wmaraci reklam

Boşa Çabaladığınızı Düşünüyor Musunuz Hiç?

38 Mesajlar 3.170 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhaba arkadaşlar, burada samimi olduğum birçok arkadaşım var yıllardır da görüşürüz (msn dönemlerinden bu zamana kadar)

Birçok arkadaşımla aynı şekilde o kadar şey yaptık ama hiçbir projemiz adam akıllı tutmadı. Emek veriyorsun, çabalıyorsun, yatırım yapamıyorsun, ama yatırım olmasa dahi bir şekilde tutunmaya çalışalım dedik olmadı. Bizlerin de çok büyük hataları var, farkındayız ama bazen tüm siteleri, alan adlarını satıp köyüme gidip inek besleyesim geliyor içimden. O denli sıkıldım...

Peki sizlerde oluyor mu? Boşa çabaladığınızı düşündüğünüz zamanlar oluyor mu? Herşeyden bıkıp, nefret ettiğiniz dönemler?
Gerilim fersev FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

officialseo officialseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 307
  • Beğeniler 13 / 88
  • Ticaret 6, (%100)
Sektöre dalıp ortalama 6 ayda içinde bir hit olmadığında adam akıllı tabi, siteyi siliyorum :)
Benim için önemli olan ziyaretçinin organik olması ve buna bağlı az da olsa gelirin olmasıdır. Bence sektör seçiminde siz yanlış kararlar vermiş olabilirsiniz.

Enjection Enjection Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 67
  • Ticaret 9, (%78)
Tam 2009 dan beri deli bi şekilde denemediğim hiç bir projem kalmadı 6 tane çocukluk arkadaşım var sürekli görüştüğüm 2009 dan beri hiç yılmadan hep karşılarına bir proje ile çıkıyorum edison gibi 999 kere denedin hiç biri tutmadı diyorlar bende her seferinde Edison gibi 999 kere nasıl bir projeyi hayata geçiremem bunu öğrendim artık bir projeyi nasıl hayata geçirebilirim onu planlıyorum diyorum. Artık millet bıktı ol artık zengin kurtul diyorlar :D
heyderli557 Lokasyon123 Heisenberg0133

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
sorun belli hocam yatırım yapmıyoruz dükkan açıyormuş , iş kuruyormuscasına ugrasildigi para ve emek harcandığı zaman neden tutmasınki
ulas

kişi bu mesajı beğendi.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gerilim Gerilim alokapida.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1916
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Çok proje kurdum, uğraşamadım, sattım. Ekmeğini yedim evet ama beni kurtaracak şeyler olmadı.
Büyük yatırımlar yapmayacaksan site işi kendini eğlendirir.

Hemenjet - Market Alışverişin Jet Hızında Kapıda (hemenjet.com)

yb79 yb79 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek web sitesi sahibi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 555
  • Beğeniler 286 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Bildiğim işte site kurdum, sıfır seo ile..altıncı ayında sitenin 7k tekil hiti vardı.Ama gelir seviyesi düşüktü, günlük 30 k sayfa çevrimi olduğu halde aylık gelirim 400-500 tl arasında değişiyordu.(bahsettiğim rakamlar 3 yıl öncesine ait adsense geliri..)
Günlük emeğim siteye 5-6 saati buluyordu, aylar ayları kovaladı, ben onuncu ayda beyin olarak iflas etmiştim.İlk senesine günler kala siteyi forumdan bir arkadaşa sattım.Aynı siteyi istesem tekrar kurar yine ilk sıraya yerleşirim ama bunu asla yapmam, çok yıprandım o siteyi adam edececeğim diye.Seo olarak sadece twitter'da konu başlıklarını yayınlıyordum.
Bunları şu yüzden ayrıntısıyla anlatıyorum, bildiğiniz iş varsa (adam akıllı) seo vs hikaye..
Ziyaretçiniz geri geliyor mu (direk hit) google buna bakar.Siz sitenize gireni geri döndürüyorsanız url'nizi doğrudan yazdırarak, google için en büyük backlink, en büyük oteriter site sizin sitenizdir.
Bildiğiniz işi yapın...
Sonrasında şu an bir diğer bildiğim zevk aldığım işi yapıyorum, İngilizce site kurdum.Bir yıl oldu hit nadir, vasatın altında..Şimdi farkına vardım ki makale yazmak gerekiyormuş..Ben 3-5 satır İngilizce açıklayıcı bilgi ekliyordum içeriğime o kadar.Şimdi makaleli içeriğe geçiyorum, her ne kadar yaptığım iş görsellerden oluşsa da makale gereksinimi olmasa da google'da çıkmak için makale yazmaya çabalıyorum zorlaya zorlaya..
Başarılı olacak mıyım, olacağım elbette..Sadece bir yılımın boşuna geçmesi gerekiyormuş, her işin sürünme aşaması vardır, belki 3 yıl daha sürünürüm, belgi 3 ay daha ama başarılı olacağımdan çok çok eminim..Çünkü bildiğim işi yapıyorum, tek eksiğim google'ın kurallarına uymak ki ona da uyacağız mecburen..
guvenmg

kişi bu mesajı beğendi.

PowerKing PowerKing Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Gamu™
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 273
  • Beğeniler 14 / 76
  • Ticaret 0, (%0)

farego

kişi bu mesajı beğendi.

owuzan owuzan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 82 / 59
  • Ticaret 4, (%100)
Bu size motivasyon olabilir: https://youtu.be/il2PNpIhz9o
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Yazılım Blogu: https://oguzhan.dev/

Ariass Ariass WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hollanda
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 437
  • Beğeniler 14 / 58
  • Ticaret 10, (%100)

Enjection adlı üyeden alıntı

Tam 2009 dan beri deli bi şekilde denemediğim hiç bir projem kalmadı 6 tane çocukluk arkadaşım var sürekli görüştüğüm 2009 dan beri hiç yılmadan hep karşılarına bir proje ile çıkıyorum edison gibi 999 kere denedin hiç biri tutmadı diyorlar bende her seferinde Edison gibi 999 kere nasıl bir projeyi hayata geçiremem bunu öğrendim artık bir projeyi nasıl hayata geçirebilirim onu planlıyorum diyorum. Artık millet bıktı ol artık zengin kurtul diyorlar :D

Projelerinize karşılık melek yatırımcılık yapabilirim. Dinlemek için sabırsızlanıyorum. Saygılarımla.
alihanozan1

kişi bu mesajı beğendi.

thanks god

Enjection Enjection Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** Z**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 36 / 67
  • Ticaret 9, (%78)
Ariass pm atayım hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al