wmaraci reklam

Bu konu Amp üzerine kafa yorularak açildi.

2 Mesajlar 358 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Selam beyler, genelde Google üzerinden araştirma yaparken Amp kurulu sitelere yada forum sitelerine denk geliyorum , Amp sayesinde bakmak istediğiniz konu her ne kadar hizli açilmiş olsa da gerek sadeliğinden gerekse bir forum sitesinde yanlişliktan dolayi ( hem kendileri amp kurmuş , hemde google tarafindan amp'li link verilmiş , kısaca linklere girip bakinca forum sitesinde bozulma yaşanmiş, neyse konu bu değil ) Amp bana güzel gelmiyor . Bu nedenle link'e tiklayip şöyleki ;
https://www.google.com/amp/s/www.hostinger.web.tr/rehberler/wordpress-kurulumu/amp/
-Koyu kismi siliyorum . Fakat bu epey yoruyor beni :)
Merak ettiğim şey ve Wordpress Eklenti yapan insanlara verebileceğim ( belki benim sayemde böyle bir şey olur :) ) sıfırdan baştan alirsak ; (bu arada resimlerle anlatsam güzel olurdu fakat ss alamiyorum , kusuruma bakmayin lütfen )
Amp'li siteye girdik , Biz sitenin amp'li görünmesinden hoşlanmadik , link'i üstteki gibi de değiştirmek istemiyoruz peki ne yapabiliriz ? Tabi ki hemen üstte bulunan yazinin normal halini göster butonu olsa , bunu da bir eklentiyle sağlasak , son olarak bunu bir türk yapsa , çok güzel olur , kolaylik olur en başta :) ben bugünlük düşünme kotami doldurdum iyi forumlar :) (ayrica hiç karmaşik anlatmadim , bir önceki konumda bu yüzden epey başım ağrıdı:( )

wmaraci
reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Eğer linkten sadece https://www.google.com/amp/s/ kısmını kaldırmak istiyorsanız Cloudflare ile mümkün. Siteniz yine AMP oluyor fakat Google AMP linki üzerinden açılmıyor.

Bu konuda en iyi çözüm eğer AMP kullanmak zorundaysanız, AMP tasarımını ufak dokunuşlar ile getirebileceğiniz en iyi seviyeye getirmek. Siteye Normal Görünüme git şeklinde butonlar eklenebiliyor. AMP for WP eklentisi bu fırsatı sunuyor.
FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al