wmaraci reklam

PayPal açılsın isyanı Kampanyası

28 Mesajlar 2.713 Okunma
wmaraci reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
50 bin i gözden çıkarıyorsan sen niye paypal gibi bir sistem açmıyorsun 50 bini buna harca sana destek verelim biz niye gidip paypala dilenelim yalvaralım bide bankalarımız var zaten binlerce parayı paypal yüzündende kimse kaybetmiyor çünkü paypal gibi bir sürü sistem var benim ülkemle çalışmayan ve ülkeme zarar vermek isteyen bir sistemi niye kullanayım

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

dreamfancy dreamfancy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 154 / 71
  • Ticaret 3, (%100)
Hiçbir firma yurt dışı ödeme için onay vermiyor efendim, bu tür firmaları açmak zor iş. 50 bin tl bütçe ile yapılcak iş değil bunlar. Vergisi, muhasebecisi kontrolleri müşteri para iadesi, şikayetler falan filan binlerce iş ve sorun bunların hepsi. Böyle bir sistem kurmak kolay değil öyle ve kurmak da bana bir kazanç sağlamaz.

Paypal açılırsa en azından ürünlerimi daha rahat satabilir ülkeme de döviz girişi yaptırmış olurum. Ama neredeee?

Müşterilere bitcoin diyorum, başka firmayı gösteriyorum webpaymes diyorum ama Allahın çinlisi ve brezilyalısı paypaldan başka bir kelime bilmiyor.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

50 bin i gözden çıkarıyorsan sen niye paypal gibi bir sistem açmıyorsun 50 bini buna harca sana destek verelim biz niye gidip paypala dilenelim yalvaralım bide bankalarımız var zaten binlerce parayı paypal yüzündende kimse kaybetmiyor çünkü paypal gibi bir sürü sistem var benim ülkemle çalışmayan ve ülkeme zarar vermek isteyen bir sistemi niye kullanayım

Vay be bunu nasıl kimse düşünemedi
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
kanada iran ırak bu tür yerler size uygun olursa tanıdıklarım var konuşurum onlarla

wmaraci
wmaraci

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
Sene olmuş 2020... Bitcoin var. Cümlesine yeter de artar... zaten kurulus amaci buydu. bankaların, online ödeme kuruluşlarının kısıtlamasına, kesintilerine, bilmem nesine karşı bir iki tıkla 7/24 dünyanın her yerinden işini hallediyorsun.
88644

kişi bu mesajı beğendi.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı

50 bin lirayla, bu ülkede evinin kapısını bile açamazsın.. adam gelmiş paypal gibi bir sistem ac diyor. Ahajsh güldüm gece gece. Akıl fikir....

Senin ülken ortadoğu çöplüğünde kokuşan, geri kalmış bir coğrafya parçası olmuş. bu yüzden hiç bir kuruma güven vermiyor. Elin paypalının da umurundaydı sanki burası. Ulan herkes mi büyük resimci arkadaş.. paypal ulkesine zarar vermek istiyormuş bak sen ya ahah.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)
osidosi paypal kimin markası ?

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

osidosi adlı üyeden alıntı

50 bin lirayla, bu ülkede evinin kapısını bile açamazsın.. adam gelmiş paypal gibi bir sistem ac diyor. Ahajsh güldüm gece gece. Akıl fikir....

Senin ülken ortadoğu çöplüğünde kokuşan, geri kalmış bir coğrafya parçası olmuş. bu yüzden hiç bir kuruma güven vermiyor. Elin paypalının da umurundaydı sanki burası. Ulan herkes mi büyük resimci arkadaş.. paypal ulkesine zarar vermek istiyormuş bak sen ya ahah.

Paypal neden gelmiyor sanıyorsunuz? Vergi bir yana, tüm veriler burada saklanacak. Bir düşünün isterseniz neden gelmediğini.

Yoksa vergiyi kabul eder gelirdi ve komisyon oranlarını yükseltirdi; kimse de itiraz etmezdi oranlara.

Çok masum çok :)
carasar

kişi bu mesajı beğendi.

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

kartal1000 adlı üyeden alıntı

Türk kullanıcıların verileri, ülke sınırları içinde tutulması gerekiyor.Paypal bunu kabul etmediği için lisansı yenilenmedi.

İşin hikaye kısmı öyle evet

KazanamayanAdam KazanamayanAdam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 85 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

tiscali adlı üyeden alıntı

Aslinda bu konuda cok soyleyencek seylerim var ama, biliyonuz silivri soguk.. :)

Katılıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al