wmaraci reklam

Siteme Neden Kimse Tıklamıyor ?

16 Mesajlar 1.965 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ALSWEB ALSWEB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 3, (%100)
1 aylık bir sitem var.Site ile ilgili her türlü maliyeti üstlendim.Makale yazarım mevcut günlük güncel yazı giriliyor arada günde 2-3 makale girişi dahi oluyor.Ayrıca 69 adet indexim var 1 aylık bir siteye göre normal bir index sayısı diye düşünüyorum.SEO çalışması da yaptırmama rağmen günde 2-3 tekil hitten fazlasını alamıyorum ki oda benle makale yazarı zaten :laugh:

Sizce problem nedir ? Ne yapmak gerekir ?

Saygılarımla

wmaraci
reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Hocam siteniz daha çok yeni. Googlenin 10 yıllık site karşısında 1 aylık siteyi ilk sıraya alması çok mantıklı değil. İçeriğiniz kaliteli bile olsa biraz zamana bırakmalısınız ve başka sitelerden tanıtım yazısı alıp sosyal medyanın gücünü kullanmalısınız.
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Hocam siteniz daha çok yeni. Googlenin 10 yıllık site karşısında 1 aylık siteyi ilk sıraya alması çok mantıklı değil. İçeriğiniz kaliteli bile olsa biraz zamana bırakmalısınız ve başka sitelerden tanıtım yazısı alıp sosyal medyanın gücünü kullanmalısınız.

Yeni olduğunun farkındayım ama en azından günlük 10-20 belki 30 tekil hit bekliyorum.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

Arkanberke adlı üyeden alıntı

Yeni olduğunun farkındayım ama en azından günlük 10-20 belki 30 tekil hit bekliyorum.

bunun için hit getirici sağlam anahtar kelimeli makaleler yazman gerekir. iç seoda problem yoksa, anahtar kelimeleri iyi seçilmiş makaleler kesinlikle hit getirir.

yani sadece içerik girmek önemli değil, anahtar kelime odaklı hit getirme potansiyeli olan makaleler girmek oldukça elzem.

kategoriniz ne bilmiyorum ama örnek vereyim. cumartesi günü sağlık ocağı açık mıdır? gibi bir makale hit getirir.
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam benim 6 aylık sitem var günde 10 kişi girmiyor. Şimdi size dönersem nedenini kendimize sormalıyız önce. Örneğin yazdığınız bir makale için önceden google'da arayın. Rakip siteler fazla ve büyük sitelerse ilk sayfaya çıkmanız zor. İlk sayfaya çıkmadan da siteye hit gelmesi zor. İçerikleriniz güncel ve haber tarzındaysa rakip çok. Ayrıca zamanla diğer sitelerde backlinkiniz de oluşur içerik girdikçe paylaşırlar. Sosyal medyadan da paylaşımlarınızı yapın.
Sitenizin adresi nedir?
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 29 / 28
  • Ticaret 3, (%100)

volbiex adlı üyeden alıntı

bunun için hit getirici sağlam anahtar kelimeli makaleler yazman gerekir. iç seoda problem yoksa, anahtar kelimeleri iyi seçilmiş makaleler kesinlikle hit getirir.

yani sadece içerik girmek önemli değil, anahtar kelime odaklı hit getirme potansiyeli olan makaleler girmek oldukça elzem.

kategoriniz ne bilmiyorum ama örnek vereyim. cumartesi günü sağlık ocağı açık mıdır? gibi bir makale hit getirir.

drofa adlı üyeden alıntı

Hocam benim 6 aylık sitem var günde 10 kişi girmiyor. Şimdi size dönersem nedenini kendimize sormalıyız önce. Örneğin yazdığınız bir makale için önceden google'da arayın. Rakip siteler fazla ve büyük sitelerse ilk sayfaya çıkmanız zor. İlk sayfaya çıkmadan da siteye hit gelmesi zor. İçerikleriniz güncel ve haber tarzındaysa rakip çok. Ayrıca zamanla diğer sitelerde backlinkiniz de oluşur içerik girdikçe paylaşırlar. Sosyal medyadan da paylaşımlarınızı yapın.
Sitenizin adresi nedir?

www.yatirimlar.net Güncel Yatırım Önerileri , Coin Haberleri , Pazarlama Teknikleri genelde kategorilerimiz bunlar hocam.Makaleleri inceler misiniz bi ? Nerede yanlış yaptığımı görmek istiyorum.

