wmaraci reklam

İş kurmak için tavsiyeye ihtiyacım var

5 Mesajlar 649 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

YunusEmreCetin YunusEmreCetin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 20 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 25 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba değerli forum üyeleri. kendi işimi kurmak istiyorum
daha önce sayısız blog denedim. dropshipping deneyimim oldu(başarısız)
şuan bir blog açma fikri daha var aklımda şöyle bir bakıyorumda rakibim aşırı fazla her gün onlarca site açılıyor. Sizce blog açmak döğrü fikirmi yoksa forum sitesi, smm işine filan mı girmeliyim. Blog açarsam konusu internet, yazılım, teknoloji, üzerine olacaktır.
sizce nasıl bir site açıyım
türkiyede blog açmalı mıyım?
forum smm vs. diğer işlere mi yöneleyim tavsiyelerinize ihtiyacım var

wmaraci
reklam

forces forces WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1366
  • Beğeniler 9 / 379
  • Ticaret 0, (%0)
Bence Al-sat tarzı şeyler yapmak lazım diye düşünüyorum . Hızlı bir şekilde dönüşü olmalı .Blog açınca birilerinin okuması ,adsense ten para gelmesi uzun bir süreç , Alıp satmaya göre.
mehmet01

kişi bu mesajı beğendi.

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 327 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Smm hem maliyetli hem de riskli. Müşteri çekmek kolay değil, fiyatlar pahalı, önüne gelen açıyor sonra geri satıyor. Ortalık smm sitesi satanlarla dolu. Uğraşması da zor.

Forum artık pek güncelliği kalmadı. Yenilikçi bir forum ile rakipsiz/özgün bir kategori seçebilirseniz olur ancak. Onun haricinde pek aktif olmaz bence.

Blog ise en rahatı oluyor galiba. Yönetmesi de en kolay olanı. Tabi bir bloğu büyütmek ve kazanç elde etmek ne demektir biliyorsunuzdur.

Daha çok ticarete girmek gerekiyor bence. Yüklü miktarda yatırım yapmicaksanız bilgi siteleriyle bir yere kadar anca gelir sonra durur. Alınıp satılan şeyler üzerinden bir iş yapmak daha iyi. Ne varsa fiziki üretimde var. Dropshopping işi bu durumda iyiydi ama o da birkaç dev firma arasında pay oldu.

Kelin ilacı olsa kendi başına sürer deyip kesin bir fikir de belirtemiyorum ama artık niş siteler önemli oluyor. Genel bir teknoloji sitesi değil de sadece bilgisayar veya sadece telefon üzerine olabilir. Ya da bir hastalık veya başka bir konu.

Mesela geçen benim aklıma boy uzatma konusu geldi (benim boy uzun sorunum yok :) )
Sadece boy uzatmayla ilgili bir site açarım diyordum ama vazgeçtim saçma geldi :) Ama piyasa analizi yapılıp bakılabilir yine. Boy uzatma egzersizleri, ilaçları, boy uzatma ameliyatları vs. vs. her şeyi paylaşırım diyordum.
YunusEmreCetin

kişi bu mesajı beğendi.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Dropshipping hangi sitede başarısız oldu

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

001 001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Otelci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 3, (%100)
Blog sitelerden videolu içeriklere daha ilgi var youtube bilgi sayfası vs oluşturman daha iyi ve daha karlı olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al