wmaraci reklam

Ana Kelimede Kaybolup Yan Kelimelerde Sıralamaları Korumak (SEO Bilgeliği Gerektirir)

5 Mesajlar 565 Okunma
wmaraci reklam

Erhanyavuz91 Erhanyavuz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

Selamlar.
Durumu şöyle izah edeyim:
örnek vermek gerekirse "sağlık raporu" üzerinden gideyim.
Sağlık raporu ana kelimesinde çok uzun zamandır 4. sıradaydım. sağlık raporu nasıl alınır, sağlık raporu neden alınır gibi alt başlıklarda ise yine ilk sayfadaydım.
Yaklaşık 2 aydır ana kelime sıralamadan kayboldu.Alt başlıklar sıralamalarını koruyor ve hit gelmeye devam ediyor ancak ana kelimeden hit yok. Bir süre sonra alt başlıklarda sıralamadan çıkacak diye endişe ediyorum.
İnternet ortamında kimisi bekle düzelir kimisi manuel işlemleri kontrol et demiş. Manuel işlemlerde bir uyarı yok. 2 aydır bekliyorum zaten.
Daha önce bu durumu tecrübelemiş arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
agustos güncellemesiyle artık otoriter siteler yada eski olanlar üste çıkmaya başladı. Özellikle sağlık alınını tam olarak biçti google. Sağlık raporu aranma hacmi 10000 olduğu için rekabetli kelimede sizi geriye atmış. yapılacak tek şey açtığın diğer konularda ilgili konuya link vermek, sürekli siteyi güncel tutmak ve kaliteli backlink almak.
Erhanyavuz91

kişi bu mesajı beğendi.

hepyasemin hepyasemin Şimdi tövbe zamanı.. Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 47 / 295
  • Ticaret 73, (%100)
arkadaşın dediğine katılıyorum. aynı şekilde çalışmaya devam ederseniz alt kelimelerden hit almaya devam ederseniz ama ana kelimenizden yeniden hit almanız zor.
Erhanyavuz91

kişi bu mesajı beğendi.

Şimdi tövbe zamanı..

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

lastpavel adlı üyeden alıntı

agustos güncellemesiyle artık otoriter siteler yada eski olanlar üste çıkmaya başladı. Özellikle sağlık alınını tam olarak biçti google. Sağlık raporu aranma hacmi 10000 olduğu için rekabetli kelimede sizi geriye atmış. yapılacak tek şey açtığın diğer konularda ilgili konuya link vermek, sürekli siteyi güncel tutmak ve kaliteli backlink almak.

Bu söylediklerinizin aksine hiç tanınmamış ve geçmişi olmayan sitelerin gerisinde kaldım son bir kaç aylık periyotta. Sağlık kategorisinde otoriter bulduğum sitelerde benimle aynı kaderi paylaştılar. Bir yandanda haber siteleri taarruza geçti :)
Ama yılmak yok :)

wmaraci

• Üyelik 17.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 719
  • Beğeniler 127 / 221
  • Ticaret 22, (%100)

hepyasemin adlı üyeden alıntı

arkadaşın dediğine katılıyorum. aynı şekilde çalışmaya devam ederseniz alt kelimelerden hit almaya devam ederseniz ama ana kelimenizden yeniden hit almanız zor.

Ben bir çalışma yaptırmıyorum ki. Google er geç sıramı bana geri verecek biliyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al