wmaraci reklam

Film render ve upload işleri için ne yapmam gerek?

8 Mesajlar 910 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin, film dizi gibi uzun vidyoları hızlı bir şekilde renderlayıp ve hızlı yükleme için tam olarak ne yapmam gerekiyor? Biraz araştırdım VDS tavsiye ediyorlar doğrumu bilmiyorum. Eğer doğruysa sizce nasıl özelliklere sahip vds kiralamam gerek? Mümkünse uygun fiyat olsa iyi olur, malum site çok yeni henüz bir gelir el edemiyorum.

wmaraci
reklam

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
render icin vds 8 - 16 gb ramli ssd li bir makina almalisiniz.. ama benim size tavsiyem vds degil dedicated server al .. ssd diskli 32 gb ramli vds coklu kullanici oldugundan renderde kasar genelde.. renderi hangi programla yapcaksin ? en önemli olanda o cunku cpu cok kasan programlardan olursa sorun olur... illada renderleme yapmak zorundamisin bilmiyorum..bence reklamsiz filmleri indir yükle masrafin az olur

bilalklc bilalklc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis, İnte
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 92 / 70
  • Ticaret 13, (%100)
bunların hiç biriyle uğraşmadan çok uygun fiyatlara seo en uygun şekilde film girişlerini bizler yapabiliriz sunucu bu üyeliklerin masrafların yerine bizi tercih etmeniz en doğrusu olacaktır pm ile iletişime geçebilirsiniz iyi günler dilerim hocam

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Render işini Sony Vegas Pro ile yapabilirsiniz. Kasma problemi yaşamazsınız.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

koraybrs adlı üyeden alıntı

render icin vds 8 - 16 gb ramli ssd li bir makina almalisiniz.. ama benim size tavsiyem vds degil dedicated server al .. ssd diskli 32 gb ramli vds coklu kullanici oldugundan renderde kasar genelde.. renderi hangi programla yapcaksin ? en önemli olanda o cunku cpu cok kasan programlardan olursa sorun olur... illada renderleme yapmak zorundamisin bilmiyorum..bence reklamsiz filmleri indir yükle masrafin az olur

koraybrs

Hocam teşekkür ederim, reklamsız yada site adları yazmayan filmleri, dizileri nereden temin edebilirim? Bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim. Birde render değilde indirme ve yükleme işleri için tam olarak ne tavsiye edersiniz? (Yani vds ile mi yapılır vps ile mi yada başka bir alternatif varmı?)

bilalklc adlı üyeden alıntı

bunların hiç biriyle uğraşmadan çok uygun fiyatlara seo en uygun şekilde film girişlerini bizler yapabiliriz sunucu bu üyeliklerin masrafların yerine bizi tercih etmeniz en doğrusu olacaktır pm ile iletişime geçebilirsiniz iyi günler dilerim hocam

bilalklc

Hocam ilginiz için teşekkür ederim ama şuanlık seo çalışması yapmayı düşünmüyorum nasip olursa 3-4 ay sonra. Şimdilik doğal yollarla ilerlemeye çalışacağım, tekrardan teşekkürler.

Aykut adlı üyeden alıntı

Render işini Sony Vegas Pro ile yapabilirsiniz. Kasma problemi yaşamazsınız.

Aykut

Öneriniz için teşekkür ederim hocam.

MuhammedAVCI MuhammedAVCI İlla Edep! İlla Edep! Kullanıcı
  • Üyelik 22.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Professional SEO Expert
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 106 / 279
  • Ticaret 31, (%97)
render için gpu daha önemlidir sanal makineler yada server lar ile yapılması pek mümkün değildir
Linuxer

kişi bu mesajı beğendi.

Mercanberkem Mercanberkem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 12 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
http://1080psinema.com/ benimde böyle bir sitem var umarım çok iyi yerlere geliriz :) film botu var mı bu arada ?
Linuxer

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

MuhammedAVCI adlı üyeden alıntı

render için gpu daha önemlidir sanal makineler yada server lar ile yapılması pek mümkün değildir

Peki hocam cevabınız için teşekkür ederim.

Mercanberkem adlı üyeden alıntı

http://1080psinema.com/ benimde böyle bir sitem var umarım çok iyi yerlere geliriz :) film botu var mı bu arada ?

İnş. hocam. Bot olarak süperbot kullanıyorum ancak bu durum beni rahatsız ediyor açıkçası, alternatif çözümler arıyorum lakin bilgili kardeşlerimizin ağzından laf almak bir hayli zor :). Özel player işini çözebilirsem bot kullanmaya son vereceğim hocam.
Mercanberkem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al