wmaraci reklam

Eski Projem Düşmüş !

2 Mesajlar 566 Okunma
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 60, (%100)

Merhaba arkadaşlar. Başlıktada bahsettiğim gibi tam bir hayır işi olmasada ticari de değil. Elimden şuan için gelen eski ve tutmuş projem hakkında bilgi vermek + Yapmış olduğum logoyu bulursam hediye etmek.

Sanırım 3 Yıl kadar oluyor. Uzuuun uzun haftalarca düşünerek bu alan adını almıştım.Herşey güzel gidiyor ve hızla yükseliyordu. 3 Ayda tamamı google den gelecek şekilde günlük 100-200 hite ulaşmıştı. Hiçbir çalışma yapılmadığı halde yalnızca özgün makale girilerek bu duruma gelmişti. Projemde (Proje dediğime bakmayın küçük,şirin naif bir projeydi.) Yer alan kategoriler Hikayeler-Öneriler-Psikoloji-Gerçek Yaşantılar vb. içeriklerdi. Ağırlıklı olarak insanları şoke edecek olaylar, ilginç,tuhaf, Yok artık deyip araçtırmaya teşvik edecek ve hüzün içerikli makalelerdi. Bir sebepten (Bilirsiniz bedbaht zamanları) projeyi boşladım ve hiç dokunmadım. Biryerden sonra girip bakmadım bile. Domain ya düşmüştü yada satmıştım hatrı sayılır bir rakama. Hiç reklam eklememiştim gelir yoktu ancak reklam eklesem ve uğraşsaydım, hele hele çalışma yaptırsaydım ciddi anlamda büyütebilirdim. Fazla uzatmiycam. İstiyorumki gerçekten hevesli olan ve içine sinen biri tekrar devam ettirsin. Kişisel bir blog açmayı planlarken eski düşen projelerime bakıyordum bu denk gelince adı gibi (ADI ÜZDÜN) Üzdü,bi burukladı.

Alan adı : Uzdun.com Ve şuan tamamen boşta. Premium bir alan adı denemez ancak projeler için gerçekten (üzerine düşülürse) değerlenir ve büyür. Zamanında çok emek harcadığım ve uzun uğraş sonucu tamamladığım projemin düşmüş olması hiçte içime sinmedi. Bende belki biri nasiplenir diyerekten konuaçarak sunmak istedim. Umarım gerçekten ilgilenebilecek,adını duyurabilecek biri ileriye yönelik çalışma yaparak hayata geçirir.

Projeye 2 hafta süren,sürekli değişen fikir değişikliliğiyle bir logo yapmıştım. Hatta bir değil en az 20 logo yaptım ancak karar verdiğim logomu maillerimde de görünce ayrı bir duygulandırdı :) Logonun çalışma proje dosyalarına özellikle bakacağım Birgün asla kaybetmiyeyim diye sürkeli mail yoluyla ve cloud yoluyla saklarım ancak ismi farklı kaydettiğim için ve üzerine düşmediğimden şimdilik bulamadım. Ama mutlaka biryerlere gizlendi. Şablon hali aşağıdadır.Bulursam ve alan adını alan olursa benimle irtibatta olursa ilk fırsatta vereceğim. En kötü ihtimalle yeniden aynı logo üzerinde çalışma yaptırır. Bu makale yalnızca proje arayışında olanlar için açıldıgından Boşuna zaman kayıbı bir konu olarak gören kişilerin harcadığı vakite üzülmedim,üzülmem :) Herkese iyi forumlar diliyorum.
Edit: Bunun gibi 2-3 projem daha vardı isimlerini hatırlarsam onlarıda bu şekilde paylaşıcam.
[CENTER]ALAN ADI: uzdun.com

[/CENTER]

En azından görüş belirtirseniz almasanız bile alacak kişiye ışık olabilirsiniz...
Shou

kişi bu mesajı beğendi.

Recbook Creative 
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

resif resif Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** V**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
üzdün
sokrates

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al