wmaraci reklam

oyun download sitesi ne kadar eder?

9 Mesajlar 1.038 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
selam arkadaşlar, hiti devamlı artan bir oyun download sitem var. hiti şuan 200 lerde. sizce ne kadar eder?

not: oyunlar demodur.

wmaraci
reklam

Mustafa Cakmak Mustafa Cakmak Front-End & Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 60 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
günlük hiti söyleme aylık ortalama hiti söylersen tam bir fiyat biçerim. Site adresi ne?

http://www.teknofiber.net - Teknoloji Blogu

m4ssetza m4ssetza Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Engineer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad O** I**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Sadece hit ile değer biçilmez. Alexa değeri pr değeri günlük kazancı vs vs belirtmeniz gerek.

Bu dünya bir tuzaktır, tanesi de arzular. "Mevlana"

hlnl hlnl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 6, (%100)
Furkan konuna yazmak istemedim ama bu zorla oldu.Bana 4-5 ay önce sattığın domainlerin(sahte) parasını lütfen verdiğim paypal hesabına yolla.Şu an olmaz dedin hassasiyet gösterdim.İnan yoruldum ya peşinde dolanmaktan.Kaç kere pm attım kaç kere online oldun kaçına cevap verdin ?Sitemi satıyım ödeyeceğim dedin kaç zaman geçti ?Ödemen gereken 20 tl.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
dostum sahrekarlık yapan kim ise üye adı belirtirseniz seviniriz..

• Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 6, (%100)

masal001 adlı üyeden alıntı

dostum sahrekarlık yapan kim ise üye adı belirtirseniz seviniriz..

hocam eaglepaw nickli arkadaş.Bana bir ara 5 oyun domainini 20 tlye sattı ve panelleri verdi buraya kadar amenna.Ardından ben siteler için ayarlamalar yaptım nsleri değiştirmek için verdiği üyeliklere girdim.Oradan bir kaç yer kurcaladım fakat ns ayarlama yerini bulamadım.Daha sonra bazı arkadaşlara sordum bana bir yol gösterdiler bunu yap dediler ve daha sonra tekrar panele girdim.Bu seferde yine arkadaşların bahsettiği yer yoktu.Ardından ben bu arkadaşı 1 ay aradım forumda pm attım,msn için kaç saat bekledim.Hiç birini açmadı.Ardından ben arkadaşı bir gün buldum msnde.Böyle böyle olaylar dedim.Arkadaş bunlar ucuz domain olunca işte böyle oluyor dedi.:mad:Ben dedim bunları bir araştır dedim.Daha sonra ben bu domainlerin whois bilgilerinde bir arkadaş vardı ona mail attım.Arkadaş dönüş yaptı ve bu domainler benim dedi ve senin panelinde ne işi var dedi.Ben ardından tekrar arkadaşa ulaştım bu domainleri başkasına satmışsın dedim.Oda ben satmamışımdır ortağım satmıştır dedi.:mad:Ben ortağınla görüş dedim.Tabi bu arada 3-4 ay geçti.Ben bunları iyice bir araştırdım ve bunların domain olmadığını ve bunların site yönetim aracı olduğunu öğrendim.Arkadaş hiç bir şey yokmuş gibi rahat davrandı.Ben tekrar arkadaşa ulaştım arkadaşa bu sefer bıktım benim paramı ver dedim.Oda benim param yok sitemi satarsam veririm dedi bende bekliyorum dedim.Bu bir film sitesi satmaya çalışmış wmaracinde fakat film sitesi satmak yasak olunca 1 gün ban yedi.Ben banı açılınca buna tahmini 5-10 defa mail attım ve tahmini 10-20 kere online oldu ve hiç birine cevap vermedi.Vereceği para 20 tl.Ben arkadaşın peşinde dolanmaktan bıktım o bıkmadı.Birde üstüne üstünlük bir kaç forumda üyeyiz ve forumlarda konular açıp yeni sitelerinden bahsediyor.Kardeşim bu adamın parası yoksa nasıl site açıyor !

Ek Olarak: Hayirdir arkadas konusuna ugramaz oldu.

Ek Olarak: Arkadaş bu seferde ÖDEMEYİ YAPMASSA BANLANILMASINI İSTİYORUM.Konuya cevap yazmassada aynı şey uygulanabilir.
Saygılarımla...

masal001 masal001 www.hayvanizle.com Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 33 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Malesef bu tarz forumlarda gesen sahtekar çok.. yapacak bir şey yok.. iyi tanımak lazım.. 10*20 tl için sahtekarlık yapıyorlar
hlnl

kişi bu mesajı beğendi.

LeventC LeventC WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 28 / 44
  • Ticaret 0, (%0)
umarım sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşur
hlnl

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek -
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 6, (%100)
Hocam ben parayı boşveriyorum afedersiniz 10 20 tl için arkandan bu kadar konuşulmasına değer mi ?Ben ona kaç ay süre tanıdım.Her gün 1 tl koysa bir yere şimdiye ödemişti.Bak parayıda geçtim.Mertçe mesajlara cevap yazsın.Birde forumda konu açıyor geziyor tozuyor.Mesajları okumuyor.20 TL BU KADAR BÜYÜK MEVLA.Bu konudan sonra forumada uğradığı yok.Benim istediğim mesajlara cevap versin.Zor olanda bu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al