wmaraci reklam

Godaddy Rezilliği

20 Mesajlar 3.354 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

TolgaYilmaz TolgaYilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 909
  • Beğeniler 394 / 399
  • Ticaret 3, (%100)
Firmaları sorgulamadan önce kendimizi sorgulamalıyız bence. Bu tip firmalar sadece domain almak için alanlara hizmet etmeli ki genelde müşteri kitlesi bu yönde. Çünkü bu firmaların kaliteli hizmet gibi bir kaygısı yok. Adamların tek derdi 1 dolara domain alacak kitle. Arkadaşım eğer sağlam bir projen varsa ve kendine de bütçene de güveniyorsan ucuz domain peşine düşmezsin...

Domain ticareti yapan arkadaşlar ayrı tabi ne kadar ucuza alırsa o kadar kar edecektir. Ancak dediğim gibi her şeyden bir haber arkadaşlar "aaaa 1 dolara domain, alayım bir proje yaparım" diye diye domain çöplüğüne döndü ülkemiz. İstatistiklere bakmanızı öneririm ülkemiz çöp domain konusunda ilk sıralarda (:

wmaraci
reklam

alicangrafik alicangrafik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 122 / 100
  • Ticaret 3, (%100)
Domainde sorun yokta hostingini hiç tavsiye etmem. Aldım 3 gün uğraştırdılar kurulum yapıldıktan sonra da çeşitli sebeplerle sistemde aksaklıklar yaşandı. Hosting konusunda hiç tavsiye etmeyeceğim bir firma.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1011
  • Ticaret 3, (%100)
Bir abimizde heryerde reklamlarını görüp oradan hosting almıştı sürekli hatalar kopmalar oluyordu Allahtan en düşük paketten birini almış neyse sonradan veridyene geçtik.
İsimtescil gibi burasıda sadece domain için kullanılabilir (ilk yıl ucuz olduğu için) hosting olarak ise Güzel hostingi,veridyeni tavsiye edebilirim hocam.

Linuxer Linuxer WMARACI Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

AzveNet adlı üyeden alıntı

Her domainim için do dan sunucu alıyorum. Normalde kaldırıyor epey bir siteyi en giriş seviyesi sunucusuda. Digitalocen iyidir iyi.
Ancak bu tür büyük ve otomatik sitelerde bol sorunla karşılaşırsınız. Bu siteleri yükünden değil, özellikle ssd sunucularda yaşarsınız bolca sorun buralarda. Tabii işleriyle ilgileniyorlarsa (ki digitalocean kesinlikle ilgileniyor) sorun olmaz. Aynı ssd yi yüzlerce kişi kullanıp sonu size denk gelirse çekirdek çökmeleriyle sunucu sıkıntıları yaşarsınız bolca.

Tavsiyenizi değerlendireceğim hocam, teşekkürler.

WhaleTheme adlı üyeden alıntı

Merhaba, firma vardır sadece domain alınır firma vardır sadece hosting alınır. İyi bir tercih yapmanız gerekiyor.

Peki hocam hosting için öneriniz var mıdır? (Site içeriğim yabancı dizi)

LocalSeo adlı üyeden alıntı

Ver yansın etmeyi hiç sevmem ama ben de goddady den yılda 1 kez domain uzatmak için girerim. Gerisi kalitesiz hizmet.

Aynen hocam, iğrendim resmen.

reload58 adlı üyeden alıntı

Domainlerim isimtescilde. Hostingim DigitalOcean'da. Hiçbir sorun yaşamıyorum. Gayet memnunum.

Teşekkürler hocam, tavsiyenizi değerlendireceğim.

TolgaYılmaz adlı üyeden alıntı

Firmaları sorgulamadan önce kendimizi sorgulamalıyız bence. Bu tip firmalar sadece domain almak için alanlara hizmet etmeli ki genelde müşteri kitlesi bu yönde. Çünkü bu firmaların kaliteli hizmet gibi bir kaygısı yok. Adamların tek derdi 1 dolara domain alacak kitle. Arkadaşım eğer sağlam bir projen varsa ve kendine de bütçene de güveniyorsan ucuz domain peşine düşmezsin...

