wmaraci reklam

Admob Kafayı Yedi

2 Mesajlar 595 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SiyahTurk SiyahTurk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 357
  • Beğeniler 6 / 68
  • Ticaret 28, (%100)
Öncelikle herkese merhaba.Ya kafamı kurcalayan çok önemli üç sorum var.Sorularıma geçmeden önce İstatistiklerimi paylaşmak istiyorum .

Google Admob 4 gün önce BGBM 2,25 TL idi
Google Admob 3 gün önce BGBM 1,75 TL ye düştü
Google Admob 2 gün önce BGBM 6,25 TL ye yükseldi
Google Admob 1 gün önce BGBM 0,75 TL ye düştü
ve Google admob bugün kü BGBM 'Si 1,68 TL ye yükseldi .

1.Sorum Bu oranlar niye böyle uçup böyle çakılıyor .

2.Sorum BGBM 'yi yükseltmek için neler yapılabilir neler önerirsiniz.

3.Sorum Google admob sayfasını kurcaladım ve uyumlulaştırma diye bir yer buldum.Burda uyumlulaştırma grubu oluştur kısmı var 2tane oluşturdum.Biraz karışık pek anlamadım reklam ağı ekleme kısmı var orda birsürü reklam ağı çıkıyor.
AdColony , AdFalcon,Applovin,Chartboost gibi reklam ağları var.
Bunları eklersem BGBM Yükselirmi ?

wmaraci
reklam

AllyBey AllyBey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 60 / 116
  • Ticaret 0, (%0)
bgbg bin reklam görüntülenince tahmini bi ücret söyleme aracı gibi bişey. Senin uygulamanda hep aynı reklam gösterilse sabit bi gelir verir sana ama şimdi 1000 kişi reklam görüp bunların 150 tanesi oyun reklamı, 500 tanesi elbise reklamı diğer kalanıda yemek reklamı gördüğü için haliyle bgbg'de sabit olmuyor. Her reklamveren farklı farklı tbm, gösterim ücreti verdiği için sabit olmaz. O reklam firmalarını ekler yada kaldırırsan uygulamanda reklam görünmeyebilir yada daha iyi reklamlar gösterilebilir onu iyice araştırman lazım. Uygulama sadece türkiyede varsayalım, o reklam firmalarını tek tek araştır türkiyede reklam ağları ne kadar geniş, reklamlarını çoğunlukla kimler veriyor, diğer yayıncıların fikirlerini al vs.vs otomatik reklamları kullanmayacaksan bunları tek tek araştırman lazım yada gün gün bi tanesini açıp diğerlerini kapatarak deneyeceksin.
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al