wmaraci reklam

ADSENSE ADMOB reklamları alıp cezalandırılma durumundaki riskler nedir?

4 Mesajlar 574 Okunma
wmaraci reklam

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba
yaklaşık 4-5 yıldır gelir elde etmekteyim her geçen sene üzerine biraz daha ekledim
farklı platformlarda az çok demeden çalışıp gelirimi git gide arttırdım asıl merak ettiğim konu şu
Benim tek bir adsense ve admob hesabım var
fakat 1 google play geliştirici hesabı ki hatrı sayılı miktarda yüksek ödeme alıyorum
admob ile adsense bu gelirler yansıyor
2. olarak youtube kanalım var 2 tane 2side git gide geliri artıyor bunun da gelirleri aynı adsense de
3. olarak 2 tane de web sitem var bunların da geliri adsense bağlı
şimdi google sürekli politika yeniliyor ve bir gün olurda bunlardan birinde yasaklanırsam tüm hesaplarım herşeyim elimden gider mi diye korkmaya başladım.
gittikçe de gelirim artıyor bir yandan sevinirken bir yandan endişem artıyor bir anda beyaz bayrak çekmeyelim.
Buna benzer durumla karşılaşan oldu mu ?
Sizce tedbir amaçlı ne yapabilirim?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

dgkn34 dgkn34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Part-time Blogger
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle hatrı sayılır miktarlar kazanıyormuşsun. Binevi google çalışanı gibi düşün kendini ve bazı durumlarla karşılaşmadan önce alabileceğin tek önlem google fiirmasının yayınladığı politikaları takip etmek olmalı. Tuvaletteyken bile oyuna girmeden bi politikalara göz gezdir. :) Google daha çok versin, bol kazançlar.
Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

ersa111 ersa111 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Serberst
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 332
  • Beğeniler 0 / 90
  • Ticaret 7, (%100)
Daha iki gün önce google playda uygulamam kaldırıldı ve bu gün admobs uygulama reklamlarımı engelledi ama hesabım aktif kaldı.

Bana Yazdıkları.

Yukarıdaki uygulamada reklam sunumu devre dışı bırakılmıştır, ancak AdMob hesabınız hala etkindir. Politikalarımızla uyumlu olduklarından emin olmak üzere uygulamalarınızdaki diğer kısımları incelemeye ve gelecekte bizden politika ihlalleriyle ilgili e-posta uyarıları alma olasılığını düşürmek için uygulamalarınızı izlemeye zaman ayırmanızı öneririz. Ayrıca, ihlallerin devam etmesi durumunda ekibimizin hesapları istediği zaman devre dışı bırakma hakkını saklı tuttuğunu unutmayın.

Yani İhlallerler devam ederse istedikleri zaman devre dışı bırakıp paranızı alamayabilirsiniz.

mbcshop mbcshop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek yazılım uzmanı
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 35 / 66
  • Ticaret 3, (%100)
evet benim de sormak istediğim oydu tek bir uygulama kapatılması sorun değil fakat geliştirici hesabınız kapatılırsa admob hala etkin kalacak mı onu merak ediyorum

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al