Domain ticareti yapan arkadaşlar ayrı tabi ne kadar ucuza alırsa o kadar kar edecektir. Ancak dediğim gibi her şeyden bir haber arkadaşlar "aaaa 1 dolara domain, alayım bir proje yaparım" diye diye domain çöplüğüne döndü ülkemiz. İstatistiklere bakmanızı öneririm ülkemiz çöp domain konusunda ilk sıralarda (:

Hocam maddi konuda şu sıralar biraz sıkıntıdayım, bu sebeple ucuzluk arayışına girdim. Domain konusunda, muhteşem bir isim yakaladım. Tam uyumlu anahtar kelime ve com uzantılı. Aranma hacmi yüksek, süper bir şey. Nasıl boştaydı hayret ettim, geçmişini araştırdım herhangi bir sorun yok.

alicangrafik adlı üyeden alıntı

Domainde sorun yokta hostingini hiç tavsiye etmem. Aldım 3 gün uğraştırdılar kurulum yapıldıktan sonra da çeşitli sebeplerle sistemde aksaklıklar yaşandı. Hosting konusunda hiç tavsiye etmeyeceğim bir firma.

Aynen hocam, sağlam bir ders oldu bu bana :)

melankolia adlı üyeden alıntı

Bir abimizde heryerde reklamlarını görüp oradan hosting almıştı sürekli hatalar kopmalar oluyordu Allahtan en düşük paketten birini almış neyse sonradan veridyene geçtik.
İsimtescil gibi burasıda sadece domain için kullanılabilir (ilk yıl ucuz olduğu için) hosting olarak ise Güzel hostingi,veridyeni tavsiye edebilirim hocam.

Teşekkürler hocam, tavsiyenizi değerlerndireceğim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1309
  • Ticaret 152, (%100)
Linuxer Anlaşmalı olduğumuz alastyr firmasını öneririm tüm sitelerimiz kendi sunucularında barınmaktadır. Uygun fiyat yüksek performansa sahip biz memnunuz tavsiye ederiz.

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

WhaleTheme adlı üyeden alıntı

Linuxer Anlaşmalı olduğumuz alastyr firmasını öneririm tüm sitelerimiz kendi sunucularında barınmaktadır. Uygun fiyat yüksek performansa sahip biz memnunuz tavsiye ederiz.

Teşekkürler hocam, inceliyorum.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Ben 5 yildir godady delux paketini kullaniyorum daha hicbir sorun yasamadim sitemede anlik 500kisi girdigi oldu bir zamanlar sitenin gunluk tekil hiti 2000 idi sahsen ben godady den memnunum hosgatoru denedim ayni siteyi iki gunde kapandi bircok turk hostlarini denedim aynisi oldu simdilik godadydeyim tabiki arada tek tuk kesintiler oluyor her host sirketinde oldugu gibi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

• Üyelik 29.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 94 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

flatcast adlı üyeden alıntı

Ben 5 yildir godady delux paketini kullaniyorum daha hicbir sorun yasamadim sitemede anlik 500kisi girdigi oldu bir zamanlar sitenin gunluk tekil hiti 2000 idi sahsen ben godady den memnunum hosgatoru denedim ayni siteyi iki gunde kapandi bircok turk hostlarini denedim aynisi oldu simdilik godadydeyim tabiki arada tek tuk kesintiler oluyor her host sirketinde oldugu gibi.

Hocam dediğiniz pakette maksimum gördüğünüz tekil ziyaretçi kaçtı? (Günlük) İletişime geçip günlük 1500 tekil ziyaretçi için paket önerisi istedim, bana kurumsal paket önerisi verdiler. Aksi taktirde günlük 1500 tekil ziyaretçiyi hosting paketlerinin kaldırmayacağını söylediler. En ucuzu aylık 76 tl, siz düşünün.

https://tr.godaddy.com/hosting/business-hosting-plans

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Deluxe paketi gunluk tekil hiti 2500 dahi ciktigi oldu hic sorun olmadi su anda hitlerim eskiye gore azaldi gunluk 800 ile 1000 tekil hit arasinda ayni siteyi hostgatora 1 ay ayni paketi alip denedim iki gunde site kapandi sonra veridyene tasidim oradada aldigim pakete veritabani buyuk oldugu icin yuklemede sorun oldu sonradan godadyde kaldim verdigim ucret aylik 12 euro
Linuxer

kişi bu mesajı beğendi.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

YRG YRG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 2, (%100)
Godaddy sadece isim yapmış bir firma. Ne domain ne hosting için kullanırım. Çok daha kaliteli firmalar mevcut.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al