wmaraci reklam

Kontrol paneli tavsiyesi, cpanel alternatifleri

3 Mesajlar 469 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Selam arkadaşlar.

Aylık ortalama 80 bin tekil ve 250 bin çoğul görüntülenme alan forum sitemi taşıyacağım fakat aklımda deli sorular...

Yıllardır cpanel kullanıyordum ve arkadaşın sunucusundaydım. Aylık 100 liraya sunucu parasını hallediyordum. Ama şimdi kendi sunucuma geçeceğim ve sadece cpanel aylık ücreti 15 dolar olduğu için alternatiflerine bakmaya başladım.

Geçeceğim VPS sunucuda linux üzerinde ve sadece tek site olacak. Yani çok fazla işlem yükü olmayacak kontrol paneli üzerinde.

Şuan gözüme çarpan ücretsiz olarak VestaCP var. Sizin önerileriniz nelerdir? Büyük sitelerinizde kullandıklarınızı belirtirseniz çok sevinirim.

İyi forumlar.

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
openlitespeed +cyperpanel ücretsiz işini görecektir.
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Hız, güvenlik ve destek açısından CyberPanel öneririm. OpenLitespeed ile birlikte geliyor. Herhangi bir RAM veya işlemci sınırı yok. Tamamen ücretsiz. Birkaç gün önce bir müşterimizin sunucusuna CyberPanel kurulumu yapmıştık. Oldukça memnun kaldı. Dilerseniz en iyi şekilde sizin sunucunuza da CyberPanel kurabiliriz. Özellikler başlığı altında yazan tüm işlemleri yapmaktayız pek çok güvenlik önlemi ile birlikte.

https://serdarwork.com/#litespeed

Eğer sunucunuzu dünyaca ünlü Vultr firmasından referansımız ile satın almanız halinde 5$'lık bir indirim sağlıyoruz.

Kurulumu kendiniz de yapsanız başkasına da yaptırsanız Apache'den bu devirde uzak durmanızı öneririz. :)
AhmetCakmak34

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al