Bu arada ilginiz için çok teşekkür ederim.

drofa drofa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 44 / 66
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam dediğim gibi rakibiniz çok ve tbm değeri yüksek olan konular.. Yazı içeriklerinizin de daha uzun olmasını ve seoya uygun yazılmasını tavsiye ederim.. yoast kullanıyorsanız zaten gösterir. Yazı ve başlıkları eklerken keywordfinder uygulamalarını kullanıp çok aranan kelimeleri kullanmaya çalışın. İnternette bilinen blıglar var oradaki yazıları vakit buldukça okuyun sürekli hergün aldığınız tüyolar size çok yardımcı olacaktır..
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

volbiex volbiex WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 23 / 120
  • Ticaret 5, (%100)

Arkanberke adlı üyeden alıntı

www.yatirimlar.net Güncel Yatırım Önerileri , Coin Haberleri , Pazarlama Teknikleri genelde kategorilerimiz bunlar hocam.Makaleleri inceler misiniz bi ? Nerede yanlış yaptığımı görmek istiyorum.

Bu arada ilginiz için çok teşekkür ederim.

mesela NeXpara Satış İşlemlerini Durdurdu başlıklı bir konunuz var. siteniz daha yeni ve siz bu makaleye ziyaretçinin gelmesini mi bekliyorsunuz? gelmez. sebebi ise bu tarz makaleler geçici, yani zamanla güncelliğini yitiren haber türünden. yatırım hakkında daha çok güncelliğini yitirmeyen kalıcı makalelere yönelmelisiniz. nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir, yol gösterici tarzda makaleler girmeye özen gösterin. ilk etapta kalıcı içerikleri seo odaklı yazın. anahtar kelime analizi yaparak makale girin.

nexpara satış işlemleri anahtar kelime olsun. bu kelimeyle ilgili kullanıcılar başka ne aramış araştırın. daha sonra bu anahtar kelimeyi aratılan diğer kelimelerle harmanlayın.

örneğin; nexpara satış işlemlerini neden durdurdu? gibi

biraz araştırma ve emek isteyen bir konudur. umarım anlatabilmişimdir.
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

asd4129 asd4129 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 14 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Benden bir tavsiye bu tavsiye mi uyguladığınızda hitiniz artmaz ise 5 yıllık ücretsiz editörünüz olmazsam en adiyim :)

Haberden ziyade gündemden içerik girin bir kaç örnek vereceğim dediklerimi harfiyen uygulayın.

1-Coinler ile ilgili kategoriniz mevcut bu kısımda coin airdroplarını paylaşın örn(Şimdi kayıt ol 200asdcoin hesabında) piyasada yeni çıkan coinlerin airdroplarını bulup paylaşın. (Bu tarz paylaşım yaparak hem kullanıcıyı sürekli elinizde tutacaksız ve o coin ile ilgili en üste oturacaksınız.Ayrıca bu yazıyı yazdıktan sonra tüm telegram grupları twitter facebook tarzı gruplarda paylaşın.)

2-İş fikirleri kısmını biraz değiştirerek veya yeni kategori ekleyerek internetten para kazanma tarzı bir yazı paylaşın örnek vermek gerekirse yeni çıkan sistemleri tanıtım ödeme kanıtları ekleyin (Detay Maxinet, Çiftlik oyunları vb uzar gider)

3- Madencilik kategorisi burada en karlı coinleri tanıtın özellikle buraya çok dikkat evdeki bilgisayar ile yapılan madencilikleri anlatın benden yine bir fikir bytecoin bunu tanıtın ilk konunuz :)

Her şeyin dışında bunları kesinlikle ve kesinlikle sosyal ağlarda gruplarda paylaşmayı asla unutmayın.

Yemin ederim benim bile şuan site açasım geldi bunları yapın hit gelmez ise yukarıda dediğim gibi 5 yıl köpek olurum o kadar büyük konuşuyorum :)
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Makalelerin tamamında şu şekilde bir ifade tarzı mevcut ise, hit olmaması normal;

"Bu yola girmek bile büyük bir cesaret gerektirse
de maalesef ki bu yola giren her insan da başarılı olamıyor. Başarısızlığın birçok sebebi var ve bu sebeplerin tamamını hiç kimsenin bilmesi mümkün değil"
ALSWEB

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al