Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

2Beğeni
  • 1 Yazan masal001
  • 1 Yazan LeventC

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Webmaster Genel

oyun download sitesi ne kadar eder?

Okunmamış 25 Ocak 2013, 22:38
Winman Adlı Üyenin Avatarı
Guzelbilgi.com

Yaş / Cinsiyet: 27 / Erkek
Meslek: webmaster
Ad, Soyad: Fu... Ya...
Ticaret: 44, 100%
selam arkadaşlar, hiti devamlı artan bir oyun download sitem var. hiti şuan 200 lerde. sizce ne kadar eder?

not: oyunlar demodur.
Okunmamış 25 Ocak 2013, 22:42
Front-End & Blogger

Yaş / Cinsiyet: 24 / Erkek
Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Mu... Ça...
Ticaret: 8, 100%
günlük hiti söyleme aylık ortalama hiti söylersen tam bir fiyat biçerim. Site adresi ne?
http://www.teknofiber.net - Teknoloji Blogu
Okunmamış 25 Ocak 2013, 22:42
m4ssetza Adlı Üyenin Avatarı
Engineer

Yaş / Cinsiyet: 30 / Erkek
Meslek: Engineer
Ad, Soyad: On... Il...
Ticaret: 1, 100%
Sadece hit ile değer biçilmez. Alexa değeri pr değeri günlük kazancı vs vs belirtmeniz gerek.
Bu dünya bir tuzaktır, tanesi de arzular. "Mevlana"
Okunmamış 25 Ocak 2013, 23:17
WM Aracı

Meslek: -
Ad, Soyad:
Ticaret: 5, 100%
Furkan konuna yazmak istemedim ama bu zorla oldu.Bana 4-5 ay önce sattığın domainlerin(sahte) parasını lütfen verdiğim paypal hesabına yolla.Şu an olmaz dedin hassasiyet gösterdim.İnan yoruldum ya peşinde dolanmaktan.Kaç kere pm attım kaç kere online oldun kaçına cevap verdin ?Sitemi satıyım ödeyeceğim dedin kaç zaman geçti ?Ödemen gereken 20 tl.
Okunmamış 26 Ocak 2013, 02:03
www.hayvanizle.com

Yaş / Cinsiyet: 41 / Erkek
Meslek: memur
Ad, Soyad:
Ticaret: 0, 0%
dostum sahrekarlık yapan kim ise üye adı belirtirseniz seviniriz..
Okunmamış 26 Ocak 2013, 13:02
WM Aracı

Ad, Soyad:
Alıntı:
masal001 Adlı Üyeden Alıntı
dostum sahrekarlık yapan kim ise üye adı belirtirseniz seviniriz..
hocam eaglepaw nickli arkadaş.Bana bir ara 5 oyun domainini 20 tlye sattı ve panelleri verdi buraya kadar amenna.Ardından ben siteler için ayarlamalar yaptım nsleri değiştirmek için verdiği üyeliklere girdim.Oradan bir kaç yer kurcaladım fakat ns ayarlama yerini bulamadım.Daha sonra bazı arkadaşlara sordum bana bir yol gösterdiler bunu yap dediler ve daha sonra tekrar panele girdim.Bu seferde yine arkadaşların bahsettiği yer yoktu.Ardından ben bu arkadaşı 1 ay aradım forumda pm attım,msn için kaç saat bekledim.Hiç birini açmadı.Ardından ben arkadaşı bir gün buldum msnde.Böyle böyle olaylar dedim.Arkadaş bunlar ucuz domain olunca işte böyle oluyor dedi.Ben dedim bunları bir araştır dedim.Daha sonra ben bu domainlerin whois bilgilerinde bir arkadaş vardı ona mail attım.Arkadaş dönüş yaptı ve bu domainler benim dedi ve senin panelinde ne işi var dedi.Ben ardından tekrar arkadaşa ulaştım bu domainleri başkasına satmışsın dedim.Oda ben satmamışımdır ortağım satmıştır dedi.Ben ortağınla görüş dedim.Tabi bu arada 3-4 ay geçti.Ben bunları iyice bir araştırdım ve bunların domain olmadığını ve bunların site yönetim aracı olduğunu öğrendim.Arkadaş hiç bir şey yokmuş gibi rahat davrandı.Ben tekrar arkadaşa ulaştım arkadaşa bu sefer bıktım benim paramı ver dedim.Oda benim param yok sitemi satarsam veririm dedi bende bekliyorum dedim.Bu bir film sitesi satmaya çalışmış wmaracinde fakat film sitesi satmak yasak olunca 1 gün ban yedi.Ben banı açılınca buna tahmini 5-10 defa mail attım ve tahmini 10-20 kere online oldu ve hiç birine cevap vermedi.Vereceği para 20 tl.Ben arkadaşın peşinde dolanmaktan bıktım o bıkmadı.Birde üstüne üstünlük bir kaç forumda üyeyiz ve forumlarda konular açıp yeni sitelerinden bahsediyor.Kardeşim bu adamın parası yoksa nasıl site açıyor !

Ek Olarak: Hayirdir arkadas konusuna ugramaz oldu.

Ek Olarak: Arkadaş bu seferde ÖDEMEYİ YAPMASSA BANLANILMASINI İSTİYORUM.Konuya cevap yazmassada aynı şey uygulanabilir.
Saygılarımla...
Okunmamış 28 Ocak 2013, 01:06
www.hayvanizle.com

Yaş / Cinsiyet: 41 / Erkek
Meslek: memur
Ad, Soyad:
Malesef bu tarz forumlarda gesen sahtekar çok.. yapacak bir şey yok.. iyi tanımak lazım.. 10*20 tl için sahtekarlık yapıyorlar
hlnl bunu beğendi.
Okunmamış 28 Ocak 2013, 04:46
WM Aracı

Meslek: Mühendis
Ad, Soyad:
umarım sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşur
hlnl bunu beğendi.
Okunmamış 28 Ocak 2013, 11:04
WM Aracı

Ad, Soyad:
Hocam ben parayı boşveriyorum afedersiniz 10 20 tl için arkandan bu kadar konuşulmasına değer mi ?Ben ona kaç ay süre tanıdım.Her gün 1 tl koysa bir yere şimdiye ödemişti.Bak parayıda geçtim.Mertçe mesajlara cevap yazsın.Birde forumda konu açıyor geziyor tozuyor.Mesajları okumuyor.20 TL BU KADAR BÜYÜK MEVLA.Bu konudan sonra forumada uğradığı yok.Benim istediğim mesajlara cevap versin.Zor olanda bu.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

1113x90

Bu Alana Reklam Ver

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Webmaster Genel