wmaraci reklam

Arubacloud 1 euro kredim nereye gitti?

5 Mesajlar 692 Okunma
wmaraci reklam

Empat Empat Web Developer Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)
Aruba cloud'un meşhur 1 euro'luk paketini denemek istemiştim. İstediğime pişman oldum. Customerarea'da manage'dan yeni server oluşturup 1 euro'luk smart paketi seçtim. İstenildiği şekilde password seçip istediğim server template'ini seçtim. Ardından random location'u seçip isteğime confirm verdikten sonra aşağıdaki resimdeki "Attention! An error occured. Please try again later" hatasını aldım. Aşağıdaki resim hatayı ilk aldığım zamanlardan. Sonrasında tüm eklentileri kapayıp tekrar denedim. Tarayıcının cache / cookie'lerini temizleyip tekrar denedim. Şu an kullandığım Chromium'dan sonra Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarından denedim. Gündüzden beri bu yeni server oluşturma işlemini ortalama 15 - 20 kez denedim. Sonuç değişti. En son denememde hata kutucuğunu göstermek yerine tarayıcım -internetim olduğu halde- siteye ulaşılamıyor vb. bir hata verdi. Sonra tekrar panele girince ne göreyim? 1 euro uçmuş. Ortada ne server siparişi var ne de server... Bu durum olmadan önce ticket attım, ticket'ıma 10 dakika sonra başka tarayıcılardan denememi belirtilen bir cevap verdiler. Cevabı ortalama birkaç saat sonra gördüm. Kapanmış destek biletim. Onu da zaten yaptığımı yazdığım bir ticket daha attım. Saatlerdir cevap yok.

Düzenleme1: Arubacloud Support'a yaşadığım sorunları baştan sona ayrıntılı anlattığım bir ticket attım. Cevap bekliyorum. Cevap geldikten sonra konu güncellenecektir.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

RunAway RunAway furkansandal.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Security Asist.- Bilg. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)
Diğer lokasyonlara bakmanızı öneriyorum. Oralara otomatik atmış olabilir.
Empat

kişi bu mesajı beğendi.

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com

• Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)
RunAway, Öğleden beri server'ı oluşturmaya çalışırken saatlerce, onlarca aynı hatayı alınca endişem ve sinirimden dolayı diğer datacenter'lara bakmayı unutmuşum. Çok teşekkür ediyorum size. :angel:

• Üyelik 11.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Development
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 218
  • Beğeniler 39 / 39
  • Ticaret 4, (%75)

RunAway adlı üyeden alıntı

Diğer lokasyonlara bakmanızı öneriyorum. Oralara otomatik atmış olabilir.

Öğleden beri server'ı oluşturmaya çalışırken saatlerce, onlarca aynı hatayı alınca endişem ve sinirimden dolayı diğer datacenter'lara bakmayı unutmuşum. Çok teşekkür ediyorum size. :angel:
RunAway

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

RunAway RunAway furkansandal.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Security Asist.- Bilg. Müh.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 180
  • Beğeniler 44 / 27
  • Ticaret 8, (%100)

Empat adlı üyeden alıntı

Öğleden beri server'ı oluşturmaya çalışırken saatlerce, onlarca aynı hatayı alınca endişem ve sinirimden dolayı diğer datacenter'lara bakmayı unutmuşum. Çok teşekkür ediyorum size. :angel:

Estağfurullah kolay gelsin :angel:

furkansandal.com | Site Sunucu Güvenliği, Ağ Güvenliği, Bilgi Güvenliği | hukukigelisim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al