wmaraci reklam

Euro Mu Dolar Mı?

16 Mesajlar 2.142 Okunma
wmaraci reklam

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Selamlar,

Kısa bir süre içinde elime 20+bin tl geçecek. Euro ile dolar arasında kaldım. BTC vb. önerileri yapacak olanlar yazmazsa sevinirim. Bu ikisinden sizce hangisi?

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
Euro diyorum almanlarla aramız bozuk bu rusyadan aldığımız silah falan çok kızacaklar tepki olarak euro yükselecektir aynı şekilde dolarda

kehribar kehribar مشغول Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 156
  • Ticaret 10, (%100)
Gucluyazar BTC gibi bir seçenek var iken, euro ve doların bahsi geçmemesi lazım. 2017 yılındaki istatistiklere bakmanızı tavsiye ederim. Ama illede dolar veya euro diyorsan euroyu tercih ederim.

selanikli6611 selanikli6611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
btc bilmem dolar alım yeri 3,41, herhangibir büyük siyasi kriz olmazsa 3,47 direncini kıramaz
euro alım yeri 4,08-09 sabitdir al sat yapacam diyorsan 3 kuruşluk karlarda satabilirsin sterlin alım yeri4,50 ama ne zman gelir bilemem 4,70 lere çıkacağını tahmin ediyorum ama şu an ki seviyesi riskli aşağıda gidebilir yukarıda gram alın 144-145 alım yeri koreli eleman rahat durmucak gibi bu da onsun sıçramasına olanak veriyor her füze denemeai gramda 1 tl gibi birşey oldu (sağolsun 139 ve 141 den aldığım gramları 147,50 lerden sattım ) bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sonuç olarak vebal almak istemem kazanırsın kendim kazandım olur kaybedersin bana söversin

tourismturkeytr.blogspot.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

selanikli6611 adlı üyeden alıntı

btc bilmem dolar alım yeri 3,41, herhangibir büyük siyasi kriz olmazsa 3,47 direncini kıramaz
euro alım yeri 4,08-09 sabitdir al sat yapacam diyorsan 3 kuruşluk karlarda satabilirsin sterlin alım yeri4,50 ama ne zman gelir bilemem 4,70 lere çıkacağını tahmin ediyorum ama şu an ki seviyesi riskli aşağıda gidebilir yukarıda gram alın 144-145 alım yeri koreli eleman rahat durmucak gibi bu da onsun sıçramasına olanak veriyor her füze denemeai gramda 1 tl gibi birşey oldu (sağolsun 139 ve 141 den aldığım gramları 147,50 lerden sattım ) bu yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sonuç olarak vebal almak istemem kazanırsın kendim kazandım olur kaybedersin bana söversin

Son söylediğiniz sözü annem de kız bulurken bana söylüyor.
Bulurum iyi olur kendin buldun olur, kötü olur annem buldu dersin diyor.
Konumuza dönelim; Banka hesabında durması lazım paranın. O nedenle dolar ya da euro tercihi yapmak istiyorum.

kehribar adlı üyeden alıntı

Gucluyazar BTC gibi bir seçenek var iken, euro ve doların bahsi geçmemesi lazım. 2017 yılındaki istatistiklere bakmanızı tavsiye ederim. Ama illede dolar veya euro diyorsan euroyu tercih ederim.

BTC son günlerde değer kaybetti. Tekrar kazanır ama ben öyle bir risk almak istemiyorum. Saygılar.

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

Euro diyorum almanlarla aramız bozuk bu rusyadan aldığımız silah falan çok kızacaklar tepki olarak euro yükselecektir aynı şekilde dolarda

Bende de Euro ağır basıyor ama tam karar veremedim yine de.

selanikli6611 selanikli6611 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 0 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
kardeş denizbankla çalışıyorum para hesapta mobildenizde altın gumüş dolar euro ruble japon yeni rublesi hepsi var. sabah 8:30 akşam 18:00 arası işlem yapabilirsin.Ben ordan al sat yapıyorum.Temiz iş,bankayla uraşma yok,beklemek yok, makas aralığı dar.Çoğu banka mobil işlemlerde bu var paran hesapta yani

tourismturkeytr.blogspot.com

samsa samsa Ne Mutlu TÜRK'ÜM Diyene Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** O**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 117 / 118
  • Ticaret 5, (%100)
Avrupayla surtusmeler devam edecek ve euro artacaktır.

burakisci burakisci Wordpress Tema Yapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Wordpress Tema Yapımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** i**
  • Mesajlar 1897
  • Beğeniler 371 / 522
  • Ticaret 23, (%100)
Altın daha kazançlı olacaktır bence, bankanızın mobil uygulaması üzerinden al-sat yapabilirsiniz.

• Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

burakisci adlı üyeden alıntı

Altın daha kazançlı olacaktır bence, bankanızın mobil uygulaması üzerinden al-sat yapabilirsiniz.

samsa adlı üyeden alıntı

Avrupayla surtusmeler devam edecek ve euro artacaktır.

selanikli6611 adlı üyeden alıntı

kardeş denizbankla çalışıyorum para hesapta mobildenizde altın gumüş dolar euro ruble japon yeni rublesi hepsi var. sabah 8:30 akşam 18:00 arası işlem yapabilirsin.Ben ordan al sat yapıyorum.Temiz iş,bankayla uraşma yok,beklemek yok, makas aralığı dar.Çoğu banka mobil işlemlerde bu var paran hesapta yani

Altın da doğru bir seçim olabilir arkadaşlar, ziraat bankasının bu tür bir uygulaması var mıydı acaba?

ayan1907 ayan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 731
  • Beğeniler 155 / 126
  • Ticaret 111, (%99)
Banka üzeri alsatlarda altında çok fazla değer kaybedersin, kuyumculuk ile ugraşıyorum, faize yatırman en mantıklısı
uzunlarpc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al