wmaraci reklam

Link.tl Mağdurları, Cimere Şikayet ediyoruz! (Link.tl Dolandırıcılığı, link.tl kullanmayın!)

37 Mesajlar 4.549 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
üst ekleme:

arkadaşlar bu sahtekarlar insanları dolandırıp kiminin 50 lirasını kiminin +500 lirasını ceplerine kata kata zengin oluyorlar, bir dur deme zamanı geldi...

Eski ya da yeni hesabı ödeme yapılmadan kapananlar, ister 20 lira ister 200 lirası çalınanlar, https://www.cimer.gov.tr/ bu adrese ilgili bilgilerinizi girip,

http://link.tl/ adlı firmanın sanal **************lık yaptığını, haksız kazanç sağladığını (bizzat yaşadığınız olayı) açık ve anlaşılır bir uslubla yazıp, şikayet dilekçesini yolluyoruz. https://www.sikayetvar.com/linktl buraya yazmak bir fayda etmiyor. cimer bu konulara önem veriyor, elbette geri dönüşü olacaktır.

wm aracı sizden ricam, mağdurların bu sayfayı görebilmesi için konuya bir mesaj yazmanız yeterli. hatta bir arkadaş, bu yusuf oğuzhan türkoğlu denen denizli iyi parti meclis üyesi gibi bir şey demişti, ilgili parti şubesinin adresini, bilgilerini bilen varsa orayada, milleti keriz gibi yolan bir **************yı partilerinde barındırmak isteyip istemediklerini iletiriz...

ayrı bir not:

şöyle bir şey var, link.tl yi adult içerikler için kullanan mağdur arkadaşlar çekiniyor olabilir. Kesinlikle çekinecek bir şey yok. Sonuçta sizin hakkınız olan parayı gasp ediyorlar yani onlar bundan bir kazanç sağlıyor, ki zaten kullanıcı sözleşmesinde, adult içeriğin önemi olmadığını eklemişler.

----------------

Selam wm'lar

içinde 800 lira olan hesabımı ödeme yapmadan kapattı.

Bununla ikinci oldu... bir daha kullanmam demiştim. Daha Sonra bunların trafikleri düşünce, asla hesap kapatma olmayacak, kesinlikle yapmayacağız. eski kullanıcılarımız geri dönebilirler diyerek ağladılar ve site sahibi Yusuf oğuzhan türkoğlu nun omurgasız bir web sahtekarı olduğunu bile bile kullandım, ve sonunda tekrar başıma geldi.

özetle bu **larını kullanmayın arkadaşlar.

hiç bir şekilde hile, bot vb. kullanmadım.

ve birde ama ben ödeme aldım diye buraya yazmayın boşuna, bende aldım. adamların dolandırma taktiği bu zaten, 500 lira kazancın varsa 200 250 sini yatırıyorlar(ayda 1 falan) sürekli böyle içerde para bıraka bıraka gidiyorlar, sende kullanmaya devam ediyorsun ve en son hesabı kapatıyorlar. gelen/giden üye sayısını belli bir oranda tutarak yılda bir iki vurgun yapıp duruyorlar.

internette bilmem kaç yüz tane bu şekil dolandırılma konusu var, link.tl nin. bu şark kurnazları kullanım koşullarını ingilizceye çevirip(türkçe dil desteği olmadan), kısaca, istediğimiz zaman hesabınızı parasını ödemeden kapatabiliriz diye bir madde eklemiş, yasal yönden yırtmak için. bu yüzden hiç bir kimse bu sahtekarları kullanmasın arkadaşlar.

not: konu daha sonra düzeltilecektir. 800 liram gitmesi, sitemde kaldırılacak onlarca link uğraşı için değil insanlar bilgilensin diye yazıyorum. hatta link.tl yazınca google de ilk sayfada çıkması için önerisi olanlarda yazabilir, şu çiftlik bank tosuncuğunun bir başka versiyonu bu sadece.

EKLEME: https://www.facebook.com/jet10line facebook profili budur arkadaşlar. Başka işlerle de uğraşıyor, sanal para vb. gibi galiba. Kesinlikle iş yapmayın, hiç bir sitesini kullanmayın.
VoltajKA charset

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Keşke küçük miktarlarda çekim yapıp biriktirmeseydiniz. Ödeme yapmadıklarını daha önce pek çok forumda okumuştum.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

Link Link WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1546
  • Beğeniler 379 / 426
  • Ticaret 46, (%100)
Mahkemeye versene herkese ayni seyi yapiyor adam

Deneme

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

VoltajKA adlı üyeden alıntı

Keşke küçük miktarlarda çekim yapıp biriktirmeseydiniz. Ödeme yapmadıklarını daha önce pek çok forumda okumuştum.

öyle bir imkan yok maalesef hocam. kendileri ayda bir ödeme yapıyor. her şey kafalarına göre yani. zaten kendi hatam kullanmam, bu yüzden yazmıyorum, insanlar okusun bilgi sahibi olsun diye sadece.
VoltajKA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

HuseyinAKKUS adlı üyeden alıntı

Mahkemeye versene herkese ayni seyi yapiyor adam

versem, konumda dediğim gibi kullanım koşullarına öyle bir madde eklemişler. elime bir şey geçer mi ki? ben sanmıyorum.

Zeus Zeus Güç gizden gelir. Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 670
  • Beğeniler 154 / 157
  • Ticaret 42, (%95)
Doların tavan yaptığı ülkemizde sen hale link tl mi kullaniyorsun hocam. Kac tane yabanci site var daha iyi hizmet veren tercih gene senin tercihin tabiki.
xsafa Escalous

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Zeus adlı üyeden alıntı

Doların tavan yaptığı ülkemizde sen hale link tl mi kullaniyorsun hocam. Kac tane yabanci site var daha iyi hizmet veren tercih gene senin tercihin tabiki.

kesinlikle haklısın. zaten 2 3 farklı servis kullanıyordum yabancı. maalesef ki insanlar aşina diye bir de bunu koymuştum :norespond:

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Kim bu İnternet sektöründe parayı buldu hep kalleşliğe yöneldiği. Biz gibi insanlar böyle sağlam iş sahibi olabilsek gerçekten kul hakkı yemeden bu işi yaparız.

Kıyamet yakındır...
xsafa Codesign

kişi bu mesajı beğendi.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Onlarca konu açtık hala kullanıyormusunuz

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)
Zaten bunlar sahtekardı.Bi kaç tane şikayet konusu açılmıştı diye biliyorum
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al