wmaraci reklam

İlk Defa Bir Projem İki Yaşına Girdi...

3 Mesajlar 623 Okunma
wmaraci reklam

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba, pek fazla arkadaşım olmadığı için bu mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim. 15 yaşımdayken açtığım, iki senedir yönettiğim, hiç bir maddi beklentim olmayan sosyal sorumluluk projem Gören Duyan bugün iki yaşına girdi. (Kayıp çalıntı ilanlarının verilmesini konuma göre ilan çıkartarak en kısa sürede bulunmasını sağlıyor)

Şimdi 17 yaşımdayım ve Gören Duyan bugüne kadar yönettiğim bütün projelerim gibi açtığım ilk günden bugüne bana gerçekten çok şey kattı. Bir çok projede yer aldım ve çoğu başarısızlık ile sonuçlandı. Tabii ki girişimcilikte başarısızlık bile bir başarıdır. Attığı her adımda yeni bir şeyler öğreniyor insan. Ben de başarısızlıklarımdan ders çıkartıp sağlam adımlarla yoluma devam etmeyi öğrendim. Tecrübelerimle yönettim ve bugün iki yaşına girdi. Bilen bilir, insan çocuğu olmuş gibi seviniyor:) Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Mutluluğumu paylaşmak istedim.
atahanuzun74 AdSenseisi MehmetFazilK

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Arwenn Arwenn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 527
  • Beğeniler 212 / 119
  • Ticaret 11, (%100)
Helal olsun kardesim be icimden geldi bende seninle ayni duygulari paylasiyorum benimde hic arkadasim yok ondan sanal aleme girdim ve 12 senedir bu ortamdayim gercek hayatta oldugundan daha cok sanalda arkadasim var hemen hemen her ilden arkadasim var ve benimde sitem var 7 8 aylik guzel bakiyorum siteme oda bana bakiyor son zamanlarda ona bakamadigim icin oda bana bakmiyor bu isler ne kadar emek verirsen o kadar ekmek yersin 👍👍😊😊😊

Gorevcim.com ile Hemen Para Kazanmaya Başla

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Aynen öyle. Çocuğum gibi bakıyorum resmen :)

ZiroMedya adlı üyeden alıntı

Helal olsun kardesim be icimden geldi bende seninle ayni duygulari paylasiyorum benimde hic arkadasim yok ondan sanal aleme girdim ve 12 senedir bu ortamdayim gercek hayatta oldugundan daha cok sanalda arkadasim var hemen hemen her ilden arkadasim var ve benimde sitem var 7 8 aylik guzel bakiyorum siteme oda bana bakiyor son zamanlarda ona bakamadigim icin oda bana bakmiyor bu isler ne kadar emek verirsen o kadar ekmek yersin 👍👍😊😊😊
Arwenn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al