wmaraci reklam

Sadeceon veya Bionluk hakkında

6 Mesajlar 1.040 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Furkan07z Furkan07z WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 59 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese iyi akşamlar, sizlere bir sorum olacaktı; bildiğiniz üzere sadeceon ve bionluk gibi siteler, freelancer siteler. Merak ettiğim bu sitelerde SEO uyumlu makale ilanlarına acaba talep oluyor mu? yani düzenli bir şekilde bu ilanlar ile para kazanabilir miyim? (SEO uyumlu makale ilanları ) Deneyelimli olan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

wmaraci
reklam

aydnaydn59 aydnaydn59 Videographer Kimlik Onayı
  • Üyelik 17.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Fotoğrafçı - Videographer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 63 / 130
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam merhabalar, inanın çok ölücüler var ve ben illalah ettim. Eskiden iyiydi ama artık hiç tadı yok. Ki %20 komisyon kesiyor atıyorum 100 liralık iş yaptın 80 tl si senin.

Geçen ay bir alıcı ilanı gördüm adam 100 kelimesi 0.50 kuruştan sınırsız içerik alınacaktır demiş. Adam 100 kelimesi 50 kuruşa içerik istiyor. Bulursan öyle birini ben senden 75 kuruşa satın alayım içerik diye yazdım.

Gerisi sende...
aspetbiebs

kişi bu mesajı beğendi.

Citahost Citahost WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.11.2020
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Hosting solution
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 20 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Sadeceon çok aşırı derecede komisyon kesiyor. Örnek veriyorum 80tl'ye logo tasarımı ilanı koyuyorum, müşteri sipariş geçerken +15tl sadeceon'a işlem ücreti ödüyor toplam 95tl oluyor benim hesabıma geçen para ise 25tl :) Yapacaksanız bionluk'ta iş yapın derim.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
0.50 ile makale veren insanlar olduğu için herkes ölücülük peşinde. 20-30TL ye wp kurulumuu yaptırıp + düzenleme yaptırmak isteyen ilan gördüm ben.

webmaster forumları yada bionluk gibi freelancer çalışabileceğiniz platformlardan ticaret için uzak durun derim bunun gibi hizmetler için.

ingilizceniz varsa yurtdışına satış yapın.

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Furkan07z Furkan07z WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 59 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım teşekkürler

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
Ölücülerin olması sizin işinizi engellemez. Ölücü müşterilere cevap vermez veya onlarla çalışmazsınız olur biter. Son 1.5 yıldır aktif olarak kullanıyorum bionluğu.

Yaptığım işin bedeli belli, kimi müşteriler bana fiyatlar biraz fahiş diyor. Yaptığım işleri, çalışma ahlakımı ve hangi standartlarda iş teslim ettiğimi göstererek ikna ediyorum. İşi teslim ettikten sonra genelde yarısı fiyat aslında ucuzmuş yaptığın iş kat, kat fazlasını hak ediyor şeklinde dönüyor.

Yaptığınız işi gerçekten iyi yapıyorsanız bir çok müşteri fiyatınızı sorun etmeyecektir.

Bionluk profilim: https://bionluk.com/sefacndmr

Ekleme; Müşterileriniz konusunda çok dikkatli ve çok seçici olmanız gerekiyor. Gerçekten ticaret ahlakı olan; yaptığınız işi, ne istediğini bilen müşteriler ile çalışmaya özen gösterin. Yoksa bazı sorunlar yaşanıyor...

sefacandemir.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al