalım!! Uyarılarınız için teşekkürler, keşke fontları biraz küçük yazsaydınız. Forum kuralları gereği hepsini büyük yazmak yasak diye biliyorum.

Geçmiş olsun

teşekkür ederim düzeltiyorum hemen sinirden yazarken farketmemişim :)
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
ödeme alt limitleri nekadarki birde 8 ay boyunca ödeme yapmamışlar neden yayınlamaya devam ettiniz ciddi bakiye sonuçta

youtube bayi

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Üzücü bir durum geçmiş olsun. :(

StilPut İnternet Hizmetleri

Remzi Remzi ^^ Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 37 / 29
  • Ticaret 2, (%100)
Piyasadaki bütün siteler aynı mantıkla çalışıyor herhalde. Biz kazanalım, yayınlayan kazanmasın.

Söz uçar, yazı kalır.

• Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)

caddebodrum adlı üyeden alıntı

ödeme alt limitleri nekadarki birde 8 ay boyunca ödeme yapmamışlar neden yayınlamaya devam ettiniz ciddi bakiye sonuçta

işte kumarda böyle birşey ya bıraksam başka firmaya geçsem nerden baksan gene 1.bucuk oy ödeme gününü bekleyeceksin

cihan1 cihan1 gerivites.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek WM
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 1228
  • Beğeniler 19 / 278
  • Ticaret 27, (%100)
geçen sene kısa bir süreliğine reklam9 kullanmıştım. adsense ile ortak oldukları için adsense reklamları yayınlanıyor ve sayımlar , tıklamalar verilerini adsenseden aldıkları için eksiksiz ve doğru sayım yapıyorlardı. ancak şuanda durumları nasıldır bilemem. araştırmanızı öneririm

fortehk fortehk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek satış
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 75 / 118
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar Türk reklam firması diye bir şey yoktur hepsi sömürme üzerine kurulu iki kafadarın açtığı ya tutarsa mantığı ile ilerleyen saçma firmalardan başka bir şey değil. Para ödeyenlerde dahil çünkü bu firmalar saten yabancı bir x firmanın reklamlarını kullanıyorlar yani sizin kazancınıza sülüklük ediyorlar, size nasıl fazla para kazandırsınlar ki?
Konu sahibi arkadaşın mağdur olduğu firma mesela bunların içinde en kalitelisi olarak bilinir, gerisini siz düşünün?

Bunun sebebi de iyi siteler saten adsense kulanıyor geriye adsense alamayan hiti az ve yeni bu işle uğrayan insanlar bu tür firmalara baş vuruyor, saten çoğu ödeme limitine ulaşamadan pes ederken geriye kalan sabırlı kesimde böyle forumlarda mağduriyetini bildiriyor sonuçta sürümden sürekli kazanmaya devam ediyor bunlarda. Biri çıkıp hukuki mücadele başlatmadığı sürece böyle devam edecektir onlarda biliyor ki 3 krs kazanmak için reklam peşinde koşan adam böyle bir mücalede başlatmaz. Sonuç olarak adamlar sistemi kurmuş sadece kazanç toplamaya giriyorlar panele.
onur712

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al