wmaraci reklam

Reklam İzle Kazan (Nedir Bu Site)

8 Mesajlar 1.115 Okunma
wmaraci reklam

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar.

Bir kaç arkadaşım ha bu nedir ha şöyle ha böyle kafamı yediler ki bende işin içinden çıkamadım kesinlikle girmiş değilim sadece mantığa bakmak için üye oldum biraz araştırma yaptım pek bir bilgi yok..

Sitenin amacı şöyle sanırım reklam izledikçe size para veriyor ve 40 kişi toplayınca oda referans linki ile tabi sonra 150 dolar olunca çekebiliyormuşuz..

Tam bilgi sahibi değilim sizce gerçeklik payı nedir .

site adresi bu: h t t p : / / g a m on e y . x y z

Mod admin arkadaşlar eğer bu sahtekarlık ise lütfen direkt silin ama not düşün :D

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

atakde atakde Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 14.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 74
  • Ticaret 35, (%100)
Boş işlerdir, zamanınızı boşa harcadığınızla kalırsınız.

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Yeni nesil çiftlikbank çakması. Alanadı uzantısından belli

RoboticProgram RoboticProgram WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Ben direk olarak para kazanma ile konuları araştıran biriyim. Muhtemelen araştıracağım sitelerden birisi de bu olacaktır. Ancak etrafımda ne kadar siteyi araştırdıysam araştırıyım benzer sonuçlar görüyorum. Bir site 10 yıllı olsa bile bazı engellemeler koyuyor. Mesela senin yazmış olduğun 150 dolar alt limiti bir engeldir.

Şimdi öncelikle şunu belirtiyim. Bunun adı direk olarak **************lık değil. Aslında bakarsan google adsense bile belirli bir alt limit koymak zorunda. Çünkü işlem ücreti ve transfer işlemi için harcanan sürenin de optimize edilmesi gerekiyor. Fakat 150 dolar rakamı bununla pek örtüşmüyor.

Diğer yandan böyle yerler para kazandırmaz değil kazandırabilir ancak harcadığınız elektrik masrafına değer mi bunu da iyice araştırmak lazım. Mesela şöyle bir durum var. Site gelir ilk günler iyi kazandırır, dersin ki daha 1 hafta oldu şu kadar kazandım devam ediyim. Aradan zaman geçer git gide gelirler bi düşer. Nalet edersin sırf 150 dolara ulaşmak için artık zararına devam edersin.

Aslında total hesaplandığında bünyesindeki kazananların ortalam %1-2 civarına ödeme yapıyorlar. Geriye kalan kısım zaten ya pes ediyor ortada bırakıyor veya ilk gaz ile üye olup devam bile etmeyenler.

Benim tavsiyem bu yerlere girerken deneyim yaşamış arkadaşlardan bir öğren. Ancak öğrenemiyorsan bile risk alıp zarar bile olsa önce bir denersin fakat 150$ 'lık limit koyulmuş yerle bu riske girmek biraz da mantıksız
SENibrahim

kişi bu mesajı beğendi.

ParaKazan.com.tr - Ek iş yaparak para kazan ve yatırım araçları
wmaraci

dincerdirlik dincerdirlik WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 238 / 206
  • Ticaret 0, (%0)
RoboticProgram

Güzel yorumunuz için ayrıcı teşekkürlerimi iletirim. Diğer arkadaşlara içinde geçerli..

Şimdi hocam zaten mevzu 150 dolar ama 30 dakika sürmemiş arkadaş 277 dolar yapmış ama 40 kişi topla paranı çek demiş bende orada takılı kaldım ve ayrı ayrı ip adresleri olması gerek yani farklı olacağı için bence pes etme durumu buradan geliyor çünkü güven vermediği ve bilinmediği için gerçekten insanlar sıcak bakmaz verdikleri para inanın çok yüksek miktarlar diyelim 40 kişi yaptık 150 doları çektik eee 1 saate yapsanız günde en az bin dolar çekersiniz buda muhteşem ötesi bir para..

Ama dediğiniz gibi risk almak gerek benim merak ettiğim ise gerçekten güven ve yapan kişiler var mı..

Tekrar teşekkürler zaman ayırıp yazdığınız için..

• Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Anlamadığım durum. 40 kişinin durumla alakası ne? 40 Kişi ortak mı yapılarak 30 dakikada 277 dolar para yapmış?

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
hocam bu lookdengi.info sitesiydi bir zamanlar,
yaşım şuanda 18 ama o zaman 15'di internette para kazanma derdindeyim bu siteye denk geldim ki hemen kapıldım siteye günlerce uğraştım ve sınır olan 7000 Rubleye geldim her şey güzel gidiyor 300TL (o zaman) kazanacaktım bu ana kadar her şey güzel umutluyum...

dediği sınıra geldim 7000 ruble yaptım emek vererek saatlerce uğraştım artık parmaklarımı hissetmiyordum kod yaz enter de kod yaz enter de vs. vs.

uğraş dur sınırı geçtim ödeme talebi göndericem Hooooppp: 40 kişi referansla üye yap,

300TL için ve hep 300TL kazanmak için değer mi? "DEĞMEZ Mİİİ :) "

hemen işe koyuldum Facebook grupları Whatsapp grupları derken yaklaşık 2 ay sonunda ki o zaman kadar hem referans topluyor hem kod yazıyordum tam 35,000 ruble yapmıştım 1.500TL kazanma hayali ile ki 40 referansı topladıktan sonra yazı geldi ödeme yöntemi diye,

ben hemen Yandex Cüzdana üye oldum giriş yaptım bilgilerimi girdim cüzdan numaramı verdim ve bekledim ödeme gelmesini 1 hafta diyordu 1 hafta oldu yok 2 hafta oldu yok tabii o zamanda ben her gün girip puan yapıyorum yine bir 2 ay geçtikten sonra 80,000 rubleyi tamamlamıştım ve bunun sevincini yaşarken aynı zamanda youtubedan videolar izliyorum kazananlar var ama kazanmamışlar yalandan video çekip referans alıyorlar kazanmak için,

benim toplam 5 ayımı ve 15 yaşında ki bir çocuğun UMUTLARINI çaldılar, 80k rubleden sonra ertesi gün hesabım silindi siteden :/ :/ :( :(

bunu okut arkadaşlarına.
TAMAMEN GERÇEK VE BAŞIMDAN GEÇEN OLAYDIR.

Didimedya , RoboticProgram , atakde , mrtrclb
dincerdirlik mrtrclb RoboticProgram

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 30 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
O zaman anahtar kelimeleri yazalım ki. Arayan kişiler de scam olduğunu bilsin.

gamoney.xyz is scam
gamoney.xyz aldatmacası
gamoney.xyz hileci
gamoney.xyz hırsızlığına sakın bulaşmayın
gamoney.xyz ile arkadaşlarınıza hırsızlık yapmaktan başka birşey yapmazsınız
vaktinizi harcamamak için gamoney.xyz tarzı sitelere asla güvenmeyin.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al