wmaraci reklam

Forum sitesi olanları bu tarafa alabilir miyiz ?

29 Mesajlar 2.946 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Aramızda büyüklü küçüklü forum sahipleri var her konuda. Benim merak ettiğim belirli bir yolu alan forumlar ilk başladıkları zaman nasıl bir strateji uyguladılar ?

Kopya içerik mi kastılar forumu doldurmak için, tüm konuları özgün mü hazırladılar, belirli bir üye kitlesine ulaşmak için neler yaptılar ?

Sıfırdan bir forumu adam etmek için neler yapmak gerekir ?

Genel bir blog sitesi sözkonusu olunca işler benim için çok kolay ama forumlarda olay farklı dönüyor. Tecrübeli arkadaşların tecrübelerinden bi gıdım istiyorum :)
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Alwush Alwush Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 4 / 9
  • Ticaret 1, (%0)
Başlıkları özgünleştir. İçeriklerin başlarına biraz özgün içerik gir tamamdır :) Forumun hepsini özgün yaparsan daha iyi olur :)
ferzileyto

kişi bu mesajı beğendi.

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)
Tek bir alanda forum olması başarıyı getirir. Az ama öz olsun kendi içerikleriniz olsun derim ben. Foruma kullanıcıyı çekmek ayrı bir dert. Hem forum hem soru cevap scripti kullanıyorum ne yazık ki daha foruma içerik ekletemedim :)
ferzileyto

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

Alwush adlı üyeden alıntı

Başlıkları özgünleştir. İçeriklerin başlarına biraz özgün içerik gir tamamdır :) Forumun hepsini özgün yaparsan daha iyi olur :)

Forumun hepsini özgün yapacak babayiğit var mı acaba bu alemde :) O biraz sıkıntı da elimizden geldiğince özgünleştirecez bakalım

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

RadiKaL adlı üyeden alıntı

Tek bir alanda forum olması başarıyı getirir. Az ama öz olsun kendi içerikleriniz olsun derim ben. Foruma kullanıcıyı çekmek ayrı bir dert. Hem forum hem soru cevap scripti kullanıyorum ne yazık ki daha foruma içerik ekletemedim :)

Forumun alanı net, sosyal medya kitlemiz de var ancak sosyal medyada fazla reklam yapma lüksümüz yok, kaçıyor millet boğunca o yüzden google reisten de gelecek her bir kullanıcıya ihtiyaç var :) Soru cevap aslında mantıklı bizim kitleye uygun iyi oldu, teşekkür ederim :)

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
forum içerisinde konu açacağın zaman kopya yapıştır haricinde, kendi başına konular açarken, konuların yararlı olup olmadığına bak :) sen açtığın konuları yararlı buluyorsan, giren misafirde yararlı bulacaktır.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

polatdev polatdev Fullstack Developer Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fullstack Developer
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 104 / 103
  • Ticaret 16, (%100)
yeni forum sitesi açmayı planlıyorum bende. bakalım konu takip.
ferzileyto

kişi bu mesajı beğendi.

PHP & NodeJS | HTML & CSS & Javascript & jQuery | Vue.Js | RabbitMQ | Docker | Laravel | mongoDB TypeScript | Redis

KaanYilmazz KaanYilmazz Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 178 / 103
  • Ticaret 0, (%0)
Ekip + Özgün İçerik + Beceri + Hırs = Forum :)
JumperTech

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)

nokta adlı üyeden alıntı

forum içerisinde konu açacağın zaman kopya yapıştır haricinde, kendi başına konular açarken, konuların yararlı olup olmadığına bak :) sen açtığın konuları yararlı buluyorsan, giren misafirde yararlı bulacaktır.

Az buçuk seo işlerinden anlarım meslek icabı oralar sıkıntı değil zaten de foruma insanları alıştırmak mesele. Hadi google ziyaretçileri arayıp geliyorlar bir yerde kendileri geldikleri için faydalı da bulurlarsa üye olabilirler ancak facebooktan çektiğimiz kullanıcı konuyu okuyup basıp gidiyor

RadiKaL RadiKaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Çiftçi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 281 / 398
  • Ticaret 8, (%100)

ferzileyto adlı üyeden alıntı

Forumun alanı net, sosyal medya kitlemiz de var ancak sosyal medyada fazla reklam yapma lüksümüz yok, kaçıyor millet boğunca o yüzden google reisten de gelecek her bir kullanıcıya ihtiyaç var :) Soru cevap aslında mantıklı bizim kitleye uygun iyi oldu, teşekkür ederim :)

Googleden pek beklentiniz yoksa soru cevap çok iyi. Soruları cevaplamayi yetistiremiyorum. İyi index alıyor kullanıcılar ilgi gösteriyor lakin google aşağılarda çıkarıyor. Forum ise bomba mübarek ana siteden daha güçlu, ne yazsam iyi sıralama alıyor. Ne varki kullanıcılar katılmıